AK Gençliğin Buluşma Noktası
AK PARTİ, AK Parti Forum Ziyaretçilerine Özel Bölümümüz Foruma gelen ziyaretçilerimiz bu bölümümüzde üyelik almadan konu açabilir ve üyeliği olupta şifresinde yada üyeliğinde bir sorun yaşayan arkadaşlarımız da bu bölümle bizlerden yardım isteyebilirler.

Stil
Seçenekler

Alt 08-17-2010, 17:07   #1
Kullanıcı Adı
Kayıtsız Üye
Standart referandum
bir matemaik öğremeni olark şunu söylemek isterim...anayasa değişikliği kabul etmek gerekir ki ülkemiz adına olumlu seyler getirecek ama ama diyorum akp birseyi unutmakta:( bu ülkede işsizlik sorunu çözülmediğinden,üsttelik üniversite eğitimini tamamlamıs insanların bile işsizlikten yakındığı bu dönemde nasıl olacak da referandumda evet çıkacak.umarım çıkar ama zor görünüyor.küçük ve basit bir örnekle anlatmak gerkirse ataması yapılmayan 320 bin öğretmen var türkiyede.her bir atanamayan öğretmenin en az 4 kişilik oy potansiyeli olan bir ailesinin olduğunu düşünürsek sadece ataması yapılmayan öğretmenlerden bile 320 bin çarpı 4=birmilyondan fazla insan tek kalemde hayır dicek...hemde anayasa değişikliğini olumlu görseler bile:(ki bu küçük bir örnek.aileler üstelik milli eğitim bakanlığının yapmıs olduğu yasa dısı atamar dedikodularından da haberdar.bu durum üstüne daha da olumsuz bir tavır çıkarmıyormu ortaya?bence basbakanımızın bir an önce bu duruma el atması gerkiyor.çünkü akp hükümetinin en zayıf halkası olan milli eğitim bakanlığına doğru adımlar atacak biri getirilemedi:(

Konuyu Beğendin mi ? O Zaman Arkadaşınla Paylaş
Sayfayı E-Mail olarak gönder
Alt 08-17-2010, 17:15   #2
Kullanıcı Adı
Ertuğrul ÖZGÜL
İşsizlik sorunun çözüldüğünü görmek için haber sitelerini takip etmeniz yeter yok onu takip edemiyorsanız forumda dolaşmanız yeter... o zaman işsizlik için fazlaca kötümser olmamak gerektiğini göreceksiniz tabi sadece Türkiyeye bakmakta yetmiyor avrupanın büyük devletlerinin işsizlik oranları amerikanın işsizlik oranına baktığınızda bizim ne durumda olduğumuzu görmüş olacaksınız....
Referanduma gelince ben Şahsen bu ülkenin vatandaşlarının (istisnalar hariç ki onlar başka birşey düşünmezler) kesesinden daha önemli şeylerin olduğunun arkında olduğunu düşünüyorum... Eğer öğretmen olmuş birisi bu yasa teklifine cebini tercih edyorsa diyecek birşey kalmıyor... ama dediğim gibi sizin dediğiniz o şahsiyyetlerden az...
Ertuğrul ÖZGÜL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-17-2010, 17:35   #3
Kullanıcı Adı
Ertuğrul ÖZGÜL
http://www.akpartiforum.com/turkiyede-issizlik-falan-yok-bu-kursa-katilan-herkese-is-veriyoruz-dediler-19-kisi-t134749.html?p=786190#post786190

Buyrun bu haberede bir gözatın isterseniz... sadece bu kadarda değil böyle bir çok haber var...
Çalışana iş çok...
Ertuğrul ÖZGÜL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)