AK Gençliğin Buluşma Noktası
Dualar Dular ile ilgili herşeyi burada paylaşıyoruz.

Stil
Seçenekler

Alt 03-26-2008, 18:30   #1
Kullanıcı Adı
Duygu'Seli~
Standart Ağlamak istiyorum..

ALLAH'im! Sen'den diliyor ve dileniyoruz: Gözlerimize yas ver ve bizi aglat! Merhamet etmen için. Sen'den uzak kalis hasretini duyamayisimiza aglat! Gönlün sak sak olusuna, agyar atesine yanisina, öyle aglat ki, sineler kebap olsun. Ondan bir bir feryat ciksin, melegi ve felegi velveleye versin.

Beni de aglat; gece kadar karanlik ruhuma sefkat et de aglat! Aglamalarima dahi aglamam lazim geldigi için aglat!
Bukulmus su kaddime, solgun ve olgun rengime, burulmus boynuma ve kirik kalbime merhamet et de aglat!
Su en sakin anda, sizlanislara cevap verdigin dakikalarda, kapkara gönlümle degil, Sen'den baskasina secde etmeyen basimla sana dönüyor, titreyen dudaklarimla aglatmani diliyorum.

Heyhat ki "merhamet, merhamet" diyecegim an, bir hail gibi günahlarim karsima dikiliyor ve içimde yigin yigin burkuntu meydana getiriyor. ALLAH'im! Benim uzakligim itibariyle degil, Sen'in yakinligin hürmetine kâlbime rikkat ver ve öyle aglat ki, kendimi kaybedeyim, yolunda ar ve haysiyetten geçeyim, ta "Bu delidir" desinler..

"Gidip boynumda zincir ile Ravza-i Pak'a, o denli aglayam ben ki, görenler hep beni dîvâne sansin" Ola ki, düsen damlalardan bir tanesi askina dusmus olur; iste o, benim için ummanlara bedeldir. Sehid kani kadar aziz gözyaslari içinde nefesim kesilirken varlik sirrini bana duyur. Su kararsiz gönlümü doyur. Hicabimdan yuzumu saklamaya calisayim. Habibi'ne görünmek istemeyeyim. Pisdarim ve ali rehberimden kacayim. Sonra bir ali dîvan kurulsun. Ben zülüfleri daginik, hiçkiriklari girtlaginda dügümlenmis, yüzü karalarin ugramadigi o dîvâna çagrilayim "La tüahizna" kalkaniyla huzura varayim. Kirlerime göz yumup "bu da bizdendi" desinler; dilenciye bir mülk bagislasinlar. col yolcusunu sevindirip bir bulut ve bir meltemle imdadima yetissinler. Sevincimden orada yigilip kalayim. Gözyaslarim icinde bogulayim...

amin..

Konuyu Beğendin mi ? O Zaman Arkadaşınla Paylaş
Sayfayı E-Mail olarak gönder
Alt 03-26-2008, 18:32   #2
Kullanıcı Adı
tayyipleyiz
Çok içselleştiren, samimi bir dua... O anı yaşatır nitelikte, teşekkürler...+1
tayyipleyiz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-26-2008, 19:03   #3
Kullanıcı Adı
Neşe
güzel bi paylaşım ve güzel bir dua...
Neşe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-26-2008, 19:27   #4
Kullanıcı Adı
gül_34
Aminnn inşaallah çok güzel bir dua Rabbim O İlah-i Aşkı kalbimize son nefesimizi verene kadar verir inşaallah :'( :'( :'( :'(
gül_34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-27-2008, 11:39   #5
Kullanıcı Adı
Gönülden
Allah razı olsun....(Amin)....+1
Gönülden isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-27-2008, 12:32   #6
Kullanıcı Adı
Ak_Kelebek
Allah razı olsun cimcimem 500.+ benden
Ak_Kelebek isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-27-2008, 12:37   #7
Kullanıcı Adı
Abrek
allah razı olsun ğüzel bi dua +1
Abrek isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)