AK Gençliğin Buluşma Noktası
Haberler Dünyadan ve Ülkemizden son dakika haberler burada.

Stil
Seçenekler

Alt 07-16-2008, 18:18   #1
Kullanıcı Adı
LoNeLiNeSS
Standart Hakan Şükür, Erdoğan'la neler konuştu?

Hakan, Erdoğan'la neler konuştu?

Geçtiğimiz gün Cumhurbaşkanı Gül, bugün de Başbakan Erdoğan ile görüşen Hakan Şükür için ortaya birbirinden ilginç iddialar atıldı: Hakan başkanı mı olacak?

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, milli futbolcu Hakan Şükür'ü makamında kabul etti.

Başbakanlık Merkez Bina'da gerçekleşen kabulün ardından bir açıklama yapan Hakan Şükür, ''Pazartesi günü Sayın Cumhurbaşkanı ile bir araya geldik. Bugün de daha önceden planlanmış ama yoğun program nedeniyle bugüne kadar sarkmış bir görüşme gerçekleşti. Başbakanımızla çok defa görüşmüştük. Bugün de geleceğimle ilgili sohbet ettik'' diye konuştu.

Basın mensuplarının, ''Belediye başkanlığı adaylığın gündeme geldi mi'' sorusu üzerine Hakan şükür, ''Kesinlikle böyle bir şey yok. Hiç siyaset konuşmadık. Sadece benim sportif yanımla ilgili ne yapmam gerektiği hakkında konuştuk. Geniş bir ailem var. Geleceğimi ona göre şekillendirmek zorundayım. Her şeye karar verdikten sonra karşınıza çıkıp açıklama yapacağım'' yanıtını verdi.

Basında futbolu bırakacağı yönündeki yorumların kendisini çok rahatsız ettiğini belirten milli futbolcu, ''Çok cazip teklifler alıyorum. Sağolsun benimle ilgili kulüp başkanlarının güzel yorumları var. Yurt içinde futbol oynamayı kesinlikle düşünmüyorum. Bunu açıkça söylüyorum. Aile şartlarımın da iyi olduğu bir kulüpte yurt dışında oynamak istiyorum. Eğer yurt dışında oynayamazsam veya gitmek istemezsem de futbolu bırakabilirim'' dedi.

Şükür, ''Başbakanın herhangi bir tavsiyesi oldu mu'' sorusu üzerine, ''Hayır, herhangi bir tavsiyede bulunmadı. Hayırlısı ne ise o olsun dedi'' şeklinde konuştu.

Şu anda siyaseti hiç düşünmediğini vurgulayan milli futbolcu, ''Zamanı gelince buna karar verilir. Görüşmede ne siyaset, ne barış elçiliği, ne de belediye başkanlığı gündeme geldi. Sayın spordan sorumlu bakanımız da yanımızdaydı. Sadece spordan konuştuk'' dedi.

''Federasyon başkanlığı gündeme geldi mi'' şeklinde bir soruya ise Hakan Şükür, ''Hiç öyle bir şey gündeme gelmez. Böyle bir şeyi, böyle bir zamanda konuşacak kadar acımasız değilim'' yanıtı verdi.

Hakan Şükür için Sakarya Belediye Başkanıya da Federasyon Başkanı olacak iddiaları ortaya atılmıştı. Hakan böylelikle iki iddiayı da yalanladı.

haber7

LoNeLiNeSS isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Konuyu Beğendin mi ? O Zaman Arkadaşınla Paylaş
Sayfayı E-Mail olarak gönder
Alt 07-16-2008, 19:26   #2
Kullanıcı Adı
Meftun
yaaa ben ekleyecektim haberi > :D

ya bu adamı o kadar çok seviyorum ki eminim ki başbakanımız bir sorumluluk verirse en iyi şekilde yerine getirecektir...

bu hafta galatasaraya cevap vermesi için süre doluyor zaten..

bakalım hayırlısı
Meftun isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-16-2008, 19:41   #3
Kullanıcı Adı
LoNeLiNeSS
Furbol sektörüne devam etmesinden yana değilim açıkcası Hakan Şükür ün siyaset veye toplumsal konularda aktif görev alması gerekli olduğunu düşünüyorum.. Hakan Şükür de o beceri ve karizmanın olduğunu düşünüyorum..
LoNeLiNeSS isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-16-2008, 19:43   #4
Kullanıcı Adı
selahattin_ay
karizma var da beceri var mı bilmiyorum??
ama yine de iş yapar bence
selahattin_ay isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-16-2008, 19:44   #5
Kullanıcı Adı
hakansükür
Bu adam oy toplayamaz.
HİTABESİ 0
Bence TFF başk. adayı olsun
hakansükür isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-16-2008, 19:45   #6
Kullanıcı Adı
Meftun

şu gönül insanını kininden sıyrılmış herkes çok sevecektir eminim ki!!!

Allah hizmet etmesini ve benim de görmemi nasip etsin!!!
Alt 07-16-2008, 19:46   #7
Kullanıcı Adı
RDönmezs
Tühh gerçek değilmiş :D
Alt 07-16-2008, 19:48   #8
Kullanıcı Adı
hakansükür
Haberi babası yalanladı
hakansükür isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-16-2008, 19:49   #9
Kullanıcı Adı
Esra KAÇ
Hakan Şükür'e hangi görev verilirse verilsin üstesinden geleceğinden eminim.En iyi görevlerede yakışacak karekterde birisidir.İnşallah Türkiye'den de başka bir yere gitmez.Allah yolunu açık etsin.
Esra KAÇ isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-16-2008, 19:49   #10
Kullanıcı Adı
Meftun
haberin nesini yalanlamış?görüşmemişler mi?

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)