AK Gençliğin Buluşma Noktası
Haberler Dünyadan ve Ülkemizden son dakika haberler burada.

Stil
Seçenekler

Alt 06-30-2010, 18:01   #1
Kullanıcı Adı
unnamed
Standart CHP'nin alacağı oy oranını açıkladı
Yazı Boyutu: 12 14 16
CHP'nin alacağı oy oranını açıkladı

CHP İstanbul İl Başkanı Berhan Şimşek, Türkiye'ye yakışır bir iktidar için İstanbul'da asgari 41 milletvekili ve yüzde 51 oy oranını hedeflediklerini söyledi.
CHP Merkez Yönetim Kurulunca (MYK) CHP İstanbul İl Başkanlığına atanan Şimşek başkanlığındaki yeni İstanbul il yönetimi göreve başladı.

Şimşek ve yönetim kurulu üyeleri, Taksim Cumhuriyet Anıtı'na çelenk koyarak, saygı duruşunda bulundu.

Ardından İl Başkanlığına geçerek yeni yönetim kurulu üyelerini basına tanıtan Şimşek, gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Şimşek, siyaseti yerel anlayışla yapıp evrensel boyuta taşıma duygusu içinde olacaklarını, partideki arkadaşlarıyla çok kapsamlı çalışmalar yürüteceklerini anlatarak, amaçlarını, halkın beklentilerini cevaplayacak projeler oluşturmak şeklinde açıkladı.

CHP'de artık Ankara merkezli değil, Türkiye merkezli siyaset yapılacağını, seçmenin ayağına gidileceğini söyleyen Şimşek, İstanbul'un ilçe, mahalle ve sokaklarında örgütlenerek CHP iktidarıyla yüzü gülen bir Türkiye ortaya çıkaracaklarını kaydetti.

Şimşek, yeni yönetim kurulu üyelerinin CHP'nin 10-15 yıllık geleceğinin tablosu olduğunu belirterek, bu kadronun siyaseti ticaret için değil, halkın görmek istediği CHP iktidarına katkı sunmak için yapacağını ifade etti.

İSTANBUL'DA HEDEF 41 MİLLETVEKİLİ, YÜZDE 51 OY ORANI

Bir gazetecinin, ''Başarı için kriteriniz nedir?'' sorusuna karşılık Şimşek, hiçbir zaman hamaset yapmayacağını, mevki, makam ve koltuklara bağlı bir siyaset değil, halkın ve ülkenin hizmetkarı olarak siyaset yaptığını söyledi.

Başarısızlığı düşünmek istemediğini dile getiren Şimşek, ''Hep beraber genel merkeze, genel başkanımıza ve Türkiye'ye yakışır bir iktidar için asgari 41 milletvekili ve yüzde 51'lere dayanan bir oy oranı İstanbul'da hedefimiz olacak. Ve siz de (İstanbul'da 41 kere maşallah) şeklinde başlıklar atacaksınız'' şeklinde konuştu.

AA

Konuyu Beğendin mi ? O Zaman Arkadaşınla Paylaş
Sayfayı E-Mail olarak gönder
Alt 06-30-2010, 18:02   #2
Kullanıcı Adı
unnamed
(:
avunuyorlar....
Bırakalım mı?
bence takılsınlar seçime kadar...(:
Alt 06-30-2010, 18:04   #3
Kullanıcı Adı
Ak Koza
Hehe (: % 51 rüya tabircisi sanırım bu
Ak Koza isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-30-2010, 18:42   #4
Kullanıcı Adı
FarukARSLAN.
% 51 mi..
Ya çüş diyeceğim ayıp olacak, tamam hedefi yukarılarda tutup onu başarmaya çalışmak iyi bir şey ama siyaset gibi bir arenada bu olacak iş mi? Hem sen hayatında o kadar oy oranını bir arada gördün mü be artist?

Ebubekir, artiz ne arar CHP'de ya, oy mu? (:
FarukARSLAN. isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-30-2010, 18:46   #5
Kullanıcı Adı
unnamed
ben 55 yaşındayım bölebirşey görmedim....
ne tıkırtı var ne %15'den yukarsı var...(:
Alt 06-30-2010, 18:55   #6
Kullanıcı Adı
Terennüm
affınıza ve yüksek hoş görünüze sığınarak bu konuya en güzel yorumu teyzemizin yapacağı kanatine vararak sözü ona bırakıyorum....

Konu NûN tarafından (07-01-2010 Saat 11:15 ) değiştirilmiştir.. Sebep: Hiç yakıştıramadım üstat...
Terennüm isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-30-2010, 18:57   #7
Kullanıcı Adı
unnamed
Adem abim en güzel yorum senin ki...
biz boşa konuşuyoruz(:
Alt 06-30-2010, 19:59   #8
Kullanıcı Adı
.:Ay_Yıldız:.
Aç tavuk kendini buğday ambarında görürmüş.
.:Ay_Yıldız:. isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-01-2010, 04:09   #9
Kullanıcı Adı
Hüdaverdi
deniz gezmişin hayali de büyüktü ama gerçekleşmedi.Terörist denizi canlandırıp bir filmde oynayan bu şahısta onun gibi hayaller denizinde yüzüyor anlaşılan.Klasik chp zihniyeti
Alt 07-01-2010, 10:32   #10
Kullanıcı Adı
rizzelli
Chp vitrine Berhan Şimşek'i koyarak oylarını budamaya başlamıştır.

Ben memnunum bu adamı buraya getirmelerinden.

bu arada Adem hocam mesajına şok oldum ..
rizzelli isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)