AK Gençliğin Buluşma Noktası
Radyo & Televizyon, Sinema Sinema, vizyon filmleri, diziler ,oyuncular,Tiyatro, yeni oyunlar, tiyatro değerlendirmeleri.

Stil
Seçenekler

Alt 06-02-2008, 14:04   #1
Kullanıcı Adı
Hüdaverdi
Standart Kanallar ve Dizilerin Reytingi
Star Tv herşeye rağmen reyting kaybederken TRT yeni hamleleri ile çıkışta. Kanalların mayıs ayı reyting karnesi ve Dizilerin genel izlenme sıralaması.

Star hızla düşüyor, TRT çıkışta

Olmadı, Star sezonun başından bu yana gösterime soktuğu dizilerini bir türlü tutturamadı. Bu da özellikle geçen mayıs ayında, kanalın bir aralar atv'yi bile altına almasını sağlayan reytinglerine belirgin şekilde yansıdı. Çare yarışmalarda arandı, ama Star'ı yarışmaları da kurtaramadı. Kanalı yöneten Fatih Ediboğlu, geçtiğimiz günlerde atv'ye transfer oldu. Star'ın yönetimi, sektörün özellikle de diziler alanında kendisi kanıtlamış isimlerinden Melis Civelek'e verildi. Kanallar arasındaki yarışta iki yıldan fazla bir zamandır Kanal D sürekli lider gidiyor. Onu, Show takip ediyor. Üçüncülük yarışı ise Star ile atv arasında geçiyor. Ancak atv'nin elinde bu ay çok önemli bir koz daha var. Cumartesi günü başlayacak olan Avrupa Futbol Şampiyonası'nın maçlarını onlar yayınlayacaklar. Bu da Star'la, atv arasındaki yarışta atv adına çok önemli bir reyting silahı demek.

Diziler bir bir bitiyor

Star'ın başına geçen Melis Civelek'in, Star'ın eriyen reytinglerine acilen bir çare bulması gerekiyor. Çünkü Komedi Dükkanı ve yeni yarışmalarıyla atağa kalkan TRT 1, her ay biraz yukarılara tırmanan Fox ve seyircisini hiçbir başka kanala kaptırmayan STV'nin nefesi, Star'ın ensesinde hissediliyor. Kanal 1 ise uzun zamandır aynı seviyelerde seyrediyor ve güçlü imkanlarına rağmen bir türlü ilk dört kanalın arasına giremiyor. Diziler liginde ise Avrupa Futbol Şampiyonası'nın başlamasıyla birlikte iddialı yapımlar birer birer sezon finalleriyle sona eriyor. Sezonun en ilginç finalini yarın akşam Binbir Gece yapacak. Dizinin finali, ilk kez canlı olarak yayınlanacak. Hepinize iyi haftalar...

Konuyu Beğendin mi ? O Zaman Arkadaşınla Paylaş
Sayfayı E-Mail olarak gönder
Alt 06-02-2008, 14:05   #2
Kullanıcı Adı
Hüdaverdi
uğur dündar ve ekibi şerefsizliklerine devam edip Müslüman Türk halkına karşı saldırılarına devam ettiği sürece reytingin tadına dahi varamıcak star tv :-*
Alt 06-02-2008, 14:58   #3
Kullanıcı Adı
Kafes
hicbiri ise yaramaz :D
Kafes isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-02-2008, 15:00   #4
Kullanıcı Adı
NuR-eFSaN
Valla dizi bakımından Kanal D birinci seciyorum bende yayınlanan dizilerini harika buluyorum. . .

Show Tv yide herhalde kurtlar vadisi için seçmişlerdir yoksa bişey yok o kanalda ;)
NuR-eFSaN isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-02-2008, 15:02   #5
Kullanıcı Adı
haritaci70
İnşallah tek temennım atv nin 1. sırada olduğunu görmek.. Bide sıkı durun arkadaşlar henüz o daha gelmedi o gelince ortalık karışacak... İddiali geliyor
haritaci70 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-02-2008, 15:14   #6
Kullanıcı Adı
Hüdaverdi
Alıntı:
haritaci70 Nickli Üyeden Alıntı
İnşallah tek temennım atv nin 1. sırada olduğunu görmek.. Bide sıkı durun arkadaşlar henüz o daha gelmedi o gelince ortalık karışacak... İddiali geliyor
tuncay özkanın kanalı olan 'bizim tv' mi yoksa :D
Alt 06-02-2008, 15:16   #7
Kullanıcı Adı
haritaci70
Alıntı:
Hüdaverdi Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:
haritaci70 Nickli Üyeden Alıntı
tuncay özkanın kanalı olan 'bizim tv' mi yoksa :D
Helal olsun nereden bildin bizim tv :D :D

Şaka bi tarafa bizim tv yi sallada bence koza grubunun aldıgı kanaltürk boş durmayacak atağa geçecekler... Ama tabi önce tuncayın kanaldan satarken çaldığı ekipmanların yenisini almaları lazım....
Tuhaf bu koza grubu ulan tuncay size kanal satarda ekipmanlarını bırakırmı :D
Alt 06-02-2008, 15:22   #8
Kullanıcı Adı
NuR-eFSaN
Alıntı:
yalçın Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:
FiNDuK_GuSeLi Nickli Üyeden Alıntı
Valla dizi bakımından Kanal D birinci seciyorum bende yayınlanan dizilerini harika buluyorum. . .

Show Tv yide herhalde kurtlar vadisi için seçmişlerdir yoksa bişey yok o kanalda ;)
Ah fındık güzeli sistemetik olarak dini değerlerimizi altüst edip senden benden aldığı güç ile karşımıza dikilen bir sermaye bloku için ben olsam tüketirken aklımın bir köşesine yayın kültürü yüzünden hem siyasi hem toplumsal bir enkaza ceviren bizleri , ve bizlerin boşlukları ile edindikleri güçler ile daha sağlam bir şekilde değerlerimizin üstüne üstüne gelmesine imkan sağladığımız kanallaro boykot etsek daha güzeli değilmi fındık güzeli
Haklısın ama işte nefis . . .

Valla aöf ye hazırlanmam lazımken cuma akşamı asi filmini izledim.Dayanamadım engel olamadım kendime çok güzel diziler sunmasın onlarda
NuR-eFSaN isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-02-2008, 15:25   #9
Kullanıcı Adı
Hüdaverdi
Allah bilir bizim tv'yi izlemek için abone olma şartı getirilir :D
'Sende kart al vatanı kurtar' sloganı atarlar ortaya tam olur :D (kart:şifreli kanalı açmaya yarayan alet)

kanaltürk transferler yapmaya başladı,gümbür gümbür gelecek gidi duruyor ama ilk başlarda pek izlenmez,malum cünüpler ayak bastı o kanala :-*

Kanala gelen kişiler: http://www.tevhidhaber.com/news_detail.php?id=41316

----
FiNDuK_GuSeLi: sana tavsiyem o kanalları uydudan silmen,uydu kullanmıyor normal anten kullanıyorsanız o kanalları en alt sıralara taşıman güzel olur :-* Ben izlemem,tartışma programı olursa belki izlerim o kadar :-*

Dizlerini sevdiğin kanal d bugünkü haberlerinde 'dincileri milli kürek takımına saldırdı' gibisinden haber yaptı,bilgine ;)
Alt 06-02-2008, 15:30   #10
Kullanıcı Adı
haritaci70
Finduk güzeli bende arkadaşların tavsiyelerine katılıyorum.. Tamam yani izlenebilir 32. gün tarzı programlar ama ben yinede malum kanalların malum dizilerini izlememek gerektiğini düşünüyorum.. Kanal D ye zaten gıcık oluyorumda Show tv de birde varmısın yokmusun programı var sinir oluyorum ya.

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)