AK Gençliğin Buluşma Noktası
Mizah - Komedi AK Parti Forum, Mizah - Komedi içeriklerimiz.

Stil
Seçenekler

Alt 01-10-2009, 11:02   #1
Kullanıcı Adı
Ak_Kelebek
Talking CHP'nin bahçesinde de kazı başlatıldı-MİZAH
Ankara'da 6 ayrı yerde başlatılan Ergenekon kazıları sürerken ekipler CHP Genel Merkezinin bahçesinde de çalışma başlattılar. Yapılan kazılarda çıkan malzemeler polisi bile hayrete düşürdü. Olay yerinde sadece Habervaktim Araştırma Ve Karıştırma Servisinden muhabirimiz Kazım Kazma vardı. Şimdi Kazma'ya bağlanıyor ve bahçeden neler çıktığını öğrenmeye çalışıyoruz;

"Ergenekon davası" kapsamında Ankara'da Gölbaşı, AK Parti Genel Merkezi'ne çok yakın olan Saklıbahçe, Bala, Mamak, Emek ve Beştepe'de başlatılan kazı çalışmalarında "en hakiki şok" bir gelişme daha yaşandı. Saklıbahçe'deki kazıyı bırakıp aniden bu bölgeye çok yakın olan Söğütözü'ndeki CHP Genel merkezine yönelen ekipler arka bahçeyi kazmaya başladılar. Yapılan kazılarda görenleri hayrete düşürecek tarih öncesinden kalma fosiller bulundu. Geçtiğimiz günlerde Çin'in doğusundaki Şandong eyaletinde bulunan dünyanın en büyük dinozor fosili alanından sonra bu alanın da Türkiye'nin en büyük fosil alanı olduğu belirtildi.

Kazılarda en çok dinozor ve kelaynak fosilleri bulunurken bölgeye getirilen uzman jeolog, arkeolog ve biyologlar "CHP'nin arka bahçesi"nde bulunan türlerin isimlerini şöyle açıkladı;

Baykalyum Denizus, Önderus Açıktelefonos, Sendikacıos Bayramaria Meralyum, Kelaynakus Dervişus Gündayium, Kelalakayum Birgenyum Keleşos, Komünistus Devrimciyum, Ateistsaurus Allahsızos, Sümerologus Muazzezos İlmiyes Çığyum, İlletus Cananus Arıtmanium, Ergenekonsaurus Doğu Perinçekus, Cuntacium İlhanos Selçuksaurus, Ressamus Bozuntuyus Bedrium Baykamos, Rektöryum Kemalium Alemdare, Tuncayus Özkanyum, Darbeciyum Velius Küçükos, Nursuzos Serterium, Gugukos Sabihyum Kanatsızsaurus, Yarsavus Kaçakos Eminağaoğlusaurus, Kenanes İhtilales Evrenyum, Fazılium Sayamiyrum ve Mustafaryum Özbekus Sendikaağasurus.

Rıfat Yörük/Habervaktim.com/Mizah

Ak_Kelebek isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Konuyu Beğendin mi ? O Zaman Arkadaşınla Paylaş
Sayfayı E-Mail olarak gönder
Alt 01-10-2009, 14:25   #2
Kullanıcı Adı
zeynep89
:D :D çok güzel yaa ;)
zeynep89 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-10-2009, 15:01   #3
Kullanıcı Adı
Ak_Kelebek
Gülümsemek adına koydum konuyu okuyan yüreklerinize sağlık efendim
Ak_Kelebek isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-10-2009, 15:08   #4
Kullanıcı Adı
dilemma
Güzeldi gerçekten Teşekkürler
dilemma isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-10-2009, 16:28   #5
Kullanıcı Adı
son durak
süper:D
son durak isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-10-2009, 23:54   #6
Kullanıcı Adı
suayip_caliskan
hemen kanal d mehmel ali birand yorum yazsın :D
suayip_caliskan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-11-2009, 01:03   #7
Kullanıcı Adı
Üç mevsim
Paylaşım için teşekkürler Ak kelebek.. En azından bu konu için güzel düşünülmüş..
Üç mevsim isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-11-2009, 03:34   #8
Kullanıcı Adı
akgençlk
Bugün buna çok güldüm ben... Yani çok güzel bir kolpa haber yapmışlar. Mizah ama gerçeklik payı da yok değil.
akgençlk isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)