AK Gençliğin Buluşma Noktası
Haberler Dünyadan ve Ülkemizden son dakika haberler burada.

Konu Kapatılmıştır
Stil
Seçenekler

Alt 06-13-2009, 10:03   #1
Kullanıcı Adı
BlueMoon
Standart Yanmayan Kuran-ı Kerim
Bir Yangından Sonra Küllerin Arasında Bulunan ve İnanılmaz Halde Yanmayan Kuran - ı Kerim...

BlueMoon isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Konuyu Beğendin mi ? O Zaman Arkadaşınla Paylaş
Sayfayı E-Mail olarak gönder
Alt 06-13-2009, 10:05   #2
Kullanıcı Adı
TUZ VE IŞIK
Bunda inanılmaz bir şey yok ki. Ateşin tam olarak ulaşamadığı bir yerdedir ve ateş söndükten sonra çıkartılmıştır. Bunda garip olan nedir?
TUZ VE IŞIK isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 06-13-2009, 10:16   #3
Kullanıcı Adı
BlueMoon
Alıntı:
TUZ VE IŞIK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bunda inanılmaz bir şey yok ki. Ateşin tam olarak ulaşamadığı bir yerdedir ve ateş söndükten sonra çıkartılmıştır. Bunda garip olan nedir?
sen şu hadis-i şerifi duymadın galiba ?

"Kuran-ı Kerim bir deride olsa o deriyi ateş yakamaz"

ayrıca bu kuranın bulunduğu ahşap bina tamamen kül olmuş ve olay yeri inceleme ekipleri herşeyin kül olduğu binadan bu Kuran-ı Kerimi tek bir harfi bile yanmadan öylece bulmuş
BlueMoon isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 06-13-2009, 11:06   #4
Kullanıcı Adı
Feride
Böyle bir olay duyduğum hatırlıyorum sanki. Aynı olay olabilir belki. O'nun koruyucusu

Allah..Ve O (c.c.) koruyacağını buyurduktan sonra, hangi şey ve de nasıl zarar verebilir

ki.. Gerçekten ibretlik ve de güzel bir manzara..
Feride isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 06-13-2009, 11:53   #5
Kullanıcı Adı
Neşe
gerçekten çok ibret verici .böyle şeylerden kendimize ders çıkarmamız gerek. Allahu teala buyurduktan sonra hiçbir şey olmaz inşallah.
Neşe isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 06-13-2009, 14:57   #6
Kullanıcı Adı
Supraliminal
Önemli olan bunlardan ders çıkarmaktır.Boşvermemektir.
Supraliminal isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 06-13-2009, 16:08   #7
Kullanıcı Adı
Sevban
Alıntı:
Zümrüdü Anka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Neden -mışlı -muşlu konuşmayın. KuRAN EVİN NERESİNDE İMİŞ. Ayrıca neden yanmasın. Oda sonuçta matbaa baskısı kağıt en nihayetinde. Geçin bunları böyle şeylerle kafanızı meşgul etmeyin

Konu bu kadar açık iken... Hala neyin peşindesin...! Sen git sokaklarda incil dağıt, insanların dinini satın almaya çalış...
Sevban isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 06-13-2009, 16:16   #8
Kullanıcı Adı
Sevban
Ben iftira atmıyorum aşikar olan şeyi söylüyorum... Pek ala ücretsiz dağıtıyoruz... Senin dinin sana benim dinim bana... Misyoner...
Alt 06-13-2009, 16:22   #9
Kullanıcı Adı
Sevban
Alıntı:
Zümrüdü Anka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Misyonerliği fethullah gülende yapıyor. Sen önce miyonerlik nedir? Onu öğren anladın mı? Köşeye sıkısınca senın dının sana benımkısı bana drsınız cunkı verecekbaska cevabınız yoktur. Acaba ücretsizisteyene vermek mi daha hayırlı yoksa sizin yaptıgınız gibi camı bahcelerınde tezgahlarda satmak mı? Sizin kuranısatmanız dinden rant sagladıgınız anlamına gelmıyor mu? Ustelık bır ıbaddethanelerın bahcesınde. Oraları ıbadethane mı tıcarethane mı?

Anlıyorum ızdırabını... =)
Alt 06-13-2009, 16:27   #10
Kullanıcı Adı
Supraliminal
Kuran-ı kerimler evet ücretli satılıyor çok değerli zaten değeri parayla ölçülemez.Satılmasının her zaman bir amacı vardır o amaçta camiilerde hocalar her seferinde söyler zaten.Türkiye çapında yapılan kuran kurslarının veya camiilerin yapında kullanılıyor bu paralar.Ticaret amaçlı düşünelemez.
Supraliminal isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)