AK Gençliğin Buluşma Noktası
Haberler Dünyadan ve Ülkemizden son dakika haberler burada.

Stil
Seçenekler

Alt 09-02-2011, 06:57   #1
Kullanıcı Adı
Bilal Baştan
Standart Mehmet Metiner'den ses kaydı açıklaması
Adıyaman milletvekili Metiner internete düşen ses kaydıyla ilgili konuştu..

Ak Parti Milletvekili Mehmet Metiner’in Başbakan Erdoğan’ın Kürt sorunu politikasını eleştirdiği sözlerinin yer aldığı video başta Youtube olmak üzere bir çok paylaşım sitesinde yayınlandı. Sesin kendisine ait olduğunu ifade eden Metiner, ifadelerin ise kendisine ait olmadığını ve çirkin bir komployla karşı karşıya olduğunu ifade etti.

BÖYLE SAÇMALIK OLUR MU?
İnternete düşen ses kaydıyla ilgili Ensonhaber.com’un sorularını yanıtlayan Mehmet Metiner, ‘Bunlar deli saçması şeyler. 10 yıl önce başka bir partide siyaset yaparken Ak Parti’nin de kuruluş süreçleriyle ilgili sorulara muhtemelen vermiş olduğum sözlerin orasını burasını kırpılarak takdim edilmesi söz konusu. Güya benim bakanlık beklentim varmış ve bu beklentim gerçekleşmediği için bayram ziyaretlerinde ben böyle bir konuşma yapmışım. Böyle bir saçmalık olur mu?’ diye konuştu.

SAYIN BAŞBAKAN’LA GÖRÜŞMEDİM
Ses kaydıyla ilgili Başbakan Erdoğan’la görüşmediğini kaydeden Metiner, ‘Mehmet Metiner dört duvar arasında ne söylüyorsa umumun içerisinde de onu söyler. Mehmet Metiner mert insandır ve ister ki düşmanları da onun gibi mert olsun. Namertliğe, kalleşliğe, şerefsizliğe gerek yok. 10 yıl önce muhtemelen kurduğum cümlelerin asılsız çıkmasından büyük bir gurur duyarım ve böyle bir Başbakan’ın arkasında durmaktan da onur duyarım. Bu partinin bir milletvekili olmaktan da şeref duyarım. ‘ dedi.

SİLİVRİ-KANDİL KOMPLOSU
Derin bir komplo ile karşı karşıya kaldığını yineleyen Metiner, ‘PKK bu komplonun belki de bir parçası. Silivri ve Kandil arasındaki derin ilişkiyi bilmeyen artık kimse kalmadı. Birkaç gün önce Adıyaman’da PKK’nın Ergenekon’un Kürt ayağı olduğunu söylemiş bir insanım. Silivri ve Kandil arasındaki derin paslaşmayı yıllardan beri söyleyen bir insanım. Başbakan Erdoğan milletvekili olmadığı dönemde bile onların saflarında yer almış bir insanım.’ sözlerini ifade etti.

KİMSEDEN KORKUM YOK HODRİ MEYDAN
‘Kurşunla yapamadıklarını komplolarla yapmaya çalışan bir yapıyla karşı karşıyayım. PKK kurşunla yapamadığını iftira ile yapmaya çalışıyor. Siyaseten itibarsızlaştırmaya çalışıyor’ diyen Adıyaman milletvekili Metiner, ‘Ben Adıyaman’dayım ve hodri meydan diyorum. Deli saçması şeyler. Hiçbir karın ağrım yok. Hiçbir korkum yok, bel altında yumuşaklığım. Aslanlar gibi dimdik ayaktayım. Yürekleri varsa mertlikle karşımıza çıksınlar namertlikle değil’ diyerek sözlerini noktaladı.

Ensonhaber

Bilal Baştan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Konuyu Beğendin mi ? O Zaman Arkadaşınla Paylaş
Sayfayı E-Mail olarak gönder
Alt 09-02-2011, 17:13   #2
Kullanıcı Adı
Hakan Özkan
Adam gibi iftira atsalar yine tutmaz.
Hakan Özkan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-02-2011, 17:26   #3
Kullanıcı Adı
VaV
Sayın Metiner o numaraları halk yutmaz oldu artık.. onlar istediği kadar oyun yapsınlar...
senin ne olduğunu herkes biliyor.. ferah ol...
VaV isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-02-2011, 17:33   #4
Kullanıcı Adı
Hakan Özkan
Alıntı:
VaV Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sayın Metiner o numaraları halk yutmaz oldu artık.. onlar istediği kadar oyun yapsınlar...
senin ne olduğunu herkes biliyor.. ferah ol...
Öyle akılları sıra itibarsızlaştıracaklar.
Alt 09-02-2011, 17:49   #5
Kullanıcı Adı
BlueMoon
şu internet alemi çıktı çıkalı ses kayıtları kasetler bilmem neler aldı başını yürüdü arkadaş
BlueMoon isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-02-2011, 18:04   #6
Kullanıcı Adı
Hakan Özkan
Alıntı:
BlueMoon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
şu internet alemi çıktı çıkalı ses kayıtları kasetler bilmem neler aldı başını yürüdü arkadaş
katı faşist sistem sahipleri bilseydi bu aygıtların aleyhine işlyeceğini hiç kullnılmasına müsade ederlerymiydiler.
Alt 09-02-2011, 18:09   #7
Kullanıcı Adı
Ebuzer
Alıntı:
Hakan Özkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
katı faşist sistem sahipleri bilseydi bu aygıtların aleyhine işlyeceğini hiç kullnılmasına müsade ederlerymiydiler.
Sen merak etme aleyhlerinden çok lehlerine kullanılıyor..
Ebuzer isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-02-2011, 18:31   #8
Kullanıcı Adı
manifesto
Ne olmuş?Gazeteci olduğu dönemde Başbakanı eleştirmiş ...
Eee ?
manifesto isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-02-2011, 19:03   #9
Kullanıcı Adı
Hakan Özkan
Alıntı:
Azap Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sen merak etme aleyhlerinden çok lehlerine kullanılıyor..
Lehlerine diyecektim yalnış olmuş

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)