AK Gençliğin Buluşma Noktası
Haberler Dünyadan ve Ülkemizden son dakika haberler burada.

Stil
Seçenekler

Alt 02-17-2009, 16:17   #1
Kullanıcı Adı
Necip Fazıl
Standart Turgut Altınok açıklama yapıyor Canlı
http://www.yayin.tv.tr/play.stream.php?id=3

Keçiören Belediye Başkanlığıo'ndan istifa eden Turgut Altınok istifası ile ilgili bir açıklama yapıyor...

ilk göreve geldiğimizde buralar gecekondu idi. Misyonu ve vizyonu bitmiş kaderine terke edilmiş insanlarımızın istediği hizmeti alamadığı bir yerde idi. 15 yıllık görev süremiz içerisinde keçiöreni bir dünuya kentine talşıdık.. Yine dünyada örneği olmayan bir kentşi sizlerle meydana getirdik. Keçiören 94 bize güvendi. 99'da bize yien güvendi..Sonraki seçimlerde de bizlere güvendi. Ayrıca çizgimizde asla yamukluk olmadı... Güne göre hareket edenlerden olmadık zemine göre hareket edenlerden olmadık. Kimseye eğilmedik bükülmedik... Fakat eğilenler ve bükülenkler güne göre hareket edenler.... Dizinin üstüne çökenlerden olmadık. Anakara Büyükşehir Belediye Başkanı oldum Dürüstlük mücadelesi verdim ben... gözleri var görmüyor kulaklar var duymuyor ve dili var konuşmuyor. bizim mücadelemi,z kıravatlı çetelerle mücadeledir. Bu süreçte benim ailemin fotoğrafını gördünüz mü? çünkü biz yetimin hakkını yüreğimizde hissediyoruz. her şeyden önce onur ilke önemlidirç. her şeyden önce yola çıktığın arkadaşları satmamaktadır. Biz makan mevkileri hizmet mevkisi olarak görüyoruz...

Biraz önce söylediğim ilke önemli... Dün aldığım kararla Ak Parti adaylığından çekildim. bunu ahlaki olmayan şekilde değerlendireni de Allah'a havale ediyorum... JHer seçim dönemi çamurlara iftiralara maruz kaldık. Ama kirli insanları siyasetten temizleyemezseniz Türk siyasetini temizleyemezsiniz. 15 yılın sonunda şunu söylüyorum. hakkımda maddi hiçbir dava açılmadı. Biz zenfgin olmadık kim zengin ıoldu Keçiören Ankara zenginoldu. Bize karşı bir şey bulamayanlar başka iftiralarla yıpratmaya çalışıyorlar... çamur at tutmazsa izi kalır... Bunlar ayıptır... Siyaseti kirletmektir. Allah korkusu olmayanların iftiralarıdır bunlar... 15 yıllık görev süremde Keçiören Belediyesinden aldığım bir kuruş harcırah yoktur. Ne uçağım var ne arabam. yani santimine kadar biz parayı hizmetimize harcadık. 15 yıldır ailem makam aracıma binmemiştir. Biz buraları bir soygun yeri görmüyoruz. Güneş balçıklam sıbvanmaz

Necip Fazıl isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Konuyu Beğendin mi ? O Zaman Arkadaşınla Paylaş
Sayfayı E-Mail olarak gönder
Alt 02-17-2009, 16:29   #2
Kullanıcı Adı
SEMTEM
ALLAH YLUNU AÇIK ETSİN SAF DEĞİŞTİRMEZSİN İNŞALLAH O ZAMAN MAKAM MEVKİ ZEVKİN ORTAYA ÇIKAR
SEMTEM isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-17-2009, 16:32   #3
Kullanıcı Adı
Necip Fazıl
Alıntı:
SEMTEM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ALLAH YLUNU AÇIK ETSİN SAF DEĞİŞTİRMEZSİN İNŞALLAH O ZAMAN MAKAM MEVKİ ZEVKİN ORTAYA ÇIKAR

başka safa geçmeyeceğim dedi ama bağımsız açıklayacak gibi...
Necip Fazıl isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-17-2009, 17:05   #4
Kullanıcı Adı
redyellow
Keçiörenden Bağımsız Aday olacağıın açıklamış Altınok.

Altınok siyasi bir hırs içerisinde... hem akp hem de kendi zararlı çıkacak gibi bu işten....
redyellow isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-17-2009, 17:11   #5
Kullanıcı Adı
redyellow
Bağımsız adaylıktan son anda vazgeçmiş.. Son dakika haberleri bu yönde.
redyellow isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-18-2009, 11:33   #6
Kullanıcı Adı
ALPEREN4425
Alıntı:
SEMTEM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Başka saflarda siyaset yapması istifayı makam ve mevki için yaptığı anlamına mı gelir. Yani AKpartiden başka yerde siyaset yapanlar bu işi makam için mi yapıyor. Turgut Altınok Akprtiden öncede vardı değilmi. Yani adam AKpartide kaldığı sürece sorun yok. Ama başka yerlere giderse hemen karalamaya hazırsınız öylemi.

Yaaa zaten adamın gözünü makam hırsı bürümüş. O gitmeseydi biz atacaktık partiden
' mi diyeceksiniz ?
ALPEREN4425 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)