AK Gençliğin Buluşma Noktası
AK Parti Haberler - AK Parti Duyurular AK Parti Haberleri, AK Parti Duyuruları, AK faaliyetler ile ilgili tüm haberleri burada paylaşıyoruz.

Stil
Seçenekler

Alt 11-16-2009, 12:55   #1
Kullanıcı Adı
ishakyilmaz
Standart AK Parti Demokratik Açılımın Kitap Ve CD si Hazır İndirebilirsiniz!

AK Partili kurmaylar hafta sonunda yurdun dört bir yanında açılıma neden ihtiyaç duyulduğunu anlattı. Önümüzdeki günlerde ise açılımın kendisini anlatacak. Üstelik ezberden de değil. Açılımın kitabı hazırlanıyor.

Parti programı, Başbakan Erdoğan ve parti yöneticilerinin konuşmalarının yer aldığı ilk dökümanlar hazırlandı; açılımı anlatacak isimlere ulaştırıldı.

Şimdi açılımı anlatan bir el kitabı broşür üzerinde çalışılıyor. CNN TÜRK'ün haberine göre hedef, kitapçığın cuma günü yapılacak il başkanları toplantısına yetiştirilmesi ve bu toplantıda dağıtılması.

Ama kitapçık, hafta sonunda yapılacak AK Parti'nin Kızılcahamam istişare toplantısının yansımalarını da içermesi için birkaç gün sonraya bırakılabilir.

Hazırlanacak kitapçığa Başbakan Erdoğan'ın bir önsöz yazacağı da belirtiliyor. Kitapçıkta ana tema açılımın sloganı, yani "herkes için daha fazla özgürlük" olacak.

Açılımın muhalefetin eleştirilerinin aksine Türkiye'yi bütünleştireceği vurgulanacak. Temel hedefin birlik ve beraberliğin sağlanması olduğu vurgulanacak.

Açılımın anlatılacağı kitapçıkla birlikte tanıtım için CD'ler de hazırlanacak.

ihlas sondakika

ishakyilmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Konuyu Beğendin mi ? O Zaman Arkadaşınla Paylaş
Sayfayı E-Mail olarak gönder
Alt 11-16-2009, 12:59   #2
Kullanıcı Adı
Seyyah
Çok güzel açılım nedir nedir diye yırtınanlara al oku deriz hiç yokdan.
Gerçi onada birşey bulurlar ama kervan yoluna devam eder hezamanki gibi..
Seyyah isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-16-2009, 13:11   #3
Kullanıcı Adı
ishakyilmaz
Bana göre bunlardan ziyade,açılımın en önemli ayaklarından biride açılımı tüm detayları ile anlatacak,en son teknolojik modellerle donatılmış 'demokratik açılım web sitesi'bu önemli ayak henüz kurulmadı!Hayatti bir önem taşımaktadır.Milyonların gezindiği internet ortamında bu adım daha faydalı olacaktır diye düşünüyorum!
Alt 11-16-2009, 13:16   #4
Kullanıcı Adı
Seyyah
Evet cok güzel bir fikir.
Birde Suat Kılıç gibi Önden koşan atlıların CHP - MHP nin karsısına cıkıp programlarda onları esip gürletmemeli. Acılımı muhalefet değil Partimiz tanıtmalı.
Seyyah isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-16-2009, 14:32   #5
Kullanıcı Adı
tolga_09
Alıntı:
ishakyilmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bana göre bunlardan ziyade,açılımın en önemli ayaklarından biride açılımı tüm detayları ile anlatacak,en son teknolojik modellerle donatılmış 'demokratik açılım web sitesi'bu önemli ayak henüz kurulmadı!Hayatti bir önem taşımaktadır.Milyonların gezindiği internet ortamında bu adım daha faydalı olacaktır diye düşünüyorum!
Bu gerçekten değerlendirilmesi gereken bir öneri.
tolga_09 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-16-2009, 14:33   #6
Kullanıcı Adı
BlueMoon
evet başbakanımız da söylemişti cd ler halinde basacaz binlerce adet ve kapı kapı dağıtacaz..
BlueMoon isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-16-2009, 16:50   #7
Kullanıcı Adı
Beritan
işte bu fikir iyi..
kalkıp açılımı anlatamayıp kavga gürültü yapğacaklarına bunu düşünmeleri iyi olmuş..
çünkü meclisteki o program tam bir fiyaskoydu...
Beritan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-16-2010, 05:58   #8
Kullanıcı Adı
Falagard
Bence açılımı hitap gücü ve etkileyeciliği yüksek,siyasi olarak sağlam donanima sahip
Ak partinin il ve ilçe teşkilat üyeleri ev ev gezip anlatmalılar.Kitap ve cd elbette güzel ancak en yüksek trajlı gazetelerin bile satış rakamları ortada iken demokratik açılım gibi asrın en önemli adımını sadece kitle iletişim araçlarına emanet etmek doğru olmayacaktır.
Bire bir karşılıklı mülakat ile halka bu konuyu iletmek daha sağlıklı bir sonuç doğuracaktır diye düşünmekteyim.
Falagard isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-16-2010, 06:12   #9
Kullanıcı Adı
merve
Ev ev dolaşıp anlatmak değil ama bence internet sitesi fikri çok güzel ;)
Çoğu insanda (bende dahil) bu konu hakkında yarım yamalak bilgiye sahip bu yüzden cd ler veya kitapçıklar mükemmel, umarım net bilgilerle donatılmışlardır.
merve isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-25-2010, 19:43   #10
Kullanıcı Adı
ishakyilmaz
Demokratik açılım ile ilgili materyallerin basımı tamamlanmak üzere.Yakında Türkiye'nin dört bir tarafına gönderilecektir.Bunun yanında ve bana göre bu sürecin en önemli ayaklarından birisi olan 'demokratik açılım web sitesi' en kısa zamanda hayata geçirilmelidir!Aksi halde bilgi kirliliğinin en yoğun meydana geldiği net ortamlarında etkisiz kalırız...

Etiketler... Lütfen konu içeriği ile ilgili kelimeler ekliyelim
açılım, ak, cd, demokrasi, erdoğan, kitap, parti

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)