AK Gençliğin Buluşma Noktası
Haberler Dünyadan ve Ülkemizden son dakika haberler burada.

Stil
Seçenekler

Alt 01-09-2010, 15:03   #1
Kullanıcı Adı
ishakyilmaz
Standart Bakan Şimşek'te Evlendi,Erdoğan 3 Çocuk Tavsiyesini Yeniledi:)
Erdoğan'dan Bakan'a ilk tavsiye!

Başbakan Tayyip Erdoğan'ın dünya evine giren Maliye Bakanı Mehmet Şimşek'e de 3 çocuk tavsiyesinde bulunduğu öğrenildi.Yazı Boyutu 10 12 14 16 Maliye Bakanı Mehmet Şimşek'in mimar Esra Kara ile nikah törenine bütün kabine üyelerinin yanında çok sayıda bürokrat katıldı.

Maliye Bakanı Şimşek'in nikah töreni Ankara Rixos Otel'te yapıldı. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in kıydığı nikahta çiftin nikah şehitliğini TBMM Başkanı Mehmet Ali Şahin ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan yaptı.

Kabine üyelerinin tamamının nikaha geldiği görüldü. İstanbul Valisi Muammer Güler, BDDK Başkanı Tevfik Bilgin, Emniyet Genel Müdürü Oğuz Kağan Köksal, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, AK Parti Genel Başkan Yardımcılarıyla, parti yöneticileri, üst düzey bürokratlar, işadamları ve çok sayıda milletvekili de nikaha katıldı.

Nikahtan çıkan kabine üyeleri, Şimşek'e mutluluklar dilediklerini belirtti.

Basının alınmadığı törenden sonra bir konuşma yapan Başbakan Erdoğan'ın Maliye Bakanı Şimşek'e, her nikahta olduğu gibi 3 çocuk isteğini yineleyerek, "Maliye Bakanlığı'nda herşeyi sıkıyorsun, bu konuda sıkma" dediği öğrenildi. (CİHAN)

09.01.2010 01:20:36

ishakyilmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Konuyu Beğendin mi ? O Zaman Arkadaşınla Paylaş
Sayfayı E-Mail olarak gönder
Alt 01-09-2010, 15:05   #2
Kullanıcı Adı
Zaman Gezgini
Yeniler. Tekel işçileri açız diye kaç haftadır sokaklarda, çoluk çocuk aç diye. Memurlar, emekliler sokaklarda eylemlerde. Sanki gelip o üç çocuğu kendisi doyurup besleyecek.
Zaman Gezgini isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-09-2010, 15:10   #3
Kullanıcı Adı
ishakyilmaz
Saçmalamayınız lütfen!Bol keseden atarak,laf kalabalığı yaparak fikir üretemez,çözüm sunamazsınız!sadece ve sadece zaman kaybına sebep olursunuz!Özelikle TEKEL işçileri üzerinden siyasi rant devşirmeye çalışan sizlerin,bu konu ile ilgili gerçekleri bildiğinizi sanmıyorum,veyaut bildiğiniz halde 3 maymunu oynamaya çalışmaktasınız!Lütfen sırf muhalefet olsun diye konuşmayalım...
ishakyilmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-09-2010, 15:19   #4
Kullanıcı Adı
Terennüm
geçen akşam bir misafirmiz vardı.muzaffer ecevit abimiz.şöyle birşey söyledi dikkatimi çekti.
70 milyon nufusumuzu öğretmen yapıp çine göndersek yine yetersiz kalırız.
çok dikkatimi çekti bu cümle....
Terennüm isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-09-2010, 15:26   #5
Kullanıcı Adı
Zaman Gezgini
Alıntı:
ishakyilmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Saçmalamayınız lütfen!Bol keseden atarak,laf kalabalığı yaparak fikir üretemez,çözüm sunamazsınız!sadece ve sadece zaman kaybına sebep olursunuz!Özelikle TEKEL işçileri üzerinden siyasi rant devşirmeye çalışan sizlerin,bu konu ile ilgili gerçekleri bildiğinizi sanmıyorum,veyaut bildiğiniz halde 3 maymunu oynamaya çalışmaktasınız!Lütfen sırf muhalefet olsun diye konuşmayalım...
Siuyasi rant mı? Bu kadar küçülmer. Zamanında Bülent Efgendi o işçiler için çıkın meydanlara sizinlke beraber jop yemeye aç kalmaya razıyım diyen Bülewnt efendi bu gun suleyman demırel gıbı dundundur bu gun bugundur dıyor.Yılbasında yapılan faiş vergı zamları ve halka ıscıye emeklıye gorulen 63 lıralık zam.Hanı Ak Partı musluman partı ıdı yoksul yetım hakkı yemezdı.O yuzden mı o ınsdanlar Ankaranın sogunda karda kışta eylerm yapıyorlar.ASrtık komık oluyorsunuz

Yorumun tarafımdan düzenlenmiş hâli!!
Siyasi rant mı? Bu kadar küçülme! Zamanında; o işçiler için "çıkın meydanlara, sizinkilerle beraber jop yemeye, aç kalmaya râzıyım" diyen, Bülent Efendi, bugün Süleyman Demirel gibi; "dün dündür, bugün bugündür" diyor.
Yılbaşında yapılan fâiş vergi zamları ve halka, işçiye, emekliye görülen "63 lira"lık zam. Hani Ak Parti Müslüman parti idi? Yoksul - yetim hakkı yemezdi. O yüzden mi o insanlar Ankara'nın soğuğunda, karda kışta eylem yapıyorlar. Artık komik oluyorsunuz.

Konu NûN tarafından (01-09-2010 Saat 15:41 ) değiştirilmiştir.. Sebep: Türkçe imlâ kurallarına dikkat edelim...
Alt 01-09-2010, 15:38   #6
Kullanıcı Adı
Zaman Gezgini
İşçiye 63 lıra zam yapan hukumet, vekillerini son model her bırı 550 000 lıralık makam otoları alıyor.Bu nasıl vıcdan boyle.O ıscıler coluk cocuklarının rızkı ıcın haftalalrdır orada ac bılac beklıyorlarhastalıklarıuna ragmen. Her bırı de dıyor kı yuzde 60 ımızdan fazlamız AKP ye oy verdık dıyopr ve sımdı lanet edıyor. Gormedınız goremessın ız bıı elını kestı neden mı ben bu elımle AKP ye oy vermıstım lanet olsun dıyerek elını kestı.Sızler kalkıp utanmadan hala daha neler dıyorsunuz.Bıraxz olsun elınızı vıcdanınıza koyun.

Yorumun tarafımdan düzenlenmiş hâli!!
İşçiye, 63 lira zama yapan hükümet, vekillerini son model, her birine; 550 000 liralık makam otoları alıyor.
Bu nasıl vicdan böyle!
O işçiler çoluk çocuklarının rızkı için haftalardır orada aç bilaç bekliyorlar, hastalıklarına rağmen. Her biri de diyor ki; "yüzde 60'ımızdan fazlamız AK Parti'ye oy verdik" ve şimdi onlar lanet ediyor. Görmediniz, göremezsiniz! Biri elini kesti, neden mi? "Ben bu elimle AK Parti'ye oy vermiştim. Lanet olsun" diyerek.
Sizler kalkıp utanmadan, hâlâ daha neler diyorsunuz. biraz olsun elinizi vicdanınıza koyun!

Konu NûN tarafından (01-09-2010 Saat 15:50 ) değiştirilmiştir..
Alt 01-09-2010, 15:54   #7
Kullanıcı Adı
Cihan_ŞümuL
Zaman gezgini bakıyorum da forum forum geziyorsun:D

seni provakatör seni..

:D:D:
Cihan_ŞümuL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-09-2010, 17:45   #8
Kullanıcı Adı
Ak_Urfalı
canım kardeşim...
bu cehape mehape muhalefet oldugundan beri...
muhalefetçilerinde huyu bozuldu...
nerde o eski muhalefetler...
şimdi anca aglayıp yakınınarak muhalefet yapıyorlar...

Konu NûN tarafından (09-12-2010 Saat 00:25 ) değiştirilmiştir.. Sebep: Alıntıyı düzenledim.
Ak_Urfalı isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-09-2010, 17:48   #9
Kullanıcı Adı
Ak_Urfalı
Sevgili bakanımızı en içten dileklerimle kutluyorum...

Not : Ben bi evleniyim sırf başbakanımızın hatrı için 33 çoçuk yapacam valla...

Ak_Urfalı isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler... Lütfen konu içeriği ile ilgili kelimeler ekliyelim
bakan, erdoğan, esra, evlilik, şimşek

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)