AK Gençliğin Buluşma Noktası
Forum Köşe Yazarlığı Ak Parti Forum Köşe Yazarları buraya.

Stil
Seçenekler

Alt 07-20-2008, 18:21   #1
Kullanıcı Adı
roTiNda23
Standart 3 FARKLI REAKSİYON..
..dün ajanslardan gelen farklı farklı haber ve görüntüler..
ilginç ve bir o kadarda düşündürüydü..

ADD mitingi.
daha önceki mtinglerden çok farklı silik bir miting olmuştu
bu mitingin eksikleri tuncay özkan,nur serter ve ''şeruygur'un olmayışı değil sadece..

add'nin açılımını bilirsiniz bu topluluk atatürkü düşünmeyenler derneği dersek abartmış olmayız sanırım
nedenine gelince..!

atatürk ile lenini yan yana aynı resme koymak atatürk'ü tanımamak ve düşünmemek anlamına gelir.
aynı anda iki lider'i sevmekte aptallıktan başka bir şey değildir.
atatürk ilkelerine karşı gelen bazı gençlerimiz marksist leninist kominizim devrimleri
arzu ettikleri için asılmadılarmı..?
yani birbirine karşı iki olgu ve iki lider aynı resimde..!

add başkanı şeruygur'un yakalanan arşivinde atatürk ile alakalı pek bir şey'e rastlanmadı
gazetecilerin ve iş adamlarının gizli kayıtları..
ve yaşar büyükanıt ile alaklı özel evraklar ilker başbuğ'a ait farklı farklı fotoğraflar
yani derneğin başı çürük..
ben 15 milyon nüfusu olan istanbul'da 2.000 atatürk'ü düşünen olduğuna inanmıyorum..!
atatürk'ü düşünmeyin siz kendinizi düşünün.

beyler atatürk'ü elinize dilinize dolamayı bırakın en başta atatürk sizden rahatsız.

ORTAK AKIL.
bursada darbeye karşı yapılan miting biraz daha canlı idi..
ilk iki miting bu kadar organize değildi
ama bu mitingin en önemli ''fotoğrafı'' darbe olur ise tankın üzerine çıkacağını
söyleyen 'güzel'di ben darbe olacağınada inanmam olsa sayın güzel'in tankın üzerine çıkabileceğine inanmam
o koca cüsse ile bu çok zor..

güzel ve salim uslu mitinglere siyaset'i katmaya başladılar bence siyasetten uzak sadece halk mitingi
görünümü daha faydalı olmazmı. özellikle salim uslu'nun konuşması bir siyasi parti temsilcisi konuşmasından farklı değildi..
hasan celal güzel bundan sonraki mitinglerde düşünülmese yerinde olur..

BAYKAL HACIBEKTAŞ HZ.ALİ ATATÜRK..

bu kadarda olmaz denilecek bir resim..
erzincanda konuşan ergenekon avukat'ı yine hukuk'u diline doladı şeruygurun varlığını
kabul ettiği ben bu okyanusta bir damlayım diye iddia ettiği ergenekon oluşumunun
olmadığını savunan baykal.. ilginç olan bu değil bundan daha ilginç ama sessiz yanlışlar..

baykal'ı dinlemeye gelen vatandaşlar sessiz sedasız baykal'ı dinlerken ellerinden
bulunan yan yana pankart ve dövizlerdeki resimler ilginç ve düşündürücü idi..!

baykal,hz.ali (r.a),hacıbektaş veli,atatürk ne alaka diyeceksiniz vallahi bende diyorum ama yanıtı bendede yok..!
ortak yönleri meslekleri desek değil tek ortak yönler'i insan olmaları desek baykal konusunda bu konuda şüphelerim yok değil..!

...vatandaşın biri bir gün sakıp sabancıya gitmiş ve o gece gördüğü rüyayı aktarmış..
...ağam bu gece rüyamda peygamberimizi (s.a.v) gördüm rüyamda bana dediki git sakıp ağa'ya sana yardım edecek..
...sakıp ağa elbette yardım edeceğiz madem bu kadar güzel bir rüya görmüşsün. dedikten sonra eklemiş
...sen arapça biliyormusun..? yokk peki peygamberimiz türkçe biliyormuydu..? yokkkk
peki hangi dille konuştunuz

mitingde resimleri yan yana konulanların ne yazıkki dinleri ve dilleride aynı değil hatta milliyetleri bile aynı değil.
bu resimde baykal'ı çıkartırsak diğer 3'lünün ortak noktaları olabilir..! onuda siz düşünün (rotinda23)

roTiNda23 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Konuyu Beğendin mi ? O Zaman Arkadaşınla Paylaş
Sayfayı E-Mail olarak gönder

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)