AK Gençliğin Buluşma Noktası
AK Gençler/Gençlik Meydanı Ak Gençliğin saygılı ve seviyeli tartışma bölümü.

Stil
Seçenekler

Alt 03-22-2011, 12:34   #61
Kullanıcı Adı
aboz73
selam,
benim akparti ile ilgili 3 adet eleştirim olacak;
1-Haketmediği halde halendaha yüksek makamlarda,yönetici makamlarda sırf akpartili diye meşgul eden adamların neden o makamlardan indirilmediği,
2-PKK yı savunan adamların neden hala Büyükşehir kadrolarında iş sahibi olduğu,beslendiği,
3-haklının hakkını koruması gerektiği halde neden gözgregöre haksızların akparti çatısı altında savunulduğu,
isteyen istediği yorumu yazmakta serbestir.
yorumlarınızı okuyup tektek cevaplayacağım.
Yorumlarınızı bekliyorum.
aboz73 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-21-2012, 06:27   #62
Kullanıcı Adı
sherkaniso
benim eleştirim bu yeni gss saçmalığını çıkarmasıdır akp kurmaylarının. yahu bu resmen insan haklarına aykırıdır, nasıl böyle bir şey yapılabilir aklım almıyor vallahi.

özgür irademle sigortalı olmayı istemiyorum arkadaş sen ne hakla evime adam sokup birde üstelik işsizim diye ailemden para koparmaya çalışıyorsun.

imkanım olsa bu kepazeliği insan hakları mahkemesine taşırdım. lakin onun için bile belli bir güç gerekmekte maddi manada. o da bende yok işte ahh..

çok kızıyorum çook. doğuda onca adam kaçakçılıkla geçinsin kilo kilo altın takılsın düğünlerde. faturalarını biz orta anadolunun batı anadolunun talihsizleri çekelim. üstüne üstlük bir de yeşil kart vermişti devlet oradakilere. şimdi içinden çıkılamayınca suçlusu biz mi olduk arkadaş? işsizim diye boğazıma yapışmak da neyin nesi? çok iyi bir sistemse bu ülkedeki sistem neden iş bulmakta zorlanıyoruz bu kadar? sosyal devlet demek bu mu yahu?

ne diyeyim rabbim görüyor halimizi inş. hakedenlere hakettikleri cezayı verecektir.

not: bir imam hatipliyim geçip karşıma sen ateistsin ergenekoncusun gibi saçmalıklarla gelmeyin allah rızası için.
sherkaniso isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-21-2012, 12:27   #63
Kullanıcı Adı
Terennüm
inşallah akçeli işler bu partiyi bitirmez..
Terennüm isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)