AK Gençliğin Buluşma Noktası
Türkiye ve Dünyadan Spor Türk ve dünya spor'u ile alakalı haber ve bilgiler bu başlıkta.

Stil
Seçenekler

Alt 12-23-2008, 02:35   #1
Kullanıcı Adı
Üç mevsim
Standart O Golü Bir Ben Atarım Bir de Maradona Atar
Oktay Derelioğlu, futbol hayatında attığı unutamadığı gollerin başında Belçika'ya attığı golün geldiğini belirterek, "O da yüzyılın golü olmuştu. Zaten o golü de her golcü atamaz. O golü bir ben bir de Maradona atar'' dedi.

Mersin Üniversitesi Yenişehir Yerleşkesi İstemihan Talay Konferans Salonu'nda gerçekleştirilen ''Türk Futbolunun Dünü, Bugünü, Yarını'' konulu panelde, Beşiktaş, Fenerbahçe ve Trabzonspor gibi takımlarda forma giyen Oktay Derelioğlu yeşil sahalara veda etmesiyle ilgili soruya, ''Bu soruyla yarama tuz bastınız. Ben 34 yaşındayım ve kendimi çok zinde hissediyorum. Ancak futbol öyle ki, zirvedeyken bir anda sakatlanmalar yaşarsınız ve destek bulamazsanız geriye doğru gidersiniz. Bende de öyle oldu'' dedi.

Yılmadığını ve 2. Lig'de dahi oynadığını ifade eden Derelioğlu, ''Ama orada da beni oynatmadılar. Çünkü 'Oktay'ı oynatırsak golleri o atar, şampiyonluğu da Oktay aldı derler' diye düşünüldü. Bu nedenle ben de adımı lekelememek adına futbola veda ettim. Ama antrenör adayıyım. Çünkü bu sistemin değişmesini istiyorum'' diye konuştu.

"BİR BEN BİR DE MARADONA ATAR"

Şimdiye dek attığı gollerin içinde unutamadığı bir golün olduğunu da dile getiren Derelioğlu, ''Belçika'ya bir gol atmıştım ve o da yüzyılın golü olmuştu. Zaten o golü de her golcü atamaz. O golü bir ben bir de Maradona atar'' dedi.

İşte O Gol

http://www.tumspor.com/haber/2008122...tar--VIDEO.php

23 Aralık 2008

Üç mevsim isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Konuyu Beğendin mi ? O Zaman Arkadaşınla Paylaş
Sayfayı E-Mail olarak gönder
Alt 12-23-2008, 03:31   #2
Kullanıcı Adı
akgençlk
Çok da mütevaziymiş Oktay..(: Hakikaten güzel gol. Ama sadece Maradona ile kendini söylemesi yanlış.. Daha evvel aynı şekilde bir gol Barcelonalı Messi de atmıştı.
akgençlk isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler... Lütfen konu içeriği ile ilgili kelimeler ekliyelim
bir ben, bir maradona, oktay

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)