AK Gençliğin Buluşma Noktası
Diğer Partiler Diğer Partiler ile ilgili propaganda ve reklam dışındaki bütün paylaşımlarımızı burada yapıyoruz.

Stil
Seçenekler

Alt 09-06-2009, 15:54   #1
Kullanıcı Adı
ishakyilmaz
Standart Yaşar Hoca'nın Yediği Naneye Bak!

Gurbetçi doktor Erol Yetiş, bir müteahhite yaşadığı sorunu çözmesi için Yaşar Nuri Öztürk'ün partisine 10 bin euro bağış yaptı. Sorunun çözülmesini bekleyen Yetiş hem paradan oldu nem de zamanından!

Yasak aşk iddiasıyla bunulan ilahiyatçı Yaşar Nuri Öztürk, şimdi de iş takibi suçlamasıyla karşı karşıya. Akşam gazetesinde yayınlanan habere göre Almanya'da yaşayan doktor Erol Yetiş, Öztürk'ün kendisine arabuluculuk yaptığını iddia etti.

Yetiş'in iddiasına göre, arsasını verdiği mütahhitle arasında sorun çıkınca araya Öztürk girdi ve partisinin antetli kağıdına yazdığı mektupla işi çözeceğini söyledi.

VEKALET VERDİ PARA AKTARDI

Ona vekalet verdim. Partisi HPY'ye 10 bin euro bağış yaptım. Bu miktar Anayasal sınırları aştığı için kendi isteğiyle ikiyi böldük. Parayı da hocanın hesabına gönderdim. Benim ve eşimin adıman 17 bin TL'lik makbuz kesildi. Ama hiçbir şey yapmadı.

HOCA TEPKİLİ

Yaşar Nuri Öztürk ise iddialara tepkili: Bağışla istenen yardım arasında en küçük ilişki yok. O mütahhit hemşerimdi. Ancak Erol Bey, meseleyi anlatamadı. Bu yüzden mütahhitle bir kez bile görüşemedim.

Deniz Güçer / Akşam

ishakyilmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Konuyu Beğendin mi ? O Zaman Arkadaşınla Paylaş
Sayfayı E-Mail olarak gönder
Alt 09-06-2009, 16:05   #2
Kullanıcı Adı
BlueMoon
ilginç
BlueMoon isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-07-2009, 12:30   #3
Kullanıcı Adı
ishakyilmaz
Alt 09-07-2009, 12:35   #4
Kullanıcı Adı
FarukARSLAN.
Aldatan Nuri yine işbaşında.. (:
FarukARSLAN. isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-07-2009, 12:40   #5
Kullanıcı Adı
ishakyilmaz
Sezilerimin şiddetli uyarılarına göre Yaşar Nuri Öztürk,Ergenekon yapılanmasında dini istismar ve farklı gösterme birim başkanı!Yani bu yapılanmanın din sorumlusu!?Fakat bununla ilgili henüz bir haber çıkmaması ilginç geliyor bana...

Etiketler... Lütfen konu içeriği ile ilgili kelimeler ekliyelim
fetva, hoca, parti, rant, rüşvet, sahte, yalan, yaşar, şarlatan

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)