AK Gençliğin Buluşma Noktası
Haberler Dünyadan ve Ülkemizden son dakika haberler burada.

Stil
Seçenekler

Alt 10-09-2011, 17:44   #1
Kullanıcı Adı
depare
Question Esrarengiz yangınlar köyde 3 kardeşin evlerini sardı gazeteciler şahit oldu..!
Bu köyde neler oluyor..!

Şekerli köyünde nedensiz peş peşe yangınlar çıkıyor. Gazeteciler şahit!

09 Ekim 2011 Pazar, 15:08:43

Şanlıurfa'nın Siverek ilçesine 25 km. uzaklıkta bulunan Şekerli köyünde yaşayan Eyüp Büyülü, Ali Büyülü isimli iki kardeşin evinde iki gün içinde defalarca yaşanan yangınlar bu defa yangınların yaşandığı evlere 50 metre uzaklıkta bulunan üçüncü kardeş Adem Büyülü'nün evine de sıçradı. Dün ikindi namazının ardından kesilen yangınlar bugün Eyüp ve Ali Büyülü kardeşlerin evinde aynı anda çıkan yangınlar ile devam etti.

Şekerli Köyünde Eyüp Büyülü ve Ali Büyülü isimli iki kardeşin evinde 24 saat içinde bilinmeyen sebeplerle üst üste çıkan yangınlar korkuya sebep oldu. Çarşamba günü akşam saatlerinde başlayan ve aralıklarla tekrarlanan yangın sonucunda evde bulunan birçok ev eşyası yandı. Çıkan sebepsiz yangınlardan dolayı 24 saat boyunca nöbet tutan ev sakinleri yangınları kendi imkanlarıyla söndürüyor.
Köy sakinleri, yaşananlara hiçbir anlam veremezken aile yangınların cinler tarafından çıkarıldığı iddiasını yeniledi.

YANGINI CİN ÇIKARTIYOR İDDİASI

Evinde çıkan yangınlara bir anlam veremediğini belirten Eyüp Büyülü ise ortada yangına sebep olacak hiçbir durum bulunmazken aniden yangın çıkıyor. Bu yangınların evimize musallat olan cinler tarafından çıkarıldığına inanıyoruz. Yetkilerin yangınların sebebini araştırmasını bekliyoruz." dedi

İHA MUHABİRİNİN KAYITTA OLDUĞU ANLARDA 2 DEFA YANGIN ÇIKTI

Esrarengiz olayı haber alır almaz Şekerli Köyüne giden gazeteciler, köy imamı Hasan KÜÇÜKYILMAZ'dan bilgi aldığı sırada evin bir odasında aniden yangın çıktı. İHA muhabirinin kayıtta olduğu anda çıkan yangınlar köylüler tarafından söndürüldü.
Çıkan yangınlar sonrasında olay yerine gelen jandarma, yangın çıkan evlerde hasar tespiti yaptı.

İHA

depare isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Konuyu Beğendin mi ? O Zaman Arkadaşınla Paylaş
Sayfayı E-Mail olarak gönder
Alt 10-09-2011, 17:53   #2
Kullanıcı Adı
Hüdaverdi
Töbe ya,Cin'lerin işi gücü yok yangın mı çıakrak hacı ?
Korkutmayın beni tek yaşıyorum zaten tırsarım ben
Töbe töbe töbe töbe.
İhmaldendir.
:S
Alt 10-09-2011, 17:54   #3
Kullanıcı Adı
depare
Çok kötü bir durum Allah şerlerin den korusun yetkililer hiç bir şey yapamaz bir an önce bu işin ehline başvurmalılar..

Yetkililer bir önceki Urfa olayında ki gibi bu aileleri korumak için spor salonuna yahut başka bir binaya yerleştirebilir sonra orası da yanmaya başlar..
Alt 10-09-2011, 18:01   #4
Kullanıcı Adı
depare
Alıntı:
Hüdaverdi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Töbe ya,Cin'lerin işi gücü yok yangın mı çıakrak hacı ?
Korkutmayın beni tek yaşıyorum zaten tırsarım ben
Töbe töbe töbe töbe.
İhmaldendir.
:S
Yahu hacı öyle diyorsun da 3 kardeşin evide ihmalden mi yanıyor hadi bir kere çıkar iki kere çıkar 50 defa yangın çıkmaz ki bunun çok örneği var gazeteciler de görmüş cinler çıkartıyor işte bunun başka açıklaması yok

Korkma hacı önümüz kış bedavaya ısınırsın töbe Allah korusun

Birde bazı süper zekalar çıkıp evin altın da metan gazı var derlerdi şimdi diyemicekler çünkü 3 ayrı evde birden çıkıyor ama mallar yine bulur bir şey evlerin altın dan doğal gaz kaynağı geçiyordur derler

Birileri de çıkıp psikolojiktir der adamın psikolojisi bozulacak sonra etradın da yangınlar çıkacak buna kargalar da güler

Konu depare tarafından (10-09-2011 Saat 18:07 ) değiştirilmiştir..
Alt 10-09-2011, 18:03   #5
Kullanıcı Adı
Hüdaverdi
Yok hacı bunların alacaklısı vardır onlar yakıyordur.
Bu sus la kendimi kandırıyorum Allah Allah.
Korkuyoruz işte açık açık diyorum
Alt 10-09-2011, 18:10   #6
Kullanıcı Adı
İntifada
olur öyle şeyler korkmamak lazım
elbet vardır bi çözümü...
inanırmısınız dün mutfağa bi girdim ne göreyim
ocak yanıyor
Alt 10-09-2011, 18:15   #7
Kullanıcı Adı
Ruh-i zar
Yozgatta da bi ara bi ailenin başına geliyodu sürekli.
Hatta onlar taşınsalarda gittikleri her evde oluyodu..
Daha önce başka bi aile içinde çıkmıştı böyle haberler..
Volkan Kemal Ergenekon diye bir adam var o yardım etmişti bildiğim kadarıyla kurtulmalarına..
En azından bana yardım ettim demişti..
Ruh-i zar isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-09-2011, 18:16   #8
Kullanıcı Adı
depare
Keşke tanısam ulaşabilsem onları yönlendirirdim yazık adamlar kimbilir kaç gün yahut kaç ay çekecek bu eziyeti..

Salih Memişoğlu daha önce Urfada ki aileyi bu sıkıntı dan kurtarmıştı üstelik Kanal 7'in muhabiri de yanındaydı o yahut başka bir ehil kişiye ulaşmaları sorunu çözecektir..

Taşınsalar da,Ülke değiştirseler de hatta Kaben'in için de yatsalar da yine yangınlar daha doğrusu cinler peşlerini bırakmayacaktır..

Bu işin bir ilmi var her şeyin başı ilimdir..

Konu depare tarafından (10-09-2011 Saat 18:20 ) değiştirilmiştir..
Alt 10-09-2011, 18:19   #9
Kullanıcı Adı
Feride
Alıntı:
Hüdaverdi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Yok hacı bunların alacaklısı vardır onlar yakıyordur.
Bu sus la kendimi kandırıyorum Allah Allah.
Korkuyoruz işte açık açık diyorum
: ))))))))))))))))))) Hüdaverdi: )))))))

Ya ne diyim ben sana. Allah Allah, olaya değil he senin şu sözlere güldüm: )

Allah yardımcıları olsun. Eğer öyle ise, Rabbim şerlerinden korusun.
Hüdaverdi bak korkuyorsan , Felak-Nas- İnşirah- Ayetel Kürsi surelerini oku. İyi gelir Allah'ın izniyle.

Korkmazsın inşaAllah: ))
Feride isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-09-2011, 18:23   #10
Kullanıcı Adı
Hüdaverdi
Korkudan hatim bile indiriyorum bilmediğim halde merak etme
O değil benim evde ateş çıksa direk yanar heryer tahta söndüremezsinde
Kuşlarıma üzülürüm yaw :p
Aman Allah korusun,düşmanın başına düşmanın başına

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)