AK Gençliğin Buluşma Noktası
Film Tanıtım ve Fragmanları Film Tanıtım ve Fragmanları bu bölümde paylaşıyoruz.

Stil
Seçenekler

Alt 05-08-2011, 01:03   #1
Kullanıcı Adı
Hüdaverdi
Thumbs up Kaybedenler Kulübü

Yapım:
2010 ~ Türkiye

Tür:
Dram, Komedi, Psikolojik, Romantik

Yönetmen:
Tolga Örnek

Oyuncular:
Nejat İşler, Yiğit Özşener, Ahu Türkpençe, Serra Yılmaz, Rıza Kocaoğlu, Barış Bağcı, İdil Fırat, Cengiz Bozkurt, Aslı, Erdal Küçükkömürcü, şafak Başkaya, şenol Erdoğan

Senaryo:
Tolga Örnek, Mehmet Ada öztekin

Yapımcı:
Tolga Örnek, Kemal ş.kaplanoğlu, Neslihan Dörtbudak, Murat Dörtbudak

Görüntü Yönetmeni:
Burak Kanbir

Müzik:
Erdem Tarabuş, Can Gox, Cavit Ergun

Filmin Websitesi:
www.kaybedenlerkulubufilm.com

Süre:
1 saat 45 dk

Konusu: Alternatif kitaplar basan bir yayınevinin sahibi olan Kaan (Nejat İşler) ile Kadıköy’de bar işleten, çok sıkı bir plak ve efemera koleksiyoneri olan Mete (Yiğit Özşener), 90’lı yılların ikinci yarısında, sanki bir yerde oturmuş konuşuyorlarmış ve kimsenin bundan haberi yokmuş gibi bir radyo programı yapmaya başlarlar. Yaptıkları program zaman içinde hem onların hem de dinleyenlerin hayatını değiştirecektir. Programın şöhreti hızla yayılırken Kaan ve Mete eski hayatlarına aynen devam ederler. Hergün başka kadınlarla yalnızlığını gidermeye çalışan Kaan, aradığı aşkı Zeynep’de (Ahu Türkpençe) bulur ve bu aşkı tutkuyla yaşamaya çalışır; aralarındaki hayat görüşü farklılığına rağmen... Bu arada herkesin ‘kendi kaybını’ bulduğu ‘Kaybedenler Kulübü’, toplumun farklı kesiminden insanları biraraya getirerek adeta bir ‘ortak mahalle’ de buluşturur. Kendi yalnızlıklarıyla bile dalga geçen, sisteme her gün başkaldıran, hayatın kıyısında yaşayan Kaan ve Mete’nin renkli hayatlarını yansıtan programın tutkunları, ‘Kaybedenler Kulübü’nün üyeleridir artık.

Konuyu Beğendin mi ? O Zaman Arkadaşınla Paylaş
Sayfayı E-Mail olarak gönder
Alt 05-08-2011, 01:08   #2
Kullanıcı Adı
Hüdaverdi
Not; Film sevenler izlesin,herkes tat almaz,herkesin kafa yapısına uymaz.
Film sevenler kesin beğenir benden tam puan aldı.
Hem güldürüyor,hem üzünlendiriyor,tam tarzım
Alt 05-08-2011, 01:16   #3
Kullanıcı Adı
İntifada
düşündürüyomu la ?
Alt 05-08-2011, 01:17   #4
Kullanıcı Adı
Hüdaverdi
He la,gerçi bitirmedim yarısındayım ama güzel la şiirden anlamam ama şiir gibi film
Alt 05-08-2011, 01:49   #5
Kullanıcı Adı
Hüdaverdi
Başkalarının yaşam biçimini tastip edip onlar gibi davranan mallardan oluşan toplumumuzu da iyi gösteriyor aslında.Başkasına/bakalarına özenip içki içmeler,onlara özenip onlar gibi hareket söylemlerde bulunmalar,onlar gibi olabilmek için yatağa girmeler,onları elde etmek için onlara kul olmalar.Yaşantısını tastik ettikleri kişiyi sevmek yerine,onlar gibi davranıp onları yüceltiklerinin ama kendilerinin alçaldığını farkedememe durumu.Bu filmde bunu çok iyi gördüm.Oysa filmin kahramanları normal sıradan kendi hayatlarını yaşıyor,ama radyoda filmin kahramanlarını dinleyenler uzaklaşıyor benliklerinden.Acayip bir şey resmen.

Konu Hüdaverdi tarafından (05-08-2011 Saat 01:52 ) değiştirilmiştir..
Alt 05-08-2011, 01:56   #6
Kullanıcı Adı
serdary
Vaktim olursa izlicem inşallah... Güzel duruyor
Alt 05-08-2011, 01:57   #7
Kullanıcı Adı
Hüdaverdi
Ailecek izleme
Alt 05-11-2011, 22:58   #8
Kullanıcı Adı
Hüdaverdi
Alt 05-11-2011, 22:59   #9
Kullanıcı Adı
Hüdaverdi
Alt 05-11-2011, 23:18   #10
Kullanıcı Adı
ZÜMRA
Sinemada izlemek istiyodum aslında ama son anda çığlık filmine girmek zorunda bırakıldımama izliycem mutlaka merak ediyorum..
ZÜMRA isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)