AK Gençliğin Buluşma Noktası
Haberler Dünyadan ve Ülkemizden son dakika haberler burada.

Stil
Seçenekler

Alt 01-30-2009, 16:39   #1
Kullanıcı Adı
FarukARSLAN.
Standart Yahudiler Erdoğan için darbe çağrısı yaptı!

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Davos'ta Filistin halkına yönelik katliamı savunan İsrail Cumhurbaşkanı Şimon Peres'in yalanını yüzüne vurması, İsrail'deki katliamı destekleyen Yahudilerin tepkisine neden oldu. İsrail gazetelerinde Erdoğan'ın çıkışıyla ilgili habere yorum yapanlardan bazıları Türkiye'de askerin darbe yapmasını istedi.
İSRAİL BASINI GELİŞMEYİ ‘FLAŞ' OLARAK DUYURDU

Erdoğan'ın sözlerinin büyük yankı uyandırdığı İsrail'de, İsrail gazeteleri gelişmeleri ‘flaş' olarak duyurdu. Gazetelerin internet baskısındaki habere yorum yazan yüzlerce Yahudi, Erdoğan'a tepki duyarken, bazılarının Erdoğan'a yönelik hakaretleri dikkat çekti. Yahudilerden bazıları, Türkiye'nin Ermeni ve Kürtlere karşı suç işlediğini öne sürdü. “Türkiye beni iğrendiriyor” başlığıyla Erdoğan'a tepki gösteren bir Yahudi okuyucu, İsrail'in ‘uygar bir demokrasi' olduğunu savundu.

‘TÜRKİYE ZİYARET EDENLER İDİOTTUR'

Yorumculardan bir diğeri “Türkiye'yi ziyaret etmek isteyen varsa, onlar da Türk Başbakanı gibi idiotturlar” derken, bir başka yorumcu da, Türkiye'de askerin darbe yapmasını istedi.

‘BU İŞİ ORDU TEMİZLER'

Amerika'dan yazan Yahudi yorumcu, “Bu Türk hükümeti İslamcı ve İran terörizminin destekçisidir. Şimdi hızlı bir şekilde Suriye'nin ikizi oluyor. Bu ülke daha ileri gitmeden, Amerika bu terör ülkesine karşı durmalı. Yıllar öncesinden bir darbe gerekliydi. Askeri darbe belki çok geç olabilir. Atatürk'ün laik Türkiye vizyonu şimdi tamamen ölü olabilir. Amerika ve İsrail, Ermenileri ve Kürtleri tamamen desteklemeli. Bizlerin şimdi ortak bir düşmanımız var, Türkiye” diye yazdı.

/ HABERVAKTİM

FarukARSLAN. isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Konuyu Beğendin mi ? O Zaman Arkadaşınla Paylaş
Sayfayı E-Mail olarak gönder
Alt 01-30-2009, 16:41   #2
Kullanıcı Adı
FarukARSLAN.
Alıntı:
Atatürk'ün laik Türkiye vizyonu şimdi tamamen ölü olabilir. Amerika ve İsrail, Ermenileri ve Kürtleri tamamen desteklemeli. Bizlerin şimdi ortak bir düşmanımız var, Türkiye
Yeri gelince onlar bile Atatürk'ü kullanıyorlar!...
FarukARSLAN. isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-30-2009, 16:46   #3
Kullanıcı Adı
ishakyilmaz
Erdoğan bir değil,öncelikle Bizim ALLAH'ımız var..!Daha sonra 75milyon yürek Erdoğanla..Buyursunlar gelsinler...Darbe nasıl yapılır öğrensinler.
ishakyilmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-30-2009, 16:47   #4
Kullanıcı Adı
61Lee
bak sen su ise isratil türkiyemi kendine düsman bellemis öylemi?
askeri darbe öylemi?
ve tekrar israilin ne kadar savascil olduklari ortaya döküldü..

arti.. eger ki türkiye artik onlar icin düsmandan sayiliyorsa..
dün gece basbakanimiz daha helikoptere bile binmeden..
perese nicin telefon edipte ben türkiyeyi cok seviyorum ben sizi cok seviyorum.. sesimi yükselttim cünkü sizin sesinizi alamadim diyerekten üzüntüsünü belli etti?

tüm dünya israilin ne oldugunu görmüs bulunmakta!!

türkiyeye ve türk milletime hakaret edenler Allahimdan hakk ettiklerini bulacaklar!!

61Lee isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-30-2009, 17:00   #5
Kullanıcı Adı
ENES_CAN_AK
nezaman dostumuz olmuşlarda şimdi düşman olmaya karar vermişler acaba . siz zaten istesenizde bizim dostumuz olamassınız.az kaldı Allah'ın izniyle sonunuz bizim elimizden olacak
ENES_CAN_AK isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-30-2009, 17:12   #6
Kullanıcı Adı
Azrail662
Alıntı:
FarukARSLAN. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Yeri gelince onlar bile Atatürk'ü kullanıyorlar!...
En dikkat cekicisi bu
Azrail662 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-30-2009, 17:18   #7
Kullanıcı Adı
ATmaCA53
israil türkiyeyi tehtid ediyor öylemi, hiç inanasım gelmiyor, tam tersi olsa gerek, kasımpaşalı tayyip kimsenin tehtidine boyun eğmez, bunu bilsinler.
ATmaCA53 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-30-2009, 17:19   #8
Kullanıcı Adı
politikaci
Ergenekonla işbirliği yapsınlar..
politikaci isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)