AK Gençliğin Buluşma Noktası
Haberler Dünyadan ve Ülkemizden son dakika haberler burada.

Stil
Seçenekler

Alt 04-25-2011, 14:09   #1
Kullanıcı Adı
Terennüm
Arrow Özel Harekat polislerinin 'Bozkurt' sloganlı yürüyüşü
Amirlerinin 'Kim bunlar' diye bağırarak sorduğu soruya Özel Harekatçılar 'Bozkurtlar' diye karşılık vererek yürüdü... Başbakan Erdoğan ve MHP lideri arasındaki bozkurt polemiği farklı bir noktaya taşındı. İşte bu tartışmadan sonra internete düşen Sivas'taki görüntüler Başbakan Erdoğan'ı çok kızdıracak.
FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN
BOZKURT DÜELLOSU TAM GAZ

YGS sınavındaki şifre iddialarıyla ilgili gösteri yapan öğrencileri eleştiren Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın, bu öğrencilerin karşısına 5-10 bin kişi çıkaracağını söylemesi üzerine Bahçeli, Erdoğan'a "10 bin milisinle Taksim'e gel, ben de bin Bozkurtumla oraya geleyim. İnanıyorum ki Kasımpaşa'ya kadar ardına bakmadan kaçacaksın" diye cevap vermişti.
EŞREFİ MAHLUK OLAN İNSANLA DOLAŞIRIM
Bu sözlere Erdoğan cevabı Bayburt'tan yanıt vermişti: "Bozkurtlarla mı dolaşıyorsun, bozkurtların hayırlı olsun. Ben eşrefi mahluk olan insanla dolaşırım."
ESFELİ SAFİLİNDİR

Bahçeli bu sözlere de kayıtsız kalmadı. Bahçeli, dün İzmir"den Başbakan Erdoğan’a, “Ben bir Bozkurt olarak elbette Bozkurtlarla dolaşıyorum. Ama senin etrafında eşrefi mahluk olarak gördüklerin aslında esfeli safilindir” sözleriyle polemiği devam ettirdi.
İşte bu ateşli polemiğin gölgesinde Sivas'ta 10 Nisan polis gününde cep telefonu ile kaydedilen görüntüler dikkat çekti. Görüntülerde, caddede yürüyüş yapan polisler arasında yer alan Özel Harekat Şubesi ekiplerinin, 'Ölmez bu herakat' marşını söyleyerek ilerlediği ve ardından 'Kim bunlar, bozkurtlar' sloganları attığı görüldü.
OZAN ARİF'İN BESTESİ

Sivas'ta 10 Nisan polis günü nedeni ile düzenlenen etkinlikler kapsamında İstasyon Caddesi üzerinde tören geçişi yapan ekiplerin, tören bitiminde Emniyet Müdürlüğü'ne giderken Atatürk Caddesi üzerinde kaydedilen görüntüleri dikkat çekti. Emniyet Müdürlüğü'nün bir çok şubesindeki polislerin bölüm bülüm geçtiği yürüyüş sırasında öndeki birlikler sessiz bir şekilde yürürken, Özel Hareketçilerin, ülkücülerin ünlü ismi Ozan Arif'in bestelediği 'Ölmez bu hareket, ölmez bu dava' adlı türküsünü koro halinde seslendirdiği görülüyor.

'KİM BUNLAR, BOZKURTLAR'

Görüntülerde, Özel Harekat birliği, önünde giden amirlerinin 'Kim bunlar' diye bağırarak sorduğu soruya 'Bozkurtlar' diye karşılık vererek ve aynı şeyi bir çok kez tekrarlayarak yürüyor Bu sırada çevredeki vatandaşlardın ise ıslık ve alkışlarla gruba destek verildiği görülüyor.

Kaynak : http://www.internethaber.com/ozel-ha...#ixzz1KX3DyCXz

Terennüm isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Konuyu Beğendin mi ? O Zaman Arkadaşınla Paylaş
Sayfayı E-Mail olarak gönder
Alt 04-25-2011, 14:15   #2
Kullanıcı Adı
BeldeiTAYYIBe
Üstadim, taifesini bu kadar israrli bir sekilde, hayvan'a benzetmeye calisan ve kendilerinin hayvan olduklarini itiraf eden bir toplulugu baska bir ülkede zor bulursunuz vesselam...
BeldeiTAYYIBe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-25-2011, 14:23   #3
Kullanıcı Adı
Hüdaverdi
Yahu neye hizmet ediyor ki bunlar ? Yaptıklarıyla resmen şarlatanlıklarını ispat etmişler.
Ha bağıranların suçu var mı yok mu bilinmez,belki kendileri istemiştir,belki amirleri zorlamıştır.
Yaptıran var herhaliyle.
Polisi,askeri bu tür şeylere alet etmek zaten salaklık manyaklık.
Aha koskoca özel harekatçılara veya bunu yaptıran amire şarlatan dedim,acaba yarın bir gün ''kim bunlar' sorusuna ''şarlatanlar'' diye bağrıttırır mı ?
Hoş başbakan değilim gerçi.
İsterlerse ''ak parti'' diye bağırsınlar fark etmez,bu tür şeyler polisi rezil eder,düşmanın çetelerin gözünde küçük gösterir.
Alt 04-25-2011, 14:31   #4
Kullanıcı Adı
Terennüm
başbakanın bozkurt açıklamasını eleştiriyorum...buradada yazdım

http://www.akpartiforum.com/showpost...8&postcount=25
Terennüm isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-25-2011, 14:53   #5
Kullanıcı Adı
BeldeiTAYYIBe
acizane...sn. basbakanimmizi yaptigi aciklamalarinda destekliyorum. söylenmesi gerekeni söylemistir diye düsünüyorum.
ayrica bu tür davranislar tsk ve emniyet ile halkin arasini acmaktan baska ise yaramaz...
BeldeiTAYYIBe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-25-2011, 15:09   #6
Kullanıcı Adı
Darbeci Çoban
Sayın Başbakan'ın oyunu soğutması lazım.
Maç daha yeni başladı.
Böyle giderse çok kırmızı kart çıkar.

=)
Darbeci Çoban isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-25-2011, 17:20   #7
Kullanıcı Adı
Özgür Çağrı
Köpekliklerini ispat etmeyemi çalışıyorlar. Tamam anladık köpeksiniz itsiniz ama her yerde bunu söylemeyin . Tamam söyleyebilirsiniz pardon bu ülkede düşünce özgürlüğü var
Siz birer itsiniz köpeksiniz hayvan sürüsündensiniz
Koyunlardan sonra itlerde çıktı iyice hayvanat bahçesine döndü emniyet
Alt 04-25-2011, 17:53   #8
Kullanıcı Adı
karsu
Bozkurt sadece mhp'nin simgesi değildir aynı zamanda türk silahlı kuvvetlerinde milli simgemizdir bunları karıştırmayalım...
karsu isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-25-2011, 17:55   #9
Kullanıcı Adı
İntifada
niye milli simgemiz hacı Allah aşkına
Simgemi kalmadı
Ne bu hayvan merakı
darwinin maymunu bitti bizim kurtumuzmu başladı
Alt 04-25-2011, 17:58   #10
Kullanıcı Adı
El Emin
Başbakanın çıkışı çok yanlıştı..
El Emin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 2 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 2 Misafir)