AK Gençliğin Buluşma Noktası
Nevşehir Ak Parti Gençlik Kolları,Teşkilatı Ve Nevşehir'in Kültürü ve Özellikleri.

Stil
Seçenekler

Alt 05-09-2009, 18:46   #1
Kullanıcı Adı
ahmetermiş
Standart ak parti il yönetiminde değilim
Nevşehir İl Başkanlığı

ak parti il yönetiminde değilim
SAAT :17 İTİBARİ ile ben ak parti il yönetiminde değilim..bu gün ak parti 3.olağan kongresi yapıldı ve ben görev almadım,yeni yüzler,yeni heyecanlar inşallah ak partimizi dahada ileri götüreceklerdir..ben AHMET ERMİŞ.. yeni seçilen il başkanımıza ve yönetim kurulu üyelerine başarılar diliyorum..durmak yok,koşmak var, bu ülkenin çok hizmete ihtiyacı var,bizler osmanlıdan kalan mirasın üzerinde oturuyoruz ve onların torunlarıyız..bizler bu millete çok şeyler vermemiz gerek..gelecek nesiller bizlerden hayır la yad etmelidirler..önce ben demeyen,önce vatan diyenlerin ak kadrolarda yeri vardır..ve bu vatana ,bu millete hizmette yarışmalıyız,koltuk sevdası olmadan,gerektiğinde fedakar olabilen insanlara çok ihtiyacımız vardır..siz gençlerdede bu mevcuttur..şimdi hiç durmadan ve yılmadan yorulmadan ak partimize hizmet etmek için vatanımıza ,islam alemine hizmet için kolları sıvayın ve görev almaya bakın..tabi bunu bır hırs uğruna değil,,hizmet için yapmalıyız..ben bu saat itibarı ile emanete hiyanet etmeden,leke getirmeden,partimizin başını yere eğdirecek hal ve tutum içinde olmadan vede seçimlerde hem 22 temmuzda hemde 29 mart belediye seçimlerinde başarı göstererek görevimide ifa ettiğim için allah ıma hamd olsun,şükürler olsun..çocuklarıma onu demiştim...evlatlarım,yavrularım..kim öle kim kala mevla bilir.ancak gelecek on yıllarda ben ölürsem nasılki biz geçmişte demokrat partinin ve adnan menderesin lafı geçtimiydi hayır ile yad ediyoruz..sizde gelecekte ak partiden ve başbakanımızdan bahsederken ,babamda ak partili idi ve çok hizmette imzası emeği vardı diye bizlerden onurla gururla bahsedin derdim..şimdi görevi bıraktım ama onurumla alnı ak olarak,kalbi pak olarak..emaneti yerine verdim..şimdi hada kültürlü ve daha genç yöneticiler ile bu hizmet yoluna nevşehirimizde partimiz devam edecektir..
allahım hizmetimizi HALK tan..gönüllerimizi HAK tan ve oylarımızı desteklerimizi AK tan eksik etmesin..herşey vatan için,bu millet için,islam alemi için..durmak yok..koşmak var..
aydınlık yarınlar bizimdir..yarınımız bu günümüzden hep katlanarak dahada aydınlık olacaktır..
allaha emanet olunuz.
Ahmet Ermiş
NEVŞEHİR:

ahmetermiş isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Konuyu Beğendin mi ? O Zaman Arkadaşınla Paylaş
Sayfayı E-Mail olarak gönder
Alt 05-09-2009, 18:55   #2
Kullanıcı Adı
ishakyilmaz
Ahmet Bey duygularınızı had safhada dile getirmişsiniz.Hakkaniyet ve liyakat sahibi er kişilerin doğruluk ekseni her zaman bu minvelde olmalıdır ki o zaman kabul göre..Sizde bunun en güzel ve somut örneği olarak bu süreci başarı ile tamamladınız.Bundan sonra ki yaşamınızda başarılar diler,ALLAH yar ve yardımcımız olsun.
ishakyilmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-09-2009, 19:08   #3
Kullanıcı Adı
ahmetermiş
ALLAH razı olsun ishak kardeşim..

rammim hizmet aşkıyla yanan tutuşan siz gençlerin yolunu açsın.gerçekten bu millet en iyiye en güzele layıktır..o güzelliklerde siz çok değerli kardeşlerimde mevcuttur..ve siz ak gençler,bu ülkeyi muasır medeniyyetler seviyesine ulaştıracağınıza şüphem yoktur..sizlerede büyük yük düşmektedir..ve siz değerli kardeşlerim bu yükü omuzlayacak güce ve kuvvete sahipsinizdir ben bunu sizlerde görüyorum ve biliyorum allahın izniyle tabiki..
mevla silerede yar ve yardımcı olsun..üstesinden gelemiyeceğimiz bir yük ilede imtihan etmesin hiç birimizi ..sağlıcakla kalın.
allaha emanet olun.
Alt 05-09-2009, 19:56   #4
Kullanıcı Adı
ahmetermiş
YALÇIN KARACA değerli Kardeşim..inan öyle güzel şeyler yazmışınki..ınan şu an gözüm yaşardı ağladım ve ağlıyorum..rabbim yüzümün akıyla görevi bırakmamı nasip etti..kimbilir bizi nerde ne görevler bekliyordur..ben bu ülkem için bayrağım,dinim için herşeyimden vazgeçecek ve bi büyüğünüzüm..beni çok duygulandırdın..ben bütün bu saydıklarım için değil yönetim kurulluğu üyesi.. köle bile olurum kapıda..çünki bizlerin kıblesi bellidir..
allahıma şükürler olsun,mesleğim ilede ilgili ne bir ihale ne bir yolsuzluk,yada soysuzluk yapmadım.. yukarda ishak kardeşime söylediğim gibi alnım ak olarak görevimi yerine teslim ettim,,inşallah siz genç nesiller bu ülkeyi en iyi yerlere getireceksiniz.buna da mecburuz,bize bizdenden çok dünyanın islam aleminin ihtiyacı var..rabbim yolunuzu açık etsin..mehdiye asker olmamızı nasip etsin..
allaha emanet olunuz..
Alt 05-09-2009, 20:03   #5
Kullanıcı Adı
ishakyilmaz
Bu davanın hakka kavuşması ancak sizin gibi düşünen şahsiyetlerle gerçekleşebilir.Ne yazık ki AK Partimizde bu duygulara zeval getiren,ismimizi kirleten kirli insanlar da yer alabilmektedir.Öyle inanıyorum ki bu kapı nice insanlar için büyük bir imtihan kapısıdır.
ishakyilmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-09-2009, 20:07   #6
Kullanıcı Adı
Ertuğrul ÖZGÜL
Ahmet abi sen bu güzel yürekle tek başına bir dağda bile kalsan bu vatan için çalışırsın bundan eminim Rabbim hakkında hayırlısını versin inşallah görev almamana rağmen bu şekilde bazı koltuğa tapanlar gibi yapmadığın için Allah Razı olsun senden. Allah yolunu açık etsin belkide vatana daha hizmet şansı bulacaksın yeterki sen iste sendeki bu vatan aşkıda sana çok kapı açacaktır Hakka hizmet için.....
Saygı ve sevgilerim Hemşerim
Ertuğrul ÖZGÜL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-09-2009, 20:23   #7
Kullanıcı Adı
ahmetermiş
türk_of_the_TOONdeğerli kardeşim..güzel sözleriniz beni şımartmıyor..! tam aksine duygu yüklüyor ve beni ağlatıyor allah sizi inandırsın,,ben dava adamıyım.ben bu ülkenin evladıyım,ben müslümanım,benim dedelerim..özbekistanın buhara kentinden bu topraklar için gelmiş,üç beş çapulcuya kefereye bu vatanı vermemek için gelmiş ve savaşmıştır...yani sizlerdede aynı düşüncenin ve duyguların olduğunu biliyorum ve siz geleceğimiz olan kardeşlerimiz bu vatan için bu mübarek kutsal topraklar için,,bizlerden dahada fazla hizmetler yapacağınızdan eminim..benim szi gençlerden tek istediğim var bu partimize sahip çıkın arkası zaten kendiliğinden gelir..ve kendinizi her konuda ama her konuda yetiştirin..ve sen partimize sahip çıkmazsan ben çıkmazsam o çıkmazsa..kim çıkar..? cevabı belli sanırım..
evet ben dağda bile olsam bu ülkeme hizmet için varım..benimde rabbimden tek dileğim var şairin dediği gibi arkamdan hoş bi sada bırakabilirsem ne mutlu bana..! başbakanımız nevşehir konuşmasında öyle demişti hatırlarsanız hatta dili sürçmüştü eşek ölür semeri kalır,,insan ölür eseri kalır..!arkamızdan bi eser bırakabilir isek ne mutlu bana..ben rahatım çünki önce rabbim ve siz değerli ak kadronun ak gençleri .. siz farklısınız..çünki siz ne sağda ne solda sınız..siz hak yoldasınız..istikamet belli ve sizlere emanet bu vatan onuda siyaset ile uğraşan sizler gelecekte bu milletin hizmetkarı olacaksınız inşallah..kal sağlıcakla .
allaha emanet ol hemşerim..
Alt 05-09-2009, 20:35   #8
Kullanıcı Adı
Ertuğrul ÖZGÜL
Alıntı:
ahmetermiş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
türk_of_the_TOONdeğerli kardeşim..güzel sözleriniz beni şımartmıyor..! tam aksine duygu yüklüyor ve beni ağlatıyor allah sizi inandırsın,,ben dava adamıyım.ben bu ülkenin evladıyım,ben müslümanım,benim dedelerim..özbekistanın buhara kentinden bu topraklar için gelmiş,üç beş çapulcuya kefereye bu vatanı vermemek için gelmiş ve savaşmıştır...yani sizlerdede aynı düşüncenin ve duyguların olduğunu biliyorum ve siz geleceğimiz olan kardeşlerimiz bu vatan için bu mübarek kutsal topraklar için,,bizlerden dahada fazla hizmetler yapacağınızdan eminim..benim szi gençlerden tek istediğim var bu partimize sahip çıkın arkası zaten kendiliğinden gelir..ve kendinizi her konuda ama her konuda yetiştirin..ve sen partimize sahip çıkmazsan ben çıkmazsam o çıkmazsa..kim çıkar..? cevabı belli sanırım..
evet ben dağda bile olsam bu ülkeme hizmet için varım..benimde rabbimden tek dileğim var şairin dediği gibi arkamdan hoş bi sada bırakabilirsem ne mutlu bana..! başbakanımız nevşehir konuşmasında öyle demişti hatırlarsanız hatta dili sürçmüştü eşek ölür semeri kalır,,insan ölür eseri kalır..!arkamızdan bi eser bırakabilir isek ne mutlu bana..ben rahatım çünki önce rabbim ve siz değerli ak kadronun ak gençleri .. siz farklısınız..çünki siz ne sağda ne solda sınız..siz hak yoldasınız..istikamet belli ve sizlere emanet bu vatan onuda siyaset ile uğraşan sizler gelecekte bu milletin hizmetkarı olacaksınız inşallah..kal sağlıcakla .
allaha emanet ol hemşerim..
Şimarmak ve şimartmak bize uygun değil abicim zaten ..... Ama görünenide söylemek boynumuzun borcu gerçekten o kadar güzel yazıyorsun ki senin yazdıklarınını yanında benim nutkum tutuldu..... İnşallah tanışmayı isterim sizinle... her ne kadar bazı şeylerin farkında olsamda benim ve benim gibi geçlerin sizin gibi abilere ihtiyacımız ver çünkü bizim hatırlayamadığımız günleri siz bizzat yaşadınız ve en iyi siz bilirsiniz bize bilmediğimiz karanlık bölgeleri anlatacak AK Lamba lazım.....
Ertuğrul ÖZGÜL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-09-2009, 21:58   #9
Kullanıcı Adı
ahmetermiş
ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM KARDEŞİM SAOL..ALLAH RAZI OLSUN.

bende senin ile tanışmaktan onur duyarım..ve o aydınlıklar sizlerin yüreğinde ki nur dur...sevdadır..aşktır vatan millet aşkı..herşey için teşekkürler..
Alt 06-04-2010, 02:36   #10
Kullanıcı Adı
ahmetermiş
Ben Yokken Kimse Yazmamış..Hiçmi Nevşehirli Yok..azıcık ertuğrul sağ olsun Yazmış...

Nevşehir il,ilçe,gençlik kolları,kadın kalları nerdesiniz....? cıx cıx cıx...

Etiketler... Lütfen konu içeriği ile ilgili kelimeler ekliyelim
ak, değilim, il, parti, yönetiminde

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)