AK Gençliğin Buluşma Noktası
AK PARTİ Yerel Seçim Ak Parti Yerel Seçimle ilgili haber, anket, ve diğer paylaşımlar bu bölümde.

Stil
Seçenekler

Alt 03-08-2009, 21:15   #1
Kullanıcı Adı
ishakyilmaz
Standart Ya Hakkı Söyleyin Ya da Susun/Erdoğan Antalya'da!
Başbakan Erdoğan : "Bir kişi çıkıpta buna dur demedi. CHP'nin Kadın haklarına gösterdiği ilgiyi İstanbul'da çarşaflı bir hanımefendiye uyguladıkları zorbalıkla gördük.

Benim milletim bunların cevabını sandıkta verecek. Bu benim Başbakan olarak 28. ziyaretim. Türkiye'de böyle gelen oldu mu? Her gelişimde açılışlara geldim. Antalya bizim aşkımız sevdamız gözbebeğimiz. Antalya AK Parti'nin gurur kaynağı. Bir şehri adeta sıfırdan devraldık 5 sene gibi bir sürede bir dünya kenti haline getirdik. Artık Türkiye denince sadece İstanbul akla gelmiyor. Aynı zamanda Antalya'da akla geliyor. Dünyada turizm denince Antalya akla geliyor. Antalya'nın ismi Paris ile Dubai ile İstanbul ile anılıyor. Belediyecilik aşk işidir sevda işidir. İşte şimdi bu aşkı Menderes Türel kardeşimin gözlerinde görüyorum dedim. Antalya'ya mahçup olmadık ve Antalya'yı mahçup etmedik.

Ey CHP sen hiç medeniyet caddesinde dolaştın mı? Bunlar hiç Ankara'dan çıkmamışlarki. Bunlar hep yaya kalmışlar. Bugün Tokyo'da beş katlı kavşaklar var. Londra'da New York'ta bunlar var. Bunlar dünyayı takip etmiyorlar. Antalya'da şehir içi ulaşım nasıl rahatladı nasıl bir hayat geldi şehre. Sayın Baykal senin neyin var Antalya'da bir söyle. Buradan milletvekili seçildin, Bakan oldun ne yaptın bunun için söyle.

Kemer yine öyle. Peynir gibi deldik kestik ve yaptık. Ziya Paşa'nın bir sözü var "Eşek ölür kalır semeri, insan ölür kalır eseri". Gel Baykal sana da bir oyuncak verelim. Çocuklara verdiğimiz oyuncaklardan da mı rahatsız oldun.

Bunlar öyle bir batağa girmişler ki çırpındıkça batıyorlar. Şu hale bak Antalya'mızın gözbebeği olan Kaleiçi'nin eski halini düşünün şimdiki halini bir görün. Böyle bir çağdaş anlayış ile burası hakkettiği halini aldı. Ya bir teşekkür et. Ya aç bir Menderes kardeşine bir teşekkür et. Yok bunlarda böyle birşey. Bütün bunların yanında Koskoca Antalya'nın kanalizasyon şebekesi bile yoktu bunu da Menderes kardeşim başardı. Bunlar yaptıklarımızın sadece bir kısmı.

Bakın biz yola çıkarken dedik ki yaptıklarımızı ve yapacaklarımızı anlatacağız. Çünkü bizim eserimizin olmadığı il yok ki. Her ilimizde iktidarımızın eseri var. Ufkumuz geniş. Biz Türkiye için büyük düşünüyoruz. Sen Türkiyesin büyük düşün. Sen Antalya'sın büyük düşün. Antalya'lıya küçük düşünmek yakışmaz ki.

İşimiz hizmet gücümüz millet. Onların ne dediğini takip ediyor musunuz? Nerede bunların projeleri hiç anlattılar mı? Anlatacakları birşeyleri var mı? Bundan sonra da zaten beklemeyin. T.C. Başbakanı'na hakaret etmek suretiyle seçimi kazanacağını düşünüyorsan benim milletim saygıya oy verir, edepsizliğe değil. Çıkın eserlerinizi gösterin, çıkın projelerinizi söyleyin. Allah aşkına ya hakkı söyleyin ya da susun

ishakyilmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Konuyu Beğendin mi ? O Zaman Arkadaşınla Paylaş
Sayfayı E-Mail olarak gönder

Etiketler... Lütfen konu içeriği ile ilgili kelimeler ekliyelim
ak parti, antalya, erdoğan

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)