AK Gençliğin Buluşma Noktası
Radyo & Televizyon, Sinema Sinema, vizyon filmleri, diziler ,oyuncular,Tiyatro, yeni oyunlar, tiyatro değerlendirmeleri.

Stil
Seçenekler

Alt 05-17-2008, 03:16   #1
Kullanıcı Adı
Hüdaverdi
Standart TV'de Sansür ?
Geçenler'de TV'de Constantine adlı film yayınlandı.En sevdiğim ender filmlerden bir tanesidir.

DVD'de John Constantine ile Şaytanın karşılaştığı sahnede Şeytan ellerini John Constantine'nin içine sokup ciğerlerini çıkartıyordu.Tabi bu sahneyi TV'de sansürlemişler.Bir tek sansür filmi alt üst edebiliyor.

Kemal Sunal filmlerinde kullandığı ''eşşekoğul eşek'' lafını bile sansürlemişler.Özellikle buna baya kızıp ağzımı bozmuştum :-X

Bu tür sahneler sansürlenirken dizilerdeki tecavüz sahnelerini,sevişme sahnelerini neden sansürlemezler hala anlamış değilim. :-*

+18
+7
Şiddet vs. gibi uyarıları oldu halde bu tip sansürleri hoş buluyor musunuz ?

RÜTÜK'e mail atmıştım sırf bu rahatsızlığımdan dolayı :-*

Konuyu Beğendin mi ? O Zaman Arkadaşınla Paylaş
Sayfayı E-Mail olarak gönder
Alt 05-17-2008, 03:16   #2
Kullanıcı Adı
murat kurt
Standart TV'de Sansür ?
çok haklısın
murat kurt isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-17-2008, 03:18   #3
Kullanıcı Adı
Kafes
Standart TV'de Sansür ?
bende neden sansurlemediklerini anlamiyorum, diger ulkelerde en ufak seyi bile sansurluyorlar.

sonucta isteyen orjinalini gidip alir bir sekilde ama TV yi acan her yastan insan var
Kafes isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-17-2008, 03:19   #4
Kullanıcı Adı
haritaci70
Standart TV'de Sansür ?
Neyi doğru yapıyorlarki..
Zaten bu kemal sunal filmleri falan stv ve kanal7 de yayınlandıgında hiç izlenmiyor hep sansür madem sansür vereceksin niye yayınlıyorsun değilmi
haritaci70 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-17-2008, 03:21   #5
Kullanıcı Adı
Hüdaverdi
Standart TV'de Sansür ?
Alıntı:
haritaci70 Nickli Üyeden Alıntı
Zaten bu kemal sunal filmleri falan stv ve kanal7 de yayınlandıgında hiç izlenmiyor hep sansür madem sansür vereceksin niye yayınlıyorsun değilmi
Bende onu diyorum,madem sansür yapıyorsun neden yayınlıyorsun di mi ?
İnsan hevesle filmi bekliyor sonra bir bakıyor ki filmin her yeri sansür tecavüzüne uğramış.

Geçenlerde beklediğim bir film TV'de yayınlanmıştı,ismini unuttum filmin.Ama iyi hatırlıyorum hemen hemen her yeri sansürlenmişti şiddet içerdiği için.Film zaten şiddet filmiydi,gerisini siz düşünün :-*
Alt 05-17-2008, 03:23   #6
Kullanıcı Adı
Kafes
Standart TV'de Sansür ?
:D :D bosver yayinlasinlar bence yoksa tv bos kalir
Kafes isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-17-2008, 03:26   #7
Kullanıcı Adı
haritaci70
Standart TV'de Sansür ?
Alıntı:
Hüdaverdi Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:
haritaci70 Nickli Üyeden Alıntı
Bende onu diyorum,madem sansür yapıyorsun neden yayınlıyorsun di mi ?
İnsan hevesle filmi bekliyor sonra bir bakıyor ki filmin her yeri sansür tecavüzüne uğramış.

Geçenlerde beklediğim bir film TV'de yayınlanmıştı,ismini unuttum filmin.Ama iyi hatırlıyorum hemen hemen her yeri sansürlenmişti şiddet içerdiği için.Film zaten şiddet filmiydi,gerisini siz düşünün :-*
Hayır madem şiddet filmine sansür koyacaksın kardeşim niye yayınlıyorsun saatini değiştir...
Bazı filmlerde alenen sevişme sahnesi var hatta fazla var madem yayınlayacaksın saatini değiştir yada hiç yayınlama
İnsanlar birbirlerine 30 cm yaklaştıktan sonrasına sansür koyuyorlar belki adam kulağına bişey söyleyecek nereden biliyosun :D
haritaci70 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-17-2008, 13:53   #8
Kullanıcı Adı
Mcht_Ln
Standart TV'de Sansür ?
Uzun zamandır televizyondan film izlemedim.Bundan sonrada izlemeyi düşünmüyorum.Zaten sevdiğim filmleri de arşiv yapıyorum. :-X

Mcht_Ln isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-17-2008, 14:01   #9
Kullanıcı Adı
Kırık_Çocuk
Standart TV'de Sansür ?
çocukları internetten koruyamadıktan sonra televizyon internetin yanında halt etmiş
Kimse artık tv izlemiyor herkes pc başına odaklanmış herşeyi ordan öğreniyor zamanı orda geçiriyor.
Varsa yoksa bikaçtane vefalı seyirci -Hüdaverdi gibi- onlara da rtük sansür koyuyor..

Sansüre hayırr
Kırık_Çocuk isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-17-2008, 14:01   #10
Kullanıcı Adı
Sukut-u Hayal
Standart TV'de Sansür ?
Alıntı:
Hüdaverdi Nickli Üyeden Alıntı
Geçenler'de TV'de Constantine adlı film yayınlandı.En sevdiğim ender filmlerden bir tanesidir.

DVD'de John Constantine ile Şaytanın karşılaştığı sahnede Şeytan ellerini John Constantine'nin içine sokup ciğerlerini çıkartıyordu.Tabi bu sahneyi TV'de sansürlemişler.Bir tek sansür filmi alt üst edebiliyor.

Kemal Sunal filmlerinde kullandığı ''eşşekoğul eşek'' lafını bile sansürlemişler.Özellikle buna baya kızıp ağzımı bozmuştum :-X

Bu tür sahneler sansürlenirken dizilerdeki tecavüz sahnelerini,sevişme sahnelerini neden sansürlemezler hala anlamış değilim. :-*

Tamamen katiliyorum..
Binbir gece gibi igrenc bir dizi varken kurtlar vadisi teroru sansurlemeri hangi akla hizmet bilmiyorum..
Sukut-u Hayal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)