AK Gençliğin Buluşma Noktası
Diğer Partiler Diğer Partiler ile ilgili propaganda ve reklam dışındaki bütün paylaşımlarımızı burada yapıyoruz.

Stil
Seçenekler

Alt 05-13-2009, 10:47   #31
Kullanıcı Adı
redyellow
Alıntı:
kararlı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
demokojinin ne olduğunu bilenlerdnim iyide yaparım faydasına inanmam
savunduğum değerler benim çok şeyimdir bırakamam

yukarıdaki yazının cevabı buysa konuşacak bir şey yok demektir

milli görüşü ve erbakanı elertirecek en son partidir akp liler

bir çok konuda bir çok yorum yababilirim denedim fakat çok fazla objektif diyoloğa açık değil siniz sebebini forumda bulabilirsin

erbkana ve milli görüşe saldırılmatıkca yamıyorum mümkün olduğnca sözümde dururum
En sonda olsa, eleştirmek haklarıdır

Herkes herkesi eleştirebilmeli, edeb içerisinde, eleştiri sınırları içerisinde ve doğru bir şeyle eleştirmeli.

yalan üzerinden eleştir olursa bu olmaz, edep dışı olursa bu olmaz.

Ben akpyi eleştirebilmeliyim, akpli beni, spyi eleştirebilmeli.

Ama her zaman saygı ve sevgi sınırlarını asla aşmadan.

selamlarımla.
redyellow isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-13-2009, 15:22   #32
Kullanıcı Adı
Seyyah
Alıntı:
kararlı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
milli görüşü ve erbakanı elertirecek en son partidir akp liler

bir çok konuda bir çok yorum yababilirim denedim fakat çok fazla objektif diyoloğa açık değil siniz trafolar patlıyor sebebini forumda bulabilirsin

ve insanlar arası konuşmalar helede bir siyasi görüş mensubuysa sosyal olur a sosyal değil

erbkana ve milli görüşe saldırılmatıkca yazmıyorum mümkün olduğunca sözümde dururum
Güzel kardeşim halen sosyal mesaj halen sosyal mesaj çok yazma sadece cevap yaz.
1.Ben Erbakana veya Numan kur. ne dedimde alaycı bir tavır kullandın?
2.Bu forumdaki amacını Allah'ı düşünürek dürüstçe yazsana sen?
Seyyah isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-13-2009, 15:45   #33
Kullanıcı Adı
Seyyah
Alıntı:
redyellow Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Eleştiriye evet. Hakarete hayır.

Herkes eleştiri ile hakaret arasındaki farkı farkederek yazarsa hiç bir tartışma çıkmaz.
Güzel abicim. Yeni başkan Numan Kurtulmuş'a ısınamadım demek eleştirimidir? Buna verilecek cevap: ısınman için akp li olmalı değilmi

yazda geldi midir? Niyet açık ve nettir. Kararlı gibi kişilerin saadete tek kazandıracağı antipati olur.Arada hocanın hatrıda olsa...
Alt 05-13-2009, 16:29   #34
Kullanıcı Adı
redyellow
Alıntı:
turkuas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Güzel abicim. Yeni başkan Numan Kurtulmuş'a ısınamadım demek eleştirimidir? Buna verilecek cevap: ısınman için akp li olmalı değilmi

yazda geldi midir? Niyet açık ve nettir. Kararlı gibi kişilerin saadete tek kazandıracağı antipati olur.Arada hocanın hatrıda olsa...
Sevgili kardeşim:

Diyelim ki Isınamadım demek eleştiridir, ama eleştiri yapmak herkesin hakkıdır.

Yani eleştiriyorsun diye kimseye kızmaya hakkımız yok.

ben eleştiriye evet dedim, hakarete hayır dedim. Eleştiri ayrıdır, hakaret, aşağılama vs. ayrıdır.

Hakaret ve aşağılama vs. olmadıktan sonra eleştirilere açık olmalıyız.

Ben eleştiriye evet dedim zaten ve yazımı da size değil kararlı nickli arkadaşa yazmıştım.

Her zaman keskin sirke küpüne zarardır.

Saadetciler için de akpliler içinde geçerlidir.

Anlatmak istediklerimizi daha makul bir üslupla anlatmamız bizim içinde inancımız içinde partilerimiz için de daha iyi olmaz mı?
Alt 05-13-2009, 16:38   #35
Kullanıcı Adı
Seyyah
Peki.Uslubum sertti farkındayın ve özür diliyorum. Kendisini mutlak doğru peşinde bizleri boş bir yolda ifade eden kararlı arkadaşımıda yürekden kınıyorum sözün bittiği yer Allaha hesap veririz. Tekrar uslubum için özür diliyorum bu konuda artık yazmayacağım.Hakkınızı helal edin Allaha emanet olun.
Alt 05-13-2009, 16:45   #36
Kullanıcı Adı
redyellow
Alıntı:
turkuas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Peki.Uslubum sertti farkındayın ve özür diliyorum. Kendisini mutlak doğru peşinde bizleri boş bir yolda ifade eden kararlı arkadaşımıda yürekden kınıyorum sözün bittiği yer Allaha hesap veririz. Tekrar uslubum için özür diliyorum bu konuda artık yazmayacağım.Hakkınızı helal edin Allaha emanet olun.
Özür dilemek bir erdemdir ve büyük insanlara yakışır.

Tebrik ederim.
Alt 05-13-2009, 18:09   #37
Kullanıcı Adı
DadaşAkp
KİMLER geldi kimler gecti akpti gibi siyasi büyük bir parti olamadılar kimi darbeyle yıkıldılar kimi mucadele edemediler akp yıkmak yıpratmak isteyenler herzaman baraj kıvamında bir parti olurlar saadet bile kendi liderleri akp laf atmakla uğraşır numan kurtuluş bile fetullah gülen hocamız kadar olamadı olamaz bile hakkında konuşur hepsini topla bir parti cıkmaz onlardan
DadaşAkp isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 3 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 3 Misafir)