AK Gençliğin Buluşma Noktası
Haberler Dünyadan ve Ülkemizden son dakika haberler burada.

Stil
Seçenekler

Alt 02-22-2012, 12:38   #1
Kullanıcı Adı
Terennüm
Arrow CHP'li belediyeden esnafa baskı: Zaman gazetesi almayın

Bursa'nın merkez Nilüfer Belediyesi'ne bağlı zabıta ekiplerinin ilçedeki esnaflara Zaman gazetesi almamaları yönünde baskı yaptığı iddia ediliyor.

CHP'li Mustafa Bozbey'in başkanlığını yaptığı Nilüfer Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekiplerinin, işyeri denetimlerinde esnafın hangi gazeteleri aldıklarını sorguladıkları ileri sürülüyor. İddiaya göre, Belediye Zabıta Müdürü Abdullah Koç'un da bizzat katıldığı denetimlerde işyerlerinde Zaman gören ekipler, esnafları tehdit ediyor. Zaman'ın alınmaması yolunda telkinde bulunan ekipler, aksi halde kira sözleşmesinin feshedileceğini söylüyerek, esnafı tehdit ediyor. İşyerlerinden çıkarılacakları korkusuyla isimlerini açıklamayan esnaflardan Y.B. yaşadıkları baskıyı şöyle anlatıyor: "Nilüfer Belediyesi'nden gelen zabıta görevlileri masadaki Zaman gazetesini görünce, 'Nedir bu Zaman? Sözcü gazetesi alacaksın, Hürriyet alacaksın' şeklinde konuştular. Daha sonra yine geldiklerinde 'Buraya Sözcü ve Hürriyet gazetesi alacaksın, yoksa sözleşmeni feshederiz' diyerek tehdit ettiler." Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey ise iddiaları yalanlıyor. Bozbey, 13 senedir ilçede belediye başkanlığı görevinde bulunduğunu, bu süre içerisinde kimseye baskı yapmadığını söylüyor. Şu ifadeleri kullanıyor: "Şimdiye kadar böyle bir şey olmadı, şimdi mi olacak? Ben gereğini yaparım. Böyle bir şey yok, öyle bir şey olmaz. Zabıta ekipleri bunu yapamaz, ben de soracağım. Belki bize karşı kasıtlı bir şeyler yapmak için bunlar çıkarılmış olabilir."
Zaman

Terennüm isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Konuyu Beğendin mi ? O Zaman Arkadaşınla Paylaş
Sayfayı E-Mail olarak gönder
Alt 02-22-2012, 13:50   #2
Kullanıcı Adı
unnamed
arkadaş bu esnaflarada kızıyorum...
kim bu zabıtalar?
ne karışabilirler bu tip işlere?
kardeşim kaymakamlık orada gidip şikayet dilekçeni versene...
ikinci bir konu da eeee chp yi seçmişsin sonuçlarına da katlanacaksın...
Alt 02-22-2012, 16:16   #3
Kullanıcı Adı
ali1986
zaman gazetesimi zaten kimse almıyor kapılara bırakıyorlar dağıtanlarda sabahın kör vaktinde arabaya çarpılıp ölüyor
ali1986 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-22-2012, 17:15   #4
Kullanıcı Adı
Garibüzzaman
Alıntı:
ali1986 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
zaman gazetesimi zaten kimse almıyor kapılara bırakıyorlar dağıtanlarda sabahın kör vaktinde arabaya çarpılıp ölüyor

Desene trafik terörünün kaynağı zaman gazetesi
Garibüzzaman isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-22-2012, 17:54   #5
Kullanıcı Adı
ali1986
Alıntı:
Garibüzzaman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Desene trafik terörünün kaynağı zaman gazetesi
tabiki gazete değil habere itafen yaptığım yorum satılmaması için baskı varmış bak bak izmirde oturuyorum her sabah zaman gazetesi kapıda bedava dağıtmıyomusunuz ençok okunulan en çok satan gazete zamanı
Alt 02-22-2012, 17:57   #6
Kullanıcı Adı
Yıldırım
Alıntı:
tabiki gazete değil habere itafen yaptığım yorum satılmaması için baskı varmış bak bak izmirde oturuyorum her sabah zaman gazetesi kapıda bedava dağıtmıyomusunuz ençok okunulan en çok satan gazete zamanı
Bedava mı?
Aboneler alıyor olmasın onu?
Yıldırım isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-22-2012, 17:59   #7
Kullanıcı Adı
ali1986
Alıntı:
bur-AK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bedava mı?
Aboneler alıyor olmasın onu?
ben abone değilim bizim eve geliyor neyse boşver gelsin gazete lazım oluyor
Alt 02-22-2012, 18:11   #8
Kullanıcı Adı
Terennüm
Alıntı:
ben abone değilim bizim eve geliyor neyse boşver gelsin gazete lazım oluyor
sizin eve değilde alta veya üst kata gelip araklamayasın
Alt 02-22-2012, 18:16   #9
Kullanıcı Adı
ali1986
Alıntı:
Terennüm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
sizin eve değilde alta veya üst kata gelip araklamayasın
doğru söyleyincede iftiraya uğruyoruz sağolasın bu hakaretinide yazdım yeri zamanı olunca iade etmesini bilirim saygısız insan bi arkadaşa dün dediğim gibi burda kimseye hakaret saygısızlık etmedim ama sizde bi internet kabadayılığı almış yürümüş senin yaşın kaç arkadaş 18 mi
Alt 02-22-2012, 18:25   #10
Kullanıcı Adı
Terennüm
Alıntı:
doğru söyleyincede iftiraya uğruyoruz sağolasın bu hakaretinide yazdım yeri zamanı olunca iade etmesini bilirim saygısız insan bi arkadaşa dün dediğim gibi burda kimseye hakaret saygısızlık etmedim ama sizde bi internet kabadayılığı almış yürümüş senin yaşın kaç arkadaş 18 mi
niye kızıyorsun ali bey bedava dağıtılıyor deyince iftira olmuyorda bir nükte yaptık diye saygısız mı olduk? yaş mevzuuna gelince oralara hiç girmeyelim olur mu?

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)