AK Gençliğin Buluşma Noktası
Tunceli Ak Parti Gençlik Kolları,Teşkilatı Ve Tunceli'nin Kültürü ve Özellikleri.

Stil
Seçenekler

Alt 11-03-2011, 21:48   #21
Kullanıcı Adı
duy_gu
bu insan icin Allah'a inanci yok diyemeyiz...Günahkardir, hatalidir fakat iman ettigi müddetce tekfir edilemez...
cidden böylemi düşünüyorsun? kardeşim güzel şeyler yazıyosun tamam.ama şu cümle beni yıktı.Allah'a inanan Allah'tan korkar,Allah'a inanan vicdanlı olur,Allah'a inanan tabiki hata yapar ama insan öldürecek kadarmı?diğer yazdıklarına katılıyorum ama.
duy_gu isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-03-2011, 22:07   #22
Kullanıcı Adı
ibocan
dersim olayı tamemen ingiliz kışkırtması değilmi yahu.., ,seyit rızada halkını perişan hale getirecek isyaları düzenletmesydi ,ingilize oyuncak olmasaydı,,devletin köprüsünü ve okulunu ,karakolunu bombalayıp devlete isyan etmeseydi , dersim olaylarıda diğer isyan olayları gibi dışarıdan mekanize edilmiş ve içerdeki oyuncaklar tarafından yapılmış değilmi arkadaşlar.bu olaylarda yine fitne ile dolu siyonistlerin parmağı.bence birbirinizi daha fazla kırmayın arkadaşlar, bütün mesele bizi birbirimize kırdırmaya çalışan siyonistler.
ibocan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-03-2011, 22:15   #23
Kullanıcı Adı
İntifada
yahu türkiyedeki isyanlarda ingiliz parmağı arayanlara ben lozan nedir diye soruyorum...

Alt 11-03-2011, 22:30   #24
Kullanıcı Adı
duy_gu
Alıntı:
ibocan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
dersim olayı tamemen ingiliz kışkırtması değilmi yahu.., ,seyit rızada halkını perişan hale getirecek isyaları düzenletmesydi ,ingilize oyuncak olmasaydı,,devletin köprüsünü ve okulunu ,karakolunu bombalayıp devlete isyan etmeseydi , dersim olaylarıda diğer isyan olayları gibi dışarıdan mekanize edilmiş ve içerdeki oyuncaklar tarafından yapılmış değilmi arkadaşlar.bu olaylarda yine fitne ile dolu siyonistlerin parmağı.bence birbirinizi daha fazla kırmayın arkadaşlar, bütün mesele bizi birbirimize kırdırmaya çalışan siyonistler.
benim kimseyi kırmak gibi bir niyetimin olmadığını yorumlarımdan anlarsınız zaten.hakaret etmedim,kimseyi incitecek şeyler söylemedim isyanda etmedim.hatta boşverin bunları birbirimizi kırmayalım diye yorum yaparken aynı anda arkadaş bana hasta diye yorum yazmış. işte ben bunu düşünürken o arkadaş bunları düşünmüş.neyse zaten tartışmadan çıkıyorum üyeliğimide iptal etmek için yöneticilere mesaj yolladım.hoşçakalın...
duy_gu isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-03-2011, 22:34   #25
Kullanıcı Adı
İntifada
Daha neler görücez bakalım...
Alt 11-03-2011, 22:57   #26
Kullanıcı Adı
ibocan
Alıntı:
AKıncı 34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
yahu türkiyedeki isyanlarda ingiliz parmağı arayanlara ben lozan nedir diye soruyorum...

çok iyi siyasi bilgim yok ama dersim için şunu söyleyebilrim, ingilizlerden gelen mektuplarla seyit rıza destek aldığını zanlederek isyan etti ve ingilizleri kendisine destek bilmişti,ve sonra olan oldu,aşırı ayaklanma katliamlara sebep oldu sonrası zaten vahim, uzun uzun anlatmaya gerek yok,,islamdan uzaklaştımı bi toplum veya bi siyasi parti vs herneyse, zaten ingiliz olmasına gerek yok,o toplum zaten ingiliz olmuştur artık, dışarıdan müdehleye gerek yok,,

Konu ibocan tarafından (11-03-2011 Saat 22:59 ) değiştirilmiştir..
ibocan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler... Lütfen konu içeriği ile ilgili kelimeler ekliyelim
etnik yapısı, tunceli

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)