AK Gençliğin Buluşma Noktası
Haberler Dünyadan ve Ülkemizden son dakika haberler burada.

Stil
Seçenekler

Alt 07-20-2012, 22:39   #1
Kullanıcı Adı
Gönülden
Standart Müslüman’ın midesini bulandırıyor

Taraf’ın 11 ayın sultanı Ramazan-ı Şerif’e “alaycı yaklaşımı” mide bulandırıyor.

Taraf dünkü sayısında sürmanşetten, "Hoşgeldin Ya İlahi Taraf. Ramazan sayfası geldi! Hidayet Şefkatli Tuksal'ın yöneteceği 'İlahi Taraf', Ramazan boyunca gazetemizde. Sayfanın başyazarı ise bir Taraf klasiği olan Ramazan Rasim... İkra!" diyerek “İkra”yı alaya almıştı.

Bu gün ise dini tercihini "inançsızım" cevabıyla açıklayan, Taraf Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Altan “Sahur ve işkence” başlığı altında Oruç ve Sahur'la dalga geçti.

Daha önce bir söyleşide hayvanlarla ve aile içi bireylerle cinsel ilişkinin normal olduğunu ileri süren Altan bu gün baş yazıda şu hezeyanları dile getirdi:

Sahur ve İşkence
“…Yahu şu sahuru öğlene alsalar Ramazan'dan iyisi yok” diyen Bektaşi gibiyim biraz. Dinen bunları söylemek belki caiz değildir ama artık beni bağışlayacaksınız çünkü benim çocukken çok iyi bir tanrım vardı ve ben her sahurda ve iftarda onunla el ele tutuştuğumuza, aramızda çok sağlam bir dostluk kurulduğuna ve onun beni hep koruyacağına inanırdım.
Bir tanrının “Eyüp'te içkiyi yasaklayıp Uludere'de insanları öldürenleri ve onları destekleyenleri” beğeneceğine çok inanmıyorum.
Benim gibilerin tanrıdan ve dinden bahsetmesinden hoşlanmıyorlar, “Bir dinsizden mi dini öğreneceğiz” diyenler bile var.
Kendinizden ve yaptıklarınızdan o kadar da emin değilsiniz…
Bir inançsızın sözlerinden bile onun için huzursuzlanıyorsunuz…

Gönülden isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Konuyu Beğendin mi ? O Zaman Arkadaşınla Paylaş
Sayfayı E-Mail olarak gönder
Alt 07-20-2012, 22:44   #2
Kullanıcı Adı
El Emin
Kalbi leş kokanın ağzından gül kokulu sözcükler duymak abes kacardı yaşanılan rutin iğrençlikler.Sözlerim inançsızlığına değil.Cünkü fikridir kendi bileceği şeydir mevla hayatını ona bırakmış tercih meselesidir.Ama başka inançlarla alay etmek.Aşağılıkça iğrenççe hatta açıkçası şerefsiz ve edepsizce bir girişimdir.
El Emin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-20-2012, 22:46   #3
Kullanıcı Adı
barayev
içinde ki kini ve nefreti kusuyorlar 70 yıldır çook ŞAHİDLİK ettik bu gibi iğrençliklere
barayev isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-21-2012, 07:12   #4
Kullanıcı Adı
AKDemir
Taraf Gazetesi her zaman bu marjinal muhalefet tarzından dolayı tiraj yapmaktadır. Hemen hemen her gün tekzip yayınlamaktadırlar da. Fakat bu gazeteden çoğu kere alıntı haberler, iddialar yapıldığına şahit oldum. Ne kadar makûl bi hadise olduğunu, sevgili arkadaşlarım Ahmet Altan'ın bu yazısından sonra umarım idrak edeceklerdir..
AKDemir isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)