AK Gençliğin Buluşma Noktası
Dış Gündem Dış Gündem ile ilgili tüm konuları burada paylaşıyoruz.

Stil
Seçenekler

Alt 01-06-2013, 00:12   #1
Kullanıcı Adı
Cihannur
Standart Terörist Şebbihalardan Kan Donduran İşkence
İnsanlık dışı!

Şebbihaların, sivillere kan donduran bıçaklı işkencesi...

Dünya 2013'e yeni umutlarla girdi; ama Suriye'de değişen bir şey yok. Yeni yılın ilk gününde YouTube'a yüklenen görüntüler de bunu kanıtlıyor.

Görüntülerde Esad'a bağlı milis güçleri olan Şebbihaların, savunmasız kişileri işkence ederek öldürdüğü dakikalar yer alıyor.

"BUNLAR DAHA ÖLMEDİ"

Görüntülerin başında milisler bir inşaatta tuttkları yaklaşık 10 kadar kişiye önce vuruyor. İkisi dışındaki diğer yakalananlar daha sonra başka bir yere götürülüyorlar. Geride kalan iki kişiye ise işkence başlıyor.

Videoya ellerinde tuttukları bıçakları gösteren Şebbihalar, daha sonra dakikalarca bu iki kişiyi bıçaklıyorlar. Aldıkları bıçak darbeleri sonrasında sivillerden biri yere yığılırken, Şebbihalar ayakta zor duran diğer bir kişiye bıçak saplamaya devam ediyorlar. Şebbihalar, can çekişen bu kişilere, "Ölmediniz mi, bunlar daha ölmedi" diyerek beton parçaları ile vuruyorlar.

Bıçak darbelerinden sonra başlarına ve vücutlarının diğer bölümlerine ağır beton darbeleri gelen bu iki insanın öldüğünden emin olan Şebihalar, videonun sonunda binayı terkediyorlar.

Kaynak

Habertürk 03.01.2013

Cihannur isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Konuyu Beğendin mi ? O Zaman Arkadaşınla Paylaş
Sayfayı E-Mail olarak gönder
Alt 01-06-2013, 00:16   #2
Kullanıcı Adı
manifesto
YouTube Video
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

Ben de az önce videoyu izledim.Bu zalimlerin sonunu cehennem bile temizlemez.
İran sitelerini izliyorum hala Esad diyorlar
Direnişçilere terörist diyorlar
İçimizde ki MİLLİ BAASÇILAR da aynı yolda
Yazıklar olsun

Not: 18 yaşından küçüklerin seyretmeleri sakıncalıdır.

Konu Cihannur tarafından (01-06-2013 Saat 00:18 ) değiştirilmiştir.. Sebep: 18 yaş uyarısı eklenmesi.
manifesto isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-06-2013, 00:16   #3
Kullanıcı Adı
Cihannur
Katil Beşşar Esed'i, Zalim Suriye Ordusu'nu ve terörist Şebbihaları Allah'a havale ediyorum. Allah'ın gazabı; Katil Beşşar Esed'in, Zalim Suriye Ordusu'nun ve terörist Şebbihaların üzerine olsun.

Konu Cihannur tarafından (01-06-2013 Saat 00:20 ) değiştirilmiştir..
Cihannur isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-06-2013, 22:23   #4
Kullanıcı Adı
Özgür Suriye

''Şebbiha çetelerinin başı olup onlarca sivili acımasızca katlederek yakan Fadi Mahluf domuzu Mücahidlerin kurduğu pusuya düştü ve yanındaki katil çetelerle birlikte Cehenneme postalandı... Allahu Ekber... Şebbiha-severler iyi izleyin...''

http://www.facebook.com/photo.php?v=113475125492387
Özgür Suriye isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-07-2013, 12:59   #5
Kullanıcı Adı
HaArP
Bu Şebbialar düşmandır. Lakin düşmanın bir edebi ve ahlakı olmalı ! Dinleri yok anladıkta ! Ahlaklarıda yok ! O zaman mücahid kardeşlerimize diyoruz ki bulduğunuz yerde öldürün bu zalimleri !!!
HaArP isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-07-2013, 19:24   #6
Kullanıcı Adı
Özgür Suriye

Bu bir din savaşı mı? VİDEO

Suriye'den gelen görüntüler, tüm Şii hareketlerin desteklediği Esad güçleri ile muhalif halk arasındaki çatışmanın mezhep savaşından çok din savaşına dönüştüğünü düşündürüyor.

kaynak ve devamı için:

http://www.pressmedya.com/manset/129...-mi-video.html
Alt 01-20-2013, 20:12   #7
Kullanıcı Adı
Özgür Suriye

Suriye'nin Türkiye sınırına yakın Kefer Taharim kasabasında Beşşar Esed için çalışan 150 Şebbiha esir alındı.

YouTube Video
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.
Alt 01-21-2013, 00:23   #8
Kullanıcı Adı
Hüdaverdi
Geçen hangi kanaldaydı hatırlamıyorum ntv olması lazım, neymiş ele geçirilen esatın mühimmatlarının ülkedeki dinci grubun eline geçmesinden endişe ediliyormuş.
İzlediğim tüm videolarda hiç kimsenin tekbir getirmediğini görmedim, veya izlediğim esat yanlısı hiç bir video da islama hakaret edilmediğini görmedim. Esat birlikleri ya keyif için öldürüyor, ya içki içiyor, ya karı kız oynatıyor, ve ya godoslama ateş ediyor sağa sola.
Muhaliflerinde alayı sürekli tekbir içerisinde mücadele ediyor.
Elbette çatışmasının bir tarafı dinsiz esat, diğer tarafı dinine bağlı kişiler arasında gerçekleşiyor.

''Valla ne şiiyim ne nusayri, ne de dinciyim, ülkem için savaşıyorum'' diyen kaç grup var orada ? Varsa sayıları o kadar azdır ki, neredeyse yok gibidir Hatta bana göre yok, çünkü esat rejimi dine değer veren bir rejim değil, haliyle sıradan bir vatandaş içinde normal bir yaşantı demektir bu.

Zalim nusayri/alevilere karşı bir ayaklanma bu. Bana söyleyin ki 'ortadoğuda şu hareket inanç barındırmıyor içinde ya da bu hareket inanca karşı değildir' diye. Yok. Bir hareket varsa ya inancı içindir, veya bir sapkın inanca karşıdır.
Tıpkı batı basınının inanca karşı yapmış olduğu haberler ve batı ordusunun inançlı insanlar karşı savaşması gibi, en son örnek fransanın Mali'ye saldırması.
Bir kere batı zaten haçlı seferleri yapmakta. Haliyle ortadoğudaki münafıklara karşı da harekat düzenleniyor.
Hüdaverdi isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-22-2013, 23:55   #9
Kullanıcı Adı
Özgür Suriye

Beşşar Esed'in Özgür Suriye Ordusu tarafından öldürülen generalleri

YouTube Video

Özgür Ordu, İslam düşmanı Nusayri-Baas rejimini üstesinden gelir ama zalim Beşşar Esed rejimi Özgür Ordu'dan yediği darbelerin acısını sivil ve savunmasız Suriye'lilerden çıkartmaya çalışıyor.

Konu Özgür Suriye tarafından (01-22-2013 Saat 23:58 ) değiştirilmiştir..

Etiketler... Lütfen konu içeriği ile ilgili kelimeler ekliyelim
cinayet, işkence, katil beşşar esed, katliam, terörist şebbihalar, zalim suriye ordusu, zalim suriye rejimi, zulüm, ölüm

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)