AK Gençliğin Buluşma Noktası
Mizah - Komedi AK Parti Forum, Mizah - Komedi içeriklerimiz.

Stil
Seçenekler

Alt 11-26-2008, 19:22   #1
Kullanıcı Adı
Beritan
Standart Karizmayı Dağıtanlar.....
Karizmayı Dağıtanlar.....
Karizmayı Dağıtanlar.....
Arkadaşlarla yemek yiyecektik. Lokantaya gittiğimde henüz kimse yoktu.. Bir süre sonra kalabalık bir grup halinde geldiler. Öpme faslında o sırada sipariş almak üzere bekleyen garsonu da öpmüştüm! Tabii kahkaha tufanı kopmuştu. İşte o an benim bittiğim andı.

Üniversite yıllarım. Kulak rahatsızlığımdan dolayı hastaneye gitmiştim. Doktor muayene esnasında rahat olmam için benimle sohbete başladı. 'Ögrenci misin?' 'Evet.' 'Hangi üniversite?' 'Uludağ.' 'Ben de oradan mezun oldum. Hangi bölümde okuyorsun?' 'İşletme' dedim ve bombayı patlattım: 'Siz hangi bölümden mezun oldunuz?' 'Sence?' İşte o an benim bittiğim andı.

Sabah ofiste telefonla konuşuyordum. Telefonu omuzumla başımın arasına sıkıştırmıştım. Elimin birinde cep telefonu, diğerinde poğaça vardı. Cep telefonumu şarj etmek isterken şarj aletinin ucunu birden poğaçaya soktum! Gören oldu mu diye kafam? çevirince de müdürümle göz göze geldim. Sırıtıyordu. İşte o an benim bittiğim andı.

Lise 1. sınıftaydım. Kimya dersinde "Isınan maddeler genleşir" konusunu anlatan hocamız, 'Örneğin pirinç' deyince atladım: 'Haklısınız hocam yaa! 2 bardak pirinci ısıtinca koca bir tencere pirinç pilavı oluyor.' Hoca, 'Oğlum bu yemeklik pirinç değil, metal olan pirinç' deyince bütün sınıf gülmekten yerlere yatmıştı. İşte o an benim bittiğim andı.

Eve gitmek üzere Bakirköy dolmuşu bekliyordum. Sigaramın kalmadığı aklıma gelince önünde durduğum Tekel bayiine girecekken minibüs geldi. Apar topar bindim. Şoföre parayı uzatıp, 'Bir Monte Carlo' dedim! Adam birkaç saniye yüzüme bakıp, 'Abi bu Bakirköy'e gider' diye cevap verdi! İşte o an benim bittiğim andı.
alinti

Beritan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Konuyu Beğendin mi ? O Zaman Arkadaşınla Paylaş
Sayfayı E-Mail olarak gönder
Alt 11-26-2008, 19:54   #2
Kullanıcı Adı
Akl-ı Selim
TAtlı bir tebessümü bize yaşatan bu paylasım sahibine minnet saygılar efendim..............
Akl-ı Selim isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-26-2008, 19:55   #3
Kullanıcı Adı
Beritan
Alıntı:
Müjdat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
TAtlı bir tebessümü bize yaşatan bu paylasım sahibine minnet saygılar efendim..............
bizde bu yorumu yapan abimize saygımızı sunarız
Alt 11-26-2008, 21:35   #4
Kullanıcı Adı
çilik
Lise 1. sınıftaydım. Kimya dersinde "Isınan maddeler genleşir" konusunu anlatan hocamız, 'Örneğin pirinç' deyince atladım: 'Haklısınız hocam yaa! 2 bardak pirinci ısıtinca koca bir tencere pirinç pilavı oluyor.' Hoca, 'Oğlum bu yemeklik pirinç değil, metal olan pirinç' deyince bütün sınıf gülmekten yerlere yatmıştı. İşte o an benim bittiğim andı.

çilik isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-26-2008, 21:36   #5
Kullanıcı Adı
aşk-ı ilahi
tatlı tebessüm ettiren üye....

teşekkürler...
aşk-ı ilahi isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-26-2008, 21:40   #6
Kullanıcı Adı
dilemma
eyvallah
dilemma isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-26-2008, 23:37   #7
Kullanıcı Adı
MehmetMert
Eline, koluna, yüreğine sağlık... Garson ve poğaça olayına çok güldüm, müdür çocuk hakkında ne hissetti düşünemiyorum... :D (+)
MehmetMert isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-27-2008, 00:21   #8
Kullanıcı Adı
Neşe
çok güzel :D
Neşe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-27-2008, 10:24   #9
Kullanıcı Adı
Beritan
Alıntı:
aşk-ı ilahi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
tatlı tebessüm ettiren üye....

teşekkürler...
o kişi benim
beğenmenize hiç şaşırmadım çünkü bende beğenmiştim
Alt 11-27-2008, 10:51   #10
Kullanıcı Adı
Zeynep
garson olayı çok güzeldi (+)
Zeynep isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)