AK Gençliğin Buluşma Noktası
AK Parti'nin Kurucu Genel Başkanı ve T.C. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan T.C. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bölümü,resimler bilgiler ve paylaşımlar.

Stil
Seçenekler

Alt 01-30-2009, 14:47   #1
Kullanıcı Adı
ishakyilmaz
Standart Davos'un Fethi.. Fatihi, Recep Tayyip Erdoğan..!
Türkiye Cumhuriyeti'nin şanlı Tarihi yeniden hayat bulmuşken,bunu görmemezlikten gelmek için ya kör,ya da Türk olmamak gerek..!1000yıllık şanlı tarihimiz,700yıllık osmanlı Hükümdarlığı ve Cumhuriyet'in 86.yılında Türk milletinin sesi,kimsesizlerin kimsesi olduğunu cümle aleme gösteren Sayın Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın Büyük Fethini burada yaşamak dileği ile.

Not:Şanlı Fetih ile ilgili bütün ayrıntıları,detayları,olan biten herşeyi,ve kalbinizden dökülen nağmeleri dile getirebilirsiniz..!

''Sesin çok yüksek çıkıyor. Benden yaşlısın biliyorum ki sesinin benden çok yüksek çıkması bir suçluluk psikolojisinin gereğidir. Benim sesim bu kadar çok yüksek çıkmayacak. Bunu böyle bilesin. Öldürmeye gelince siz öldürmeyi çok iyi bilirsiniz. Plajlardaki çocukları nasıl öldürdüğünüz, nasıl vurduğunuzu çok iyi biliyorum.
Ülkenizde başbakanlık yapmış 2 kişinin bana çok önemli lafları vardır. Filistin'e, tankların üstünde girdiği zaman, 'kendimi bir başka mutlu addediyorum' diyen başbakanlarınız var. Tankların üzerine çıkıp da 'Filistin'e girince mutlu oluyorum' diyen başbakanlarınız var. Ve bana sayılar veriyorsunuz. İsimini de veririm, belki merak edenleriniz vardır.''
Peres'in konuşmasının salonda alkışlanmasıyla ilgili olarak da Erdoğan, ''Şu zulme alkış tutanları da ayrıca kınıyorum. Peki çocukları öldürenleri kalkıp da alkışlamak öyle zannediyorum ki insanlık suçudur'' dedi.
Başbakan Erdoğan'ın, ''Sadece size, iki söz söyleyeceğim...'' sözleri üzerine, oturum yöneticisi, araya girdi.
Erdoğan, ''sözümü kesmeyin'' diyerek, ''Tevrat'ın 6. maddesi der ki 'öldürmeyeceksin. Burada öldürme var. Bu da çok enteresan'' diyerek sözlerini sürdürdü.
Biri Oxford Üniversitesinde profesör iki İsrail vatandaşının, İsrail'i eleştiren açıklamalarını da elindeki notlardan okuyan Başbakan Erdoğan, oturum yöneticisine de dönerek, ''Sana da çok teşekkür ediyorum. Benim için de bundan böyle Davos bitmiştir. Daha Davos'a gelmem. Siz konuşturmuyorsunuz. 25 dakika konuştu, 12 dakika konuştum. Olmaz.'' dedi.
Başbakan Erdoğan, daha sonra salondan ayrıldı.''

RECEP TAYYİP ERDOĞAN

Başbakan'dan İsrail'e Osmanlı Tokadı ! Davos Fatihi Recep Erdoğan isimli Facebook Grubu AKPartiForumumuz tarafından kurulmuştur ve şu an 5.700 olan katılımcı sayısı hızla artmaktadır.

İlgilenenlere Duyurulur, Lütfen Katılalım Arkadaşlar !

Konu Üç mevsim tarafından (02-02-2009 Saat 16:50 ) değiştirilmiştir..
ishakyilmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Konuyu Beğendin mi ? O Zaman Arkadaşınla Paylaş
Sayfayı E-Mail olarak gönder
Alt 01-30-2009, 14:50   #2
Kullanıcı Adı
politikaci
Valla bugün Ceddin Deden marşını dinlemeye başladım..
politikaci isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-30-2009, 15:15   #3
Kullanıcı Adı
yolcu44
Dünya, Türkiye'nin Başbakanı, Lideri Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ı Destekliyor !
Totaliter her yapıya, haksızlığa, yanlış eylemlere karşı tavrını koymak ne güzel bir davranıştır...

TÜRKİYE SENİNLE GRUR DUYUYOR SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN. AK GENÇLİK SENİNLE GURUR DUYUYOR.
yolcu44 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-30-2009, 15:17   #4
Kullanıcı Adı
Parantez
Smile
merhaba arkadaşlar ;)

başbakanımızın dünkü tavrını ayakta alkışladık
işte lider budur işte başbakan budur!
kimsenın korkusundan sesini çıkaramadığı bir dünyada
yanında zalimlerin lideri olmasına rağmen gerçekleri en doğru üslupla dile getirdi
korkusuz cesur başbakanım size gurur duyuyorum
ne mutlu bize ki böyle bir başbakanımız var

her fırsatta obama'ya
'kimsesizlerin kimsesi sessiz yığınların sesi' olması için mesaj gönderiyor ama
görüldü ki mesaj yollamasına hiç gerek yok çünkü o bu görevi
çok doğru bir şekilde yapıyor

gerçek halk lideri başbakanımızdır kimsenin abd'nin ağzından çıkacak
diplomatik cümlelere muhtaç olmasına gerek yok

işte lider işte türkiye!

TÜRKİYE SENİNLE GURUR DUYUYOR!
Parantez isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-30-2009, 15:25   #5
Kullanıcı Adı
Üç mevsim
İŞTE GERÇEK HÜMANİST... İŞTE GERÇEK İNSANLIK DERSİ... BU ŞAMARI HİÇ UNUTMA İSRAİL

Onun buyurgan tavrını kabul etmemiz mümkün değil.

Değerli arkadaşlarım ben bazı emekli diplomatların anladığı dille konuşmam. Bunu bilmek bilmek de istemem.

Ben diplomasiden değil siyasetten gelmiş birisiyim. Siyasetin içerisinde de çekirdekten yetişmiş birisiyim.

Diplomatların adetini pek bilmem. Bilmek de istemem.

Sadece ben Türk Milletinin onurunun A’dan Z’ye korumakla mükellef olduğumu bilirim.

Ben kabile reisi değilim.

TC’nin başbakanıyım Yapmam gerekeni yaptım.
Üç mevsim isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-30-2009, 15:44   #6
Kullanıcı Adı
ishakyilmaz
Başbakanımız şuan İstanbul'da canlı olarak Türk milletine seslenmektedir.Davos fethini değerlendirmekte.Erdoğan tavrının,Türkiye'nin duruşu,sessiz çığlıkların sesi olduğunu,bizi başka taraflara çekmeye çalışanlara verdiğimiz bir dersti..!
ishakyilmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-01-2009, 03:06   #7
Kullanıcı Adı
murat_NL
Lightbulb Dunyanin Lideri
Alıntı:
ishakyilmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Başbakanımız şuan İstanbul'da canlı olarak Türk milletine seslenmektedir.Davos fethini değerlendirmekte.Erdoğan tavrının,Türkiye'nin duruşu,sessiz çığlıkların sesi olduğunu,bizi başka taraflara çekmeye çalışanlara verdiğimiz bir dersti..!
Umarim Basbakanimizin bu hareketti bazi korkak arap vede bizim siyasilerede ders olur aslinda israilin o kadarka korkalacak bir ulke olmadigini kanitladik herkese. olumune AK parti olumun Basbakan Recep Tayyip Erdogan Recep Tayyip Erdogan Recep Tayyip Erdogan Recep Tayyip Erdogan Recep Tayyip Erdogan Recep Tayyip Erdogan Recep Tayyip Erdogan Recep Tayyip Erdogan Recep Tayyip Erdogan Recep Tayyip Erdogan Recep Tayyip Erdogan Recep Tayyip Erdogan Recep Tayyip Erdogan Recep Tayyip Erdogan Recep Tayyip Erdogan Recep Tayyip Erdogan Recep Tayyip Erdogan Recep Tayyip Erdogan Recep Tayyip Erdogan Recep Tayyip Erdogan Recep Tayyip Erdogan Recep Tayyip Erdogan Recep Tayyip Erdogan Recep Tayyip Erdogan Recep Tayyip Erdogan Recep Tayyip Erdogan Recep Tayyip Erdogan Recep Tayyip Erdogan Recep Tayyip Erdogan Recep Tayyip Erdogan Recep Tayyip Erdogan Recep Tayyip Erdogan Recep Tayyip Erdogan Recep Tayyip Erdogan Recep Tayyip Erdogan Recep Tayyip Erdogan Recep Tayyip Erdogan Recep Tayyip Erdogan Recep Tayyip Erdogan Recep Recep Tayyip Erdogan Recep Tayyip Erdogan Recep Tayyip Erdogan Recep Tayyip Erdogan Recep Tayyip Erdogan Recep Tayyip Erdogan Recep Tayyip Erdogan Recep Tayyip Erdogan Recep Tayyip Erdogan Recep Tayyip Erdogan Recep Tayyip Erdogan Recep Tayyip Erdogan Recep Tayyip Erdogan Recep Tayyip Erdogan Recep Tayyip Erdogan Recep Tayyip Erdogan Recep Tayyip Erdogan Recep Tayyip Erdogan Recep Tayyip Erdogan Recep Tayyip Erdogan Recep Tayyip Erdogan Recep Tayyip Erdogan Recep Tayyip Erdogan Recep Tayyip Erdogan Recep Tayyip Erdogan Recep Tayyip Erdogan Recep Tayyip Erdogan Recep Tayyip Erdogan Recep Tayyip Erdogan Recep Tayyip Erdogan Recep Tayyip Erdogan Recep Tayyip Erdogan Recep Tayyip Erdogan Recep Tayyip Erdogan Recep Tayyip Erdogan Recep Tayyip Erdogan Recep Tayyip Erdogan Recep Tayyip Erdogan Recep Tayyip Erdogan Recep Tayyip Erdoğan Recep

Konu Üç mevsim tarafından (02-01-2009 Saat 16:00 ) değiştirilmiştir..
murat_NL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-01-2009, 16:48   #8
Kullanıcı Adı
Üç mevsim
Alıntı:
meslina Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Demek Fanatik AKP lilerde varmış

Ama bunu Saadet Partisi'nin forumunda değil AKPartiForum'da yapacak kadar da şuurluymuşlar ;)
Üç mevsim isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-30-2009, 16:09   #9
Kullanıcı Adı
ulas eryurek
yapılan saygısızlığa karşı verilecek en iyi cevabı verdiği inancındayım dünya bir kez daha gördü Türkün boyun eğmezliğini onurunu bir ülke anca bu kadar güzel temsil edilir seninle gurur duyuyorum iyi ki varsın büyük lider
ulas eryurek isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-30-2009, 16:23   #10
Kullanıcı Adı
politikaci
Türkiye yıllardır dış siyasette pısırık bir roldeydi..

Ecevitlerle Çillerlerle Demirellerle ne haldeydik..

Onların bu durumdaki yapacağı adım sizce nasıl olurdu?

Sessiz kalırlardı..

İşte Türkiye o hallerden bu hallere geldi kısacası "nereden nereye"

Bu adım Türkiye adına devrim niteliği taşır ve yeni bir sayfa açıyoruz..

Avrupa ve Arap dünyası bizi televizyon vs gibi iletişim araçlarından flaş haber olarak görmüş bulunmakta;Ve Dünya halkının üzerinde "biz güçlüyüz" etkisi bırakmış bulunmaktayız..

Bu yeni sayfa ülkemize hayır getirsin inşallah..İsrail kaç ülkeden özür dilemiş acaba?

TÜRK HALKI "TÜRK" OLDUĞUNU HATIRLADI..

Yüreklerdeki bu heyecanı Tüm Türkiye ortak bir duygu olarak hissediyoruz..

politikaci isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler... Lütfen konu içeriği ile ilgili kelimeler ekliyelim
ak parti, davos, erdoğan, fatih, fetih

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)