AK Gençliğin Buluşma Noktası
Haberler Dünyadan ve Ülkemizden son dakika haberler burada.

Stil
Seçenekler

Alt 03-26-2008, 11:55   #1
Kullanıcı Adı
KALPGÖZÜ
Standart A. Hakan bu kez VAKİT'i kilitledi!
A. Hakan bu kez VAKİT'i kilitledi!26 Mart 2008 10:51

"İslami mücadele veriyoruz" falan diyerek, her türden alçaklığının mazur görülmesini bekleyen Vakit adlı gazete, manşetten Abdüllatif Şener’e "giydirmiş".
Ahmet HAKAN/Hürriyet

KONUŞ! İLKESİZ ADAM

"İslami mücadele veriyoruz" falan diyerek, her türden alçaklığının mazur görülmesini bekleyen Vakit adlı gazete, manşetten Abdüllatif Şener’e "giydirmiş".

AKP’den ayrılmayı ya da AKP’ye karşı mesafe koymayı, dinden ayrılmak ya da dine mesafe koymak olarak algılayan bu çarpık kafa, güya Şener’in bir açığını yakalamış, manşetten infaz ediyor. Peki neymiş Şener’in açığı? Ankara’da Rotary toplantısına katılmak...Şener’in Rotary toplantısına katıldığına dair kocaman fotoğrafları yayınlayıp okurlarına, "Gördünüz mü? Şener Rotaryen oldu" demeye getiriyorlar.

ERDOĞAN GİTMEDİ Mİ
"İslami mücadele verilirken ilkesizlik mubahtır" anlayışıyla hareket eden bu ilkesiz adamlara şunu sormak istiyorum:

Ey ilkesizler! Tayyip Erdoğan, yanına Bülent Arınç’ı da alarak Antalya Belek’teki Rotary toplantısının şeref misafiri olmamış mıydı? Erdoğan böylece "Rotary toplantısını şereflendiren ilk başbakan" unvanını almamış mıydı? Erdoğan ve Arınç’a da şükran plaketi verilmemiş miydi? Bülent Arınç, "Rotary toplantısında pek bir bahtiyar oldum" mealinde sözler söylememiş miydi? Konuşsanıza yahu... Ne susuyorsunuz?

http://www.haber5.com/haber.php?haber_id=311611

Konuyu Beğendin mi ? O Zaman Arkadaşınla Paylaş
Sayfayı E-Mail olarak gönder
Alt 03-26-2008, 11:57   #2
Kullanıcı Adı
KALPGÖZÜ

Sezarın hakkı sezara
ahmet hakanı hiç sevmem. ama bu yazısında gerçekten doğru şeyler söylemiş; kedi olalı fare tutmuş yaaani. bu arada vakiti de bu iki yüzlü yayın anlayışından dolayı
Alt 03-26-2008, 12:11   #3
Kullanıcı Adı
KALPGÖZÜ
Alıntı:
yalçın Nickli Üyeden Alıntı

Siyer kültüründe onca müşriklerin ayağına giden peygamber efendimizin bilgisinden ve eylemlerinden farklımı dersin bu zaviye gönülleri kazanmak hangi tavır sergilemede yatar anlamış değilim ,insanların asıl niyetlerini bilmeden görüntüler ile iç okuma anlayışına kim teslim olmuş olursa olsun hak tecavüzünde bulunmuş olur
evet farkli kardes ,sen birkere Müsriklerin ayagina kadar giden Peygamber efendimizi isbirlikci ve teslimiyetci lideri kiyas edemessin kaldiki konu da belirtilmis oldugu gibi Vakit gazetesinin her iki ödül alanlara ayni yaklasmadigi istersen konuyu tam oku ondan sonra konusalim ;)
Alt 03-26-2008, 12:32   #4
Kullanıcı Adı
KALPGÖZÜ
Alıntı:
Alıntı:
KALPGÖZÜ Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:

Siyer kültüründe onca müşriklerin ayağına giden peygamber efendimizin bilgisinden ve eylemlerinden farklımı dersin bu zaviye gönülleri kazanmak hangi tavır sergilemede yatar anlamış değilim ,insanların asıl niyetlerini bilmeden görüntüler ile iç okuma anlayışına kim teslim olmuş olursa olsun hak tecavüzünde bulunmuş olur
evet farkli kardes ,sen birkere Müsriklerin ayagina kadar giden Peygamber efendimizi isbirlikci ve teslimiyetci lideri kiyas edemessin kaldiki konu da belirtilmis oldugu gibi Vakit gazetesinin her iki ödül alanlara ayni yaklasmadigi istersen konuyu tam oku ondan sonra konusalim ;)
Güzel kardeşim bakıyorumda benim siyerden ne kastetmek istediğimi benden daha iyi kastetmek istemissin sonuca benim anlatmak istediğimden mi başlasak yoksa baştan sizin ne anlatmak istediğinizemi teslim olsak anlamadım,burdaki tavır vakit gazetesinin bu tarz yaklaşımlarınıda zaten içine almıştı ama sanırım bunu bile anlamak istememissin olsun , yinede niyetin halisdir buna inanıyorum ,nasıl olsa gelecekte herkes hakikatlere bir nebze olsun biraz daha yanaşacaktır
Kardesim yazdiklarini anlamakta zorluk cekiyorum istersen biraz ac ta anlayalim nedemek istedigini vakit gazetesinin bu tarz yaklaşımlarınıda zaten içine almıştı ama sanırım ne demek istiyorsun bir aciklik getirde anlayalim
Alt 03-26-2008, 12:49   #5
Kullanıcı Adı
mavera
Erbakan hakkin yazi yazdi diye ahmet hakana edilmeyen küfür,yapilmayan hakaret, söylenmeye söz kalmamisti hemde dini hassasiyeti olan milli görüscüler tarafindan ancak simdi görülüyor ki ahmet hakan onlarin hosuna gidin bir yazi yazinca adam yazmis be kardesim oluyor ama ayni adam dün erbakan hakkindada yaziyordu be kardesim!..
Alt 03-26-2008, 12:53   #6
Kullanıcı Adı
eddie
ya milli görüşçüyüz ak partiliyiz cehapesliyiz falan laf kalabalığı bunlar yaa.. ahmet hakan ağzıyla kuş tutsa yaranamaz bana... iki sürü arasındaki iğreti koyun nolcak
eddie isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-26-2008, 13:05   #7
Kullanıcı Adı
Beritan
Alıntı:
eddie Nickli Üyeden Alıntı
ya milli görüşçüyüz ak partiliyiz cehapesliyiz falan laf kalabalığı bunlar yaa.. ahmet hakan ağzıyla kuş tutsa yaranamaz bana... iki sürü arasındaki iğreti koyun nolcak
altı üstü ahmet hakan değilmi :-\
Beritan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-26-2008, 13:08   #8
Kullanıcı Adı
eddie
tabi canım yazısını okuduğuna değmez..
eddie isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-26-2008, 13:19   #9
Kullanıcı Adı
Müntesip
konu acılırken amac galiba vakit gazetesinin ikili yayın yaptıgını göstermek için acılmış bu sebeple eleştiri vakit gazetesine buraya basbakanımızı katmayalım,basbakanımız ne yapıp yapmayacagını bizdedn iyi bilir muhakkak eleştirecegiz ama sınırı asmayalım o mevkide ki insandan cok biliyormus gibi yorumlar yapmanında yersiz oldugunu düşünüyorum...
evet olay hmet hakan'ın lanse ettiği gibiyse(ki araştırılması gerekir) vakit gazetesi kendine yakısmayan bi yazı yazmış...kınıyorum...
Müntesip isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-26-2008, 15:02   #10
Kullanıcı Adı
Üç mevsim
Alıntı:
mavera Nickli Üyeden Alıntı
Erbakan hakkin yazi yazdi diye ahmet hakana edilmeyen küfür,yapilmayan hakaret, söylenmeye söz kalmamisti hemde dini hassasiyeti olan milli görüscüler tarafindan ancak simdi görülüyor ki ahmet hakan onlarin hosuna gidin bir yazi yazinca adam yazmis be kardesim oluyor ama ayni adam dün erbakan hakkindada yaziyordu be kardesim!..
Vakit'i severim. Vakit'le büyüdük biz ama Vakit'in böyle bir sorunu var işte. Ahmet Hakan'a katılıyorum. Vakit, çirkef haberleri nedeniyle kartel medyasına yüklenirken, kendisi de aynı çirkefliği yapmaktan geri durmuyor. Vakit'i uyarmalıyız.
Üç mevsim isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)