AK Gençliğin Buluşma Noktası
Mizah - Komedi AK Parti Forum, Mizah - Komedi içeriklerimiz.

Stil
Seçenekler

Alt 11-18-2008, 10:50   #1
Kullanıcı Adı
ÜMİT-AK
Standart babasunun Dursun a mektubu
Uy sevgili uşağum dursun Allah'ın selamı üstine olsin...
Mektubu çok yavaş yazayrum, çünkim bilirum, çabuk okuyamazsun ! benden yana sual edersen, allahuma pin şükür iyiyüm, yeni pir iş puldum. emrimde yüze yakın adam var, hepsi de sessüz sedasuz, kendi hallerinde. ne iş pulduğumu soraysan söyleyeceğum patlama, mezarluk pekçisi oldum.

bacin emine bir uşak doğuracak, daha erkek midur, kiz midur, pelli değül. haçan o yüzden sağa dayi mi oldin, teyze mi oldin söyleyemeyrum.

temel emicen de tükan açtı, o da otuza aldigini yirmipeşe verir, sürümden kazaniyormuş öyle dedi. bizim köye findukçularin temel'i muhtar sectuk, akillu usak da! geçen gün hepimizi zelzeleye karşi aşi etturdu. temel akilludur, hem de durusttur..

geçenlerde bir taksinin şoforu köye varmış, muhtari arayu, meğer yolda pir tavuk ezmuş sahibini soraymuş. muhtar temel tavuğa pakmış, ha pu bizden değildur, pizum köyde yassu tavuk yoktur, demiş.

senin küçüğün memet cok akilli bir uşak çıktı. geçen gün tepeye varmiş, elinde bir ip sallayup duriy. anan, “uy uşağum ne edeysun orada ?” demiş. o da hava turumuna bakayrum demiş. çektum oni akşam karşuma, anlat pakayum şu hava turumu işinu dedim. anlatti, meğer ip sallanunca havanin rüzgarli olduğuni, ip islaninca da yağmur yağdiğuni anlaymiş. çok akilli uşak vesselam. sen o yaşta böyle akilli degildun!

Yaa işte boyle usağum.. memleçetten sağa pol pol havadis.. yeni havadis olursa yine yazarum.. Baki hudaya emanet ol. Baban
:D:D:D:D

ÜMİT-AK isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Konuyu Beğendin mi ? O Zaman Arkadaşınla Paylaş
Sayfayı E-Mail olarak gönder
Alt 11-18-2008, 10:54   #2
Kullanıcı Adı
ömer faruk
süper ya elinie sağlık:D:D
ömer faruk isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-18-2008, 23:20   #3
Kullanıcı Adı
ÜMİT-AK
uyy teşekkur ederum daaa:D
Alt 11-26-2008, 00:02   #4
Kullanıcı Adı
ÜMİT-AK
Bayılıyorum bu laz şivesine ....
Alt 11-28-2008, 20:15   #5
Kullanıcı Adı
çilik
Bu dursunun babasıda makara adam mış:D:D:D:D
çilik isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-28-2008, 22:53   #6
Kullanıcı Adı
ÜMİT-AK
Alıntı:
çilik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bu dursunun babasıda makara adam mış:D:D:D:D
yine gülecek bir konu bulmuşun...
Alt 11-28-2008, 23:05   #7
Kullanıcı Adı
çilik
Alıntı:
ümit-ak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
yine gülecek bir konu bulmuşun...
öyle;d
çilik isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)