AK Gençliğin Buluşma Noktası
Haberler Dünyadan ve Ülkemizden son dakika haberler burada.

Stil
Seçenekler

Alt 08-21-2010, 16:36   #1
Kullanıcı Adı
İntifada
Standart Pamukoğlu: AK Parti Seçmeni Cahil Ve Aç Bırakılmış
Referanduma 'hayır' kampanyası çerçevesinde Kocaeli'ne gelen HEPAR Genel Başkanı Osman Pamukoğlu, Grand Yükseliş Otel'de basın toplantısı düzenledi. HEPAR Genel Başkanı Osman Pamukoğlu, seçimlerde barajı aşarak oy almış partilerin ülkenin gerçek yöneticileri olmadığını iddia etti. AK Partinin 'millet benim arkamda' demesinin gerçeği yansıtmadığını savunan Pamukoğlu şu ifadelere yer verdi: "Evet millet benim arkam da' hangi millet. 2002 seçimleri Meclis'teki partilerin oy miktarı 18 milyon, Mmeclis'e giremeyen partilerin oy sayısı ise 16 milyon. 'Millet benim arkamda' da hangi millet arkasında?" diye konuştu.

AK Parti seçmenine yönelik ağır eleştirilerde bulunan HEPAR Genel Başkanı Pamukoğlu şöyle konuştu: "Bunların arkasında cahil bırakılmış, aç bırakılmış ve karnının derdine düşmüş bir grup insan var. Bu partiden rant bekleyen bir grup yanar döner ortada dolaşan insanların getirdikleri verdikleri oylar bu."
Anayasa değişikliği paketine de değinen Pamukoğlu, anayasanın 18 defa değiştirildiğini ve 80 küsur maddesinin kaldırıldığını söyledi. Yapılacak referandumla değişecek olan 26 anayasa maddesinin 24'ünün sıradan maddeler olduğunu savunan HEPAR Genel Başkanı, anayasa değişikliği ile AK Parti'nin yargıyı ele geçirmeye çalıştığını belirterek, "Bakıyorsunuz hakim ve savcılar yüksek kurulunu tanımlayan maddeler. Bunların 'hukuk'u ele geçirmek için yaptıkları manevradan başka bir şey değil."

CİHAN

Konuyu Beğendin mi ? O Zaman Arkadaşınla Paylaş
Sayfayı E-Mail olarak gönder
Alt 08-21-2010, 16:44   #2
Kullanıcı Adı
Hüdaverdi
Açım doğru ama oruç sebebiyle
Yazık ediyor kendisini hemde fena halde,askerlikte yaptıklarıyla anılıp dua kazanmak yerine,siyasete atılıp beddua almayı tercih etti malesef.
Yinede Allah ıslah etsin.
Doğal karşılıyorum,uzun zamandır askerlikte görev yaptım özlüyor dağları,kan çekiyor,sorunlar yaşıyor bu yüzden ve çok sinirli hali var.İntihar edebilir bu yüzden.
Ben bile askerliği özlüyorum çok,hele hele bu çok özler
Alt 08-21-2010, 16:46   #3
Kullanıcı Adı
BlueMoon
o ilk önce kendisine baksın
BlueMoon isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-21-2010, 17:06   #4
Kullanıcı Adı
Terennüm
ne yalan söyleyim doğru söylemiş...
bu millet birileri tarafından kasten ve bilerek gerçekleri öğrenmemesi için cahil bırakılmış demokrasi ve özgürlüğe o kadar aç bırakılmış ki adaleti özgürlüğü ve kalkınmayı vaad eden akpartiye iki elle sarılmıştır...
daha iyisini yapabilen bir parti çıkasıya kadar işinizin zor olduğunu söyleyeyim...
Terennüm isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-21-2010, 18:13   #5
Kullanıcı Adı
BeDeVİ
Utanmadan bir de gelir o cahil halktan oy isterler. Seçimlere az kaldı meydanlarda görürüz seni.. Zihniyeti bozuk herif
BeDeVİ isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-21-2010, 18:21   #6
Kullanıcı Adı
Ahmet Yasin
.....

Konu Ahmet Yasin tarafından (08-21-2010 Saat 18:21 ) değiştirilmiştir.. Sebep: yanlış mesaj :)
Ahmet Yasin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-21-2010, 18:48   #7
Kullanıcı Adı
EpiVaTeS
Paşa canımı sıkma...
Paşa haddini bil...
Aç olan cahil olan senin gibi hıyartolardır...
Oruçlu Oruçlu ağzımı bozdurma benim...
EpiVaTeS isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-21-2010, 20:51   #8
Kullanıcı Adı
Özgür Çağrı
Evet demokrasiye aç bırakıldığımız için olabilir paşa !
Alt 08-21-2010, 21:21   #9
Kullanıcı Adı
El Emin
Alıntı:
Adem Etyemez Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ne yalan söyleyim doğru söylemiş...
bu millet birileri tarafından kasten ve bilerek gerçekleri öğrenmemesi için cahil bırakılmış demokrasi ve özgürlüğe o kadar aç bırakılmış ki adaleti özgürlüğü ve kalkınmayı vaad eden akpartiye iki elle sarılmıştır...
daha iyisini yapabilen bir parti çıkasıya kadar işinizin zor olduğunu söyleyeyim...
adem abi tüm içimden geçenleri yazmışsın teşekkürler..
El Emin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-21-2010, 21:49   #10
Kullanıcı Adı
Asi_isyankar
Geri zekalı...
Asi_isyankar isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)