AK Gençliğin Buluşma Noktası
Tartışıyorum AK Partililerin, AK Parti Gençlerinin Seviyeli tartışma bölümü.

Stil
Seçenekler

Alt 04-05-2014, 02:28   #1
Kullanıcı Adı
algerden
Standart Başbakanımız Cumhurbaşkanı Olmasın
Ben Başbakanımızın Cumhurbaşkanı olmasını istemiyorum ben Başbakanamızın yine Başbakan olarak devam etmesini istiyorum çünkü onun yerine kim gelirse gelsin onun gibi bir lider olamayacağı kanıtındayım.Sizin görüşünüz nedir arkadaşlar?

Saygılar

algerden isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Konuyu Beğendin mi ? O Zaman Arkadaşınla Paylaş
Sayfayı E-Mail olarak gönder
Alt 04-05-2014, 02:41   #2
Kullanıcı Adı
Yilmaz12
Standart baskabakan kalsin
bende kesinlikle basbakanlik yapmasini isterim onun yerine kimin gelecegini bi kenara alalim da cumhurbaskani olarak aciksa parti disinda kalmasi gerekir hani bunu basara bilirmi bilmem ama kesinlikle basbakan olarak cok daha faydali olacagini düsünüyorum. Ama söyle bide bence kesinlikle akparti safindan biri olmasi lazim cünkü meclisin cogunlugu zaten akpartiden simdi muhalefet safindan bi cumhurbakani cika bence hükümetin kararlarini redetmek icin elinde geleni yaparlar bence
Yilmaz12 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-05-2014, 02:51   #3
Kullanıcı Adı
algerden
Partiden cumhurbaşkanı olabilecek adaylar var ama başbakanlık yapabilecek daha doğrusu Recep Tayyip Erdoğan gibi yapabilecek derecede biri yok (sadece kendi fikrim). Başbakan Erdoğan gibi aktif olmalı
Alt 04-05-2014, 02:54   #4
Kullanıcı Adı
abc1980
Ben de istemiyorum. Rahmetli Özal aklıma geliyor sürekli. Kendisi cumhurbaşanı olduktan sonra parti dağıldı. Şu an Anap nerde diye baksak bulamayız.

Kim ne derse desin, Ak partiye oy verenlerin çoğunluğu Tayyip Erdoğan'ın ismine veriyor.

Sayın başbakanımız partiyi biraz daha idare etin, gerekli alt yapıyı oluştursun sonra aday olsun. Hep 2023 deniliyor ya, işte 2023 senesine kadar beklesin bence.
abc1980 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-05-2014, 02:58   #5
Kullanıcı Adı
algerden
bir partiyi ileri götüren yaptıklarıdır yaptıklarının baş mimarı ise onun lideridir ve bu lideri seçen aziz millettir ki lider haketti millet yine sen dedi.İnşAllah başbakanlıkta devam eder ve aktif durumunu cumhurbaşkanlığına geçerek pasif hale getirmez
Alt 04-05-2014, 02:58   #6
Kullanıcı Adı
abc1980
Ayrıca siz bakmayın bazılarının '' Tayyip Erdoğan cumhurbaşkanı olmaz, kendisini cumhurbaşkanı yaptırmayız. '' diyenlere. Bunların aklından geçen şu '' Ah keşke olsa da Ak parti dağılsa. Biz de eski gücümüze dönüp istediğimiz gibi at koştururuz. ''
Alt 04-05-2014, 03:05   #7
Kullanıcı Adı
algerden
kardes bu zaten bilinen bişey ben artık o tip haberleri bile dinlemiyorum
Alt 04-05-2014, 03:06   #8
Kullanıcı Adı
abc1980
Bir de şu var. Yanlış anlaşılma olmasın ama Cumhurbaşkanlığı makamı bizde evrak memurluğu gibi. Fazla aktifliği yok. Önüne kanun, anayasa gelirse imzalar ya da veto eder. Ara sıra yurt dışına çıkar. Ara sıra da yurt içi seyahate çıkar.

Sayın başbakanımız böyle pasif bir görev için hiç uygun değil. Kendisi aktif olmayı seven biri.
Alt 04-05-2014, 03:13   #9
Kullanıcı Adı
Cihannur
Alıntı:
abc1980 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben de istemiyorum. Rahmetli Özal aklıma geliyor sürekli. Kendisi cumhurbaşanı olduktan sonra parti dağıldı. Şu an Anap nerde diye baksak bulamayız.

Kim ne derse desin, Ak partiye oy verenlerin çoğunluğu Tayyip Erdoğan'ın ismine veriyor.

Sayın başbakanımız partiyi biraz daha idare etin, gerekli alt yapıyı oluştursun sonra aday olsun. Hep 2023 deniliyor ya, işte 2023 senesine kadar beklesin bence.
Rahmetli Özal'ın, ANAP'ı kurumsallaştırmadan cumhurbaşkanlığına geçmesi hataydı. AK Parti Genel Başkanımız ve Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan, Turgut Özal'ın o hatasına düşmedi ve 2007 yılındaki Cumhurbaşkanlığı Seçiminde aday olmadı ve partimizin 2. adamı olan Abdullah Gül, cumhurbaşkanı oldu ve böylelikle Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde AK Parti, kurumsallaşmasını tamamladı Allah'a şükürler olsun.

AK Parti artık % 40 civarında kemikleşmiş oy tabanıyla kurumsallaşmasını tamamlamıştır. AK Parti, başında karizmatik bir lider olmadan da iyi bir genel başkanla
hem ülkemize ve milletimize olağanüstü hizmetlerini başarıyla devam ettirebilir hem de yapılacak seçimleri kazanabilir.

AK Parti Genel Başkanlığına kim gelir diye de endişe etmeyiniz. AK Parti içinde AK Parti Genel Başkanlığını başarıyla yürütebilecek çok sayıda isim vardır. Mesela bu isimlerden bazıları; Bülent Arınç, Ahmet Davutoğlu, Numan Kurtulmuş, Hüseyin Çelik'tir. Cumhurbaşkanımız Abdullah Gül'ü de bu isimler arasında sayabiliriz.

AK Parti Genel Başkanlığı için gönlümden geçen isim Ahmet Davutoğlu'dur. Mesela diyelim ki Ahmet Davutoğlu, AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan oldu; Dışişleri Bakanlığını üstün bir başarıyla idare etmekte olan Davutoğlu, AK Parti Genel Başkanlığını ve Başbakanlık görevini de başarıyla yürütecektir inşaallah.

Konu Cihannur tarafından (04-05-2014 Saat 03:15 ) değiştirilmiştir..
Cihannur isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-05-2014, 03:24   #10
Kullanıcı Adı
abc1980
@Cihannur

Bence erken. Bir 10 sene daha partinin başında bulunsun sayın başbakanımız. Partinin alt yapısını iyice sağlamlaştırsın. Öyle bir alt yapı oluşsun ki başa kim geçerse geçsin aynı vizyon devam etsin.

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)