AK Gençliğin Buluşma Noktası
AK Parti Hakkında - AK Parti Bilgileri AK Parti - AK Parti ile ilgili bilinmesi gerekenleri burada paylaşıyoruz.

Stil
Seçenekler

Alt 02-03-2010, 23:50   #1
Kullanıcı Adı
aykuri06
Standart Dün akşam duygulandım, ASLANI kedilere boğdurmayalım !
dün akşam mecliste yaşanan rezillikleri hepimiz izledik..başbakanımıza seviyesizce itamlarda bulundulr..ve bunu yaparken SEVGİLİLER SEVGİLİSİ ALLAH RESULÜ PEYGMBERİMİZİ DE buna alet etmeye kalktılar..işte başbakanımız kürsüye geldiğinde erkes konuşmasını dikkatle dinledi..bnm dikkatimi ise bambaşka birşey çekti..yıllarca tekmelemelere,engellemelere karşı dimdik duran, hitabı,bakışıyla bile feryat figan-fitnecileri susturan o Aslan gibi adam, sanki biraz yorulmuştu..sözünü kestiler, çirkefçe bağırdılar, yine karşılığını verdi, en güzel şekilde hakedenlere payını verdi ama dediğim gbi tarif edemediğim bir yalnızlık,çok sese karşı tek ses kalmış bir hali geldi bian gözüme..kahroldum..yıllarca bu milleti inleten karanlık güçler,ülkede kaos var diyerek,ülke elden gidiyor diyerek, işçisini kullanarak, medyasıyla yıpratarak resmen Akp artık sıktı,milleti yordu,ortalık toz duman havası yarattılar..ben bu ezelden beri ta dedelerimizden beri nesillere izletilen bu çirkin tiyatronun artık bozulmasını Cenab-ı Allahtan niyaz ediyorum..Sayın başbakanımıza destek olacak sizlersiniz,bizleriz..belki herkes bırakacak, aman bu da sıktı diyecek, aman buda diktatör gibi oldu diyecek ve terkedecek..ama biz inandığı yoldan henüz hiçbir taviz vermeyen,beraber yürüdüğümüz bu yolda bize bir kere bile ''acaba'' dedirtmeyen, attıkları her iftirada müfterileri utandıran(örn.davos) bu mert insanı bizler yalnız bırakmayalım..kimsenin iradesine karışamam, sadece temenni edebilirim..derdi ikbal lsaydı çıkardı köşke ve uzaktan seyrederdi sonsuza dek diğer partilerin rezilliğini, ve seçim kaybetmeyen bir kahraman gibi anılırdı hep..ama o bedeller uğruna taşın altına elini soktu, ondan menfaat bekleyen dış odakları,medyayı bile şok etti, tam TÜRKİYE kendi ayakları üzerinde duran,iç meselelerini halletme yolunda bir ülkeyken ''kaos planı'' yine biyerlerden hortladı..değerlikardeşlerim, doğru insan heryerde sevenini bulur,bakın ben Akpli olmanın küfür yemeye layık görüldüğü Bodrumda yaşıyorum..ama ta ERBAKAN hocanın dönemlerinden beri içimde yara gibi taşıdığım bu insanlara yapılan zulmün yeniden hortlamadan tarihe gömülmesi için Allahıma dua ediyorum..dediği gibi, BİZ BERABER GÜÇLÜYÜZ!

aykuri06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Konuyu Beğendin mi ? O Zaman Arkadaşınla Paylaş
Sayfayı E-Mail olarak gönder
Alt 02-03-2010, 23:52   #2
Kullanıcı Adı
aykuri06
şunu da belirtmek isterim ki benim babamın adı ADNAN, amcamın adı MENDERES..bu dipnotu, sadece bu tiyatronun insanları nesillerce nasıl yürekten yaraladığının ispatı olsun diye sizinle paylaşıyorum..
Alt 02-04-2010, 00:03   #3
Kullanıcı Adı
EpiVaTeS
Düşünceleriniz için teşekkür ediyorum...
Bodrum gibi bir yerde Bizimle olmak zordur...

ALLAH sabır versin sizlere...
EpiVaTeS isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-04-2010, 00:06   #4
Kullanıcı Adı
aykuri06
evet kardeşim,yıllardır artık bunaldım ve Akparti kurulduğundan beri derin bi patlama yaşadım tüm çevremşaşırdı..artık açıkça ya sevin beni yada silin noktasındayım,umrumda da deil..
Alt 04-20-2011, 04:51   #5
Kullanıcı Adı
Bordo
Aykuri kardeşim seni o kadar iyi anlıyorum ki.. söylediklerinin hepsini bende yaşıyorum belki ben senden de kötü durumdayım Kırklareli'ndeyim ama dimdik duruyorum sonuna kadar da duracağım. Yüreğine sağlık yazdıklarını okurken bende duygulandım.
Bordo isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-20-2011, 13:17   #6
Kullanıcı Adı
unnamed
konuyu neden hortlatırsınız ki

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)