AK Gençliğin Buluşma Noktası
Haberler Dünyadan ve Ülkemizden son dakika haberler burada.

Stil
Seçenekler

Alt 03-15-2008, 13:16   #1
Kullanıcı Adı
Ahlak
Standart AKP işgal kuvveti gibi
AKP işgal kuvveti gibi

İzmir Barosu Başkanı Nevzat Erdemir
İzmir Barosu Başkanı Nevzat Erdemir ise, yasanın Sevr Antlaşması’nı aşama aşama yürürlüğe koyan bir yasal düzenleme olduğunu belirterek, “Türkiye’nin silahsız işgalini öngören yasalar arka arkaya çıkarılıyor.

Bunu yapan siyasi iktidar adeta işgal kuvveti gibi davranıyor” dedi. Erdemir, Yasanın devletin asli unsuru olan toprak bütünlüğünü ortadan kaldıran, Lozan ve Anayasa’ya aykırı ve gayrimeşru bir düzenleme olduğuna dikkat çekti.

haber7

Ahlak isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Konuyu Beğendin mi ? O Zaman Arkadaşınla Paylaş
Sayfayı E-Mail olarak gönder
Alt 03-15-2008, 13:21   #2
Kullanıcı Adı
Üç mevsim
11 Mart'ta üye olmuşsun. Provokasyon için uğraşıyorsun. Dün ve önceki günkü olaylarda da varsın yanılmıyorsam. Sorunun nedir arkadaşım. Derdin ne!?
Üç mevsim isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-15-2008, 13:25   #3
Kullanıcı Adı
Ahlak
Ben akp gençlik kollarımdanım sitede tek taraflı haberler çok bende demokrasi olsun diye bir çok siteden haberler koyarak siteyi zenginleştirmeye çalışıyorum.
Saygılar...
Alt 03-15-2008, 13:29   #4
Kullanıcı Adı
Üç mevsim
Alıntı:
Ahlak Nickli Üyeden Alıntı
Ben akp gençlik kollarımdanım sitede tek taraflı haberler çok bende demokrasi olsun diye bir çok siteden haberler koyarak siteyi zenginleştirmeye çalışıyorum.
Saygılar...
Bugünlerde biraz hassasız, kusura bakma...
Üç mevsim isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-15-2008, 13:34   #5
Kullanıcı Adı
Orhu_N_utu_Kuran
YUMUŞAK BAŞLI İSEK UYSAL KOYUN DEĞİLİZ.

yetti bu yumuşak başlılık...
Orhu_N_utu_Kuran isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-15-2008, 14:11   #6
Kullanıcı Adı
Müntesip
bu konuyu koyan arkadasımı medeni cesaretinden dolayı tebrik ediyorum ancak baslık secimi hele de su zor günlerde içimi sızlattı.tüm arkadaslarımdan elestiri yaparken ve elestriye cevap verirken itidalli olmalarını istiyorum.simdiden anlayışınız için tesekkür ederim.
Müntesip isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-15-2008, 23:00   #7
Kullanıcı Adı
Ahlak
Alıntı:
asimov Nickli Üyeden Alıntı
bu konuyu koyan arkadasımı medeni cesaretinden dolayı tebrik ediyorum ancak baslık secimi hele de su zor günlerde içimi sızlattı.tüm arkadaslarımdan elestiri yaparken ve elestriye cevap verirken itidalli olmalarını istiyorum.simdiden anlayışınız için tesekkür ederim.
Teşekkür ederim

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)