AK Gençliğin Buluşma Noktası
Haberler Dünyadan ve Ülkemizden son dakika haberler burada.

Stil
Seçenekler

Alt 08-21-2010, 15:38   #11
Kullanıcı Adı
Hüdaverdi
Gerçekleri söylemenin chp zihniyetiyle alakalı değil,kaldı ki chplilerle ben bu 'itleri' bir tutarım.Gözümde aynıdırlar.chp ne kadar faşistse,bu dtplilerde bir o kadar faşist,chpliler ne kadar azgın kudurmuş ise bu dtplilerde onlar kadar hatta onlardan daha fazla azmış ve kudurmuştur.

Ülkenin bölünmesini isteyene ağızdan sı****ıda derim,ana bacı soy sop demem söverimde bu benim yapıp demiştiremem ağzım elim parmaklarım ıslah olmadıkça.
Ülkenin bölümnesini isteyene nonoş gibi 'ay efemdim sizin görüşünüzdür saygı duyarım' dersem işte o zaman insanlıktan çıktım demektir.

Sen git önce o faşistleri,ağzı b*k kokanlar,pkklı pis teröristlere üfür küflü sözlerini,sonra gel karşıma bana faşist de.
Kaldı ki sözlerimi de esirgemem,ister forumdan atsınlar ister görevimi alsınlar isterlerse o it takımı dava açsın,çokta umur.

Konu Eşref tarafından (08-21-2010 Saat 15:41 ) değiştirilmiştir..
Alt 08-21-2010, 15:54   #12
Kullanıcı Adı
Eşref
Türkiye'yi K.Irak zannettiler herhalde. Gerek Osmanlı, gerekse Türkiye bunlar gibi gavurun, kafirin oyuncağı olmuş çok kişi gördü. Tarih kitapları yazar onların ne yaptıklarını ve sonlarının ne olduğunu. Kışanak ve diğer bölücüler de kendi sonlarını kendi elleriyle hazırlıyor.
Eşref isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-21-2010, 16:40   #13
Kullanıcı Adı
Beylerbeyi
sanat sokağı bize çok yakın. 2 dakikalık mesafede. dün hiç uyuyamamıştım, iftardan sonra uykuya dalmışım. bu meymenetsiz kadının anırmalarıyla uyandım. bir de baktım saat 20.30. ula dedim kırk yılın başında bi işe yaradın BDP. teravihi kaçırıyordum, sağolsun uyandırdılar beni

bu arada bir yandan boykot diyorlar öte yandan Kürtlerin sandığa gidip "evet" oyu kullanacağı yönünde eğilimlerinin olduğunu görünce acaba "boykot" etmesek mi demeye başladılar? Kürtlerde çok ciddi oranda "evet" oranının verileceğini düşünüyorum. bu oran %80 leri rahat bulur. aha da yazdım buraya.
Beylerbeyi isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-21-2010, 16:48   #14
Kullanıcı Adı
Beylerbeyi
bu arada ahmet altan iyice zırvalamaya başladı.

"aldatmak" adlı kitabında ahlaksızlığın alasını yazan, edepsizce edebiyat yapan, bölücü bir yazar hüviyetini kazanmaya başladı kendisi. üniversitede ahlaksız bir hocamızın zorlamasıyla okumuştuk kitabını. çağımızın yeni Halid Ziya'sı. çağdaş sapık Ahmet Altan..!! Kürtleri de babasının hayrına savunmadığı belli.!! İsrail, ABD de yeri geldiğince Kürt dostu gibi görünmeye çalışıyor, Kürtler artık biliyor kimin ne mal olduğunu.

sağlıklı bir mitoz bölünme gerçekleştiriyormuşuz. hay mitozların bölüne, parça pıncik olasın emi..!
Beylerbeyi isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-21-2010, 18:05   #15
Kullanıcı Adı
EpiVaTeS
İstemekle kalırsın...
Ulan erkekseniz bağımsız olarak değil Partinizle girin seçime...
EpiVaTeS isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-21-2010, 18:11   #16
Kullanıcı Adı
Ahmet Yasin
Alıntı:
Noktaların Efendisi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
İstemekle kalırsın...
Ulan erkekseniz bağımsız olarak değil Partinizle girin seçime...
oyları belli % 6 bilemedin % 7 üzerini hayatta alamazlar
Ahmet Yasin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-21-2010, 18:54   #17
Kullanıcı Adı
Cihannur
Kürtçülere özerklik verilmesi Kürt Sorununun çözümünü sağlamayacaktır. Kürtçülere bugün özerklik verilirse, yarın federasyon isterler; onlara yarın federasyon verilirse öbür gün bağımsız devlet isterler. Kürt Sorunu, özerkliğe gidilmeden, ama merkezi yönetimin bazı yetkilerinin yerel yönetimlere devredilmesiyle çözüme ulaştırılmalıdır.
Cihannur isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-21-2010, 20:51   #18
Kullanıcı Adı
Özgür Çağrı
Yahu zaten demokratik özerk doğu şu an. Tutturmuş demokratik özerk özerk kürdistan
Kürdistan zaten özerkleşiyor senin aklında bağımsızlık fikri olduğu için bunu özerklik adı altında millete empoze etmeye çalışıyorsun. Özerklikten kastın ne !
Bdp isteklerini bilerek netleştirmiyor çünkü asıl amaçları özerk kürdistan değil büyük kürdistan olduğu için (Irak iran ve türkiyeyi birleştirip) isteklerini sıralamıyorlar tutturmuşlar özerk kürdistan
Zaten özerk
Diyarbakır batman hakkari şırnak zaten özerk
Neyin özerkliğini istiyorsun ?
Konferansını rahatça düzenliyormusun evet
Kürtçe tv ' ni izleyebiliyormusun evet
Kürtçe kursuna gidebiliyormusun evet
Kürtçe isim koymada sıkıntı yaşıyormusun hayır
Kürtçe sokak cadde isimleri koyuyormusun evet

Ana dilde eğitim hakkıda 2011 den sonra öyle birden olmaz . Al sana demokratik özerk kürdistan
Ama senin niyetin bu değil
Sen Türkiyeyi bölmek istiyorsun niyetin demokratik özerk kürdistan olsaydı referandumda böyle yırtınmazdın !
Alt 08-21-2010, 22:03   #19
Kullanıcı Adı
Mavera
kasarak hanim zaten özerk bir kürdistan var kuzey irakta.. oraya dogru yol alabilirsiniz hem kandilde yakin oraya caniniz estikce kandile cikar, gecmisi yad edersiniz..
he diyorsaniz barzani bize kesmez bize apo lazim bizde diyoruz ki hepiniz kravatli aposunuz, imralidakine ne lüzum..
Mavera isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)