AK Gençliğin Buluşma Noktası
Haberler Dünyadan ve Ülkemizden son dakika haberler burada.

Stil
Seçenekler

Alt 02-24-2012, 17:38   #1
Kullanıcı Adı
Yıldırım
Standart PKK'da moraller alt üst
PKK'da moraller alt üst

Terör örgütü PKK'nın içinde bulunduğu kötü durum telsiz konuşmalarına böyle yansıdı.

Moral bozukluğu içindeki terörist ele başlarının telsiz konuşmaları, istihbarat birimlerinin dinlemesine takıldı.

TERÖRİST SALDIRI 9 ŞUBAT'A PLANLANDI

Terör örgütü 9 Şubat'ta Hakkari Çukurca'da büyük bir eylem planlamış, 10 ayrı noktaya aynı anda saldırı düzenlemişti.

Güvenlik güçlerinin yerinde müdahalesi ile teröristler püskürtüldü. Olay yerinde 4 teröristin cesedi bulundu. Yapılan incelemelerde 8 teröristin cesedinin de kaçırıldığı anlaşıldı.

Terör örgütünün, yaşadığı hezimetin ardından daha büyük bir saldırı planlandığı ortaya çıktı.

200 TERÖRİSTİN KATILMASI PLANLANDI

200 teröristin katılacağı kanlı bir eylemin hazırlıkları başladı. Bu hazırlıklar istihbarat birimlerinin telsiz dinlemesine takıldı. Saldırı emri, terör örgütü Avaşin Basyan kampının sözde sorumlusu Reşit Dostum kod adlı Mehmet Can Gürhan tarafından verildi.

İşte Teröristler Arasında Geçen O Konuşmalar;

REŞİT DOSTUM:
Rengin hazırlıklar tamam mı

RENGİN BOTAN (KADIN TERÖRİST): Tamam Başkan

REŞİT DOSTUM:
Bak Rengin geçen sefer Çukurca olmadı Azadı uyar

RENGİN BOTAN:
Tamam

REŞİT DOSTUM:
Çukurca'da büyük zaafiyet oluşmuş. Arkadaşların moralleri bozuk

RENGİN BOTAN:
Tamam Başkan bir daha olmayacak

Rengin Botan Kod adlı sözde sorumlu aldığı emri başka bir teröriste iletiyor. Konuşmalarda teröristlerin morallerinin bozuk olduğu anlaşılıyor.

RENGİN BOTAN:
Azat orda mısın başkan söyledi

AZAT HİSAR:
Burdayım

RENGİN BOTAN:
Hazırlıklar hızlandırılsın arkadaşların moralleri bozuk geçenden dolayı

AZAT HİSAR:
Tamam bu sefer olacak arkadaşlar morallerini bozmasın Rengin.

TRT

Yıldırım isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Konuyu Beğendin mi ? O Zaman Arkadaşınla Paylaş
Sayfayı E-Mail olarak gönder

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)