AK Gençliğin Buluşma Noktası
Protesto Tüm protestolarımızı burada paylaşıyoruz. Küfür ve hakaret etmek yasaktır.

Stil
Seçenekler

Alt 03-04-2011, 00:59   #1
Kullanıcı Adı
münih
Exclamation Yüksek Seçim Kurulu'nu protesto ediyorum
Yüksek seçim kurumunu pretosto ediyorum. gizli yandaşlık yapmasından ve yurt dışındaki bizleri adamdan saymadığından, vatandaş olarak görmediğinden, pkk lıların meclise girmesine izin verdiği için.

Pkk lılar bizden daha kıymetli. milletvekili adaylıklarını araştırımadığından ve pkk lı adayları veto etmediğinden.

Ak partimizin acilen duruma el koymasını bekliyoruz.

Konu Hüdaverdi tarafından (03-04-2011 Saat 23:44 ) değiştirilmiştir..
münih isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Konuyu Beğendin mi ? O Zaman Arkadaşınla Paylaş
Sayfayı E-Mail olarak gönder
Alt 03-04-2011, 01:01   #2
Kullanıcı Adı
Mavera
bende bugün münih abimiz birseyleri protesto etmedi, ters giden birseyler var derken geceye noktayi koydun ..
abi merak ettim senin cevrendeki hristiyanlarin mezhebi protestan mi :D
Mavera isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-04-2011, 01:02   #3
Kullanıcı Adı
Beritan
bu haberi ilk tvde izlediğimde aklıma ilk siz geldininz
Beritan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-04-2011, 23:38   #4
Kullanıcı Adı
münih
Alıntı:
Mavera Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bende bugün münih abimiz birseyleri protesto etmedi, ters giden birseyler var derken geceye noktayi koydun ..
abi merak ettim senin cevrendeki hristiyanlarin mezhebi protestan mi :D
Almanyadayız, hepsi mevcut. İşlerin ters gitmesi yok inş. Çalıştığım iş yeri alman devlet demir yolları.
münih isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-04-2011, 23:40   #5
Kullanıcı Adı
Mavera
Alıntı:
münih Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Almanyadayız, hepsi mevcut. İşlerin ters gitmesi yok inş. Çalıştığım iş yeri alman devlet demir yolları.
senin milletvekillik isi ne oldu abicim var mi bir gelisme bu arada bende bir dahaki yerel secimlerde adaylik basvurusu yapacagim insallah ;)..
Alt 03-04-2011, 23:43   #6
Kullanıcı Adı
Hüdaverdi
Almanya,konsolosluklarda mıdır elçiliklerde midir her neyse,oy kullanılmasıyla ilgili bilgi istedi/yapılabilir dedi.
Hükümette bu açıklamayı YSK ya bildirdi.YSK, Almanyaya şimdi bilgi verecek.
Ak parti de YSK nın kararını terkar gözden geçirmesini talep etti.
Net bir sonuç yok denilebilir şimdilik.
İzin çıkabilir.
Alt 03-04-2011, 23:44   #7
Kullanıcı Adı
Özgür Çağrı
Alıntı:
Mavera Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
senin milletvekillik isi ne oldu abicim var mi bir gelisme bu arada bende bir dahaki yerel secimlerde adaylik basvurusu yapacagim insallah ;)..
hadi ya hangi ilden
Alt 03-04-2011, 23:47   #8
Kullanıcı Adı
Mavera
Alıntı:
Furkanca Bakış Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
hadi ya hangi ilden
Tabiki sakarya dan zaten gecen yaz partiye kaydimi yaptirdim ama tabiki isin kötü tarafi uzun zamandir yurt disinda ikamet ettigim icin ithal aday olarak görülücegim ama ben cv mi, projelerimi, yaptiklarimi ortaya koyacagim takdir partinindir..
kaldiki yasadigim ilce ak partiden mhp ye gecti ve sakarya daki ak partinin alamadigi iki belediyeden, aslinda hedef genel secimler ama tecrübe eksikligimiz var ve 40 yasindan önce biraz zor görünüyor ama yerelde hakan tütüncü örnegi var yani basbakanimiz genclere önem veriyor..
Alt 03-04-2011, 23:49   #9
Kullanıcı Adı
Hüdaverdi
Aga kazanırsan hemen kadroyu kuralım kaleyi sağlamlaştıralım alırsın beni de yanına özel kalem müdürü falan Kalemi açar dururum :p Cukka cukka cukka cukka
Alt 03-04-2011, 23:50   #10
Kullanıcı Adı
Mavera
Alıntı:
Hüdaverdi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Aga kazanırsan hemen kadroyu kuralım kaleyi sağlamlaştıralım alırsın beni de yanına özel kalem müdürü falan Kalemi açar dururum :p Cukka cukka cukka cukka
haci seni temizlik isleri müdürü olarak düsünüyordum, o islerden iyi anliyorsun :D

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)