AK Gençliğin Buluşma Noktası
Teknoloji Teknolojiyle ilgili tüm yenilikler burada paylaşılıyor.

Stil
Seçenekler

Alt 10-02-2009, 18:10   #1
Kullanıcı Adı
ATmaCA53
Cool Nhk World Tv Şuanlık Türksat Uydusunda Şifresiz

Japonya Devlet kanalı ingilizce yayın yapan Nhk World Tv Türksat Uydusunda Dsmart Paket üzerinden şuanlık şifresiz yayında.

Nhk World TV Frekans Bilgileri:

TURKSAT 3A
Paket: D SMART
Kanal: Nhk World TV (Şifresiz)

Frekans: 11862
Polarizasyon: H (HORİZANTAL) YATAY

SR: 27500 Kbps

FEC: 5/6

ATmaCA53 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Konuyu Beğendin mi ? O Zaman Arkadaşınla Paylaş
Sayfayı E-Mail olarak gönder
Alt 10-02-2009, 18:27   #2
Kullanıcı Adı
Gölge
Kanalları karıştırırken farkettim bu kanalı benim anlamadığım Türksat üzerinde yayın yapan Türkçe kaliteli kanallar varken ne gerek var böyle kanallara anlamıyorum hadi Türkçe yayın yapsa eyvallah diyeceğim ama anlayamıyorum bu D-smart ve Dıgıturk yöneticilerini ne yapmaya çalışıyorlar amaçları müşteri kazanmak mı yoksa izleyicileri tv'den soğutmak mı iyice henüz o durumu çözebilmiş değilim bjk tv vardı D-smartta o da gitti hepsi bana göre saçma sapan şeyler işte

Japonya devlet kanalından bize ne üstelikte ingilizce
Gölge isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-03-2009, 00:13   #3
Kullanıcı Adı
ATmaCA53
Alıntı:
Gölge Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Kanalları karıştırırken farkettim bu kanalı benim anlamadığım Türksat üzerinde yayın yapan Türkçe kaliteli kanallar varken ne gerek var böyle kanallara anlamıyorum hadi Türkçe yayın yapsa eyvallah diyeceğim ama anlayamıyorum bu D-smart ve Dıgıturk yöneticilerini ne yapmaya çalışıyorlar amaçları müşteri kazanmak mı yoksa izleyicileri tv'den soğutmak mı iyice henüz o durumu çözebilmiş değilim bjk tv vardı D-smartta o da gitti hepsi bana göre saçma sapan şeyler işte

Japonya devlet kanalından bize ne üstelikte ingilizce
bence böyle kanalların gelmesi farklı ülkelerin kültürlerini tanımış oluruz, bilgi birikimi artar, yabancı olması tabi ki anlamıyor olabilirz, hem türksat kazanıyor, hem türkiye kazanıyor, bırakalım yabancı kanallar dünyada neler oluyor azcıkda olsa takip etmek lazım, dillerini anlamazsakda görüntüler her şeyi anlatıyor, şimdi azerbaycan tv kanallı türksat uydusundan gidecekler öyle deniyor gitmelerinin sebebi ise azerbaycan yeni uydusu olacak azeri kanallar buraya geçecek, hatta yeni azeri kanalları geleceği söyleniyor azeri kanallarını kaybetmek demek türk topluluğun kopması demektir.

bjk tv nin yayını kesilmesinin sebebi rtükten izin almadan izinsiz yayın yapmasıdır, bjk tv yayın yapması için rtükten yayın lisansını alması lazım.

Konu ATmaCA53 tarafından (10-03-2009 Saat 00:16 ) değiştirilmiştir..
ATmaCA53 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)