AK Gençliğin Buluşma Noktası
Karikatürler Mizahi / Düşündürücü Karikatürler.

Stil
Seçenekler

Alt 01-10-2008, 15:15   #1
Kullanıcı Adı
Feride
Standart sigaranın zararı

armut dibine düşermiş..

Feride isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Konuyu Beğendin mi ? O Zaman Arkadaşınla Paylaş
Sayfayı E-Mail olarak gönder
Alt 01-10-2008, 15:28   #2
Kullanıcı Adı
Necip Fazil
Bu alaycı tavırları gördükçe tekrar başlayasım geliyor ...

VesseLam
Necip Fazil isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-10-2008, 15:36   #3
Kullanıcı Adı
Feride
Alıntı:
Necip Fazil Nickli Üyeden Alıntı
Bu alaycı tavırları gördükçe tekrar başlayasım geliyor ...

VesseLam
ne münasebet. kimseyle alay edildiği yok.. sadece burada şaka yollu, bir çocuğun büyüklerine özendiği anlatılmış.
Alt 01-10-2008, 15:38   #4
Kullanıcı Adı
Necip Fazil
İnsanlar böyle şeyler ile, kişileri sigaradan soğuttuğunu zannederler ama kullanan kişiler böyle şeyler yüzünden iyice inat ediyor.

VesseLam
Alt 01-10-2008, 15:42   #5
Kullanıcı Adı
Feride
Alıntı:
Necip Fazil Nickli Üyeden Alıntı
İnsanlar böyle şeyler ile, kişileri sigaradan soğuttuğunu zannederler ama kullanan kişiler böyle şeyler yüzünden iyice inat ediyor.

VesseLam
sigara içenleri pek analiz etmedim derinlemesine. ama şunu biliyorum ki, sigara içenlerin sanırım bir dokunulmazlığı olmalı ki, o kişilere, sigarayı bırak o zararlıdır ya da herhangi bir şekilde sigaranın zararlarını anlatırsan hep ters tepki olur diyorlar. genel itibarla bu şekilde düşünüyorum. yani bir karikatürden bile böyle değişik bir mana çıkarmanıza şaşırdım doğrusu. ama tabi sizin düşünceniz..
Alt 01-10-2008, 15:44   #6
Kullanıcı Adı
Necip Fazil
Bu sadece benim düşüncem değil, buna emin olabilirsiniz. İnsanların nekadar üzerine giderseniz okadar kötü sonuçlar alırsınız.

Neyse, biz düşüncelerimizi söylemiş olduk.

VesseLam
Alt 01-10-2008, 16:06   #7
Kullanıcı Adı
ümitli_bekleyis
Karikatür çocukların üzerindeki etkiyi güzel anlatmış.Teşekkürler Feride ;)

Bir konuda var ki ; çok yakın bir tanıdığımda sigara içiyordu.Hem de bir günde çok fazla.Üzlüyordum bu haline.Ve ikaz ediyordum.Baktım ki ben ikaz ettikçe o inada bindirdi.Artık birşey dememeye başladım.Ve baktım ki 2 hafta sonra kendiliğinden bıraktı ve artık hiç kullanmıyor.Ayrıca kullanılmayacak kadar berbat olduğu kanısına kendisi vardı.Böylesi daha iyi ve kökten çözüm bence ..Çok konuştum yine.Helal edin . :-\ :-[
ümitli_bekleyis isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-10-2008, 16:13   #8
Kullanıcı Adı
Feride
Alıntı:
ümitli_bekleyiş Nickli Üyeden Alıntı
Karikatür çocukların üzerindeki etkiyi güzel anlatmış.Teşekkürler Feride ;)

Bir konuda var ki ; çok yakın bir tanıdığımda sigara içiyordu.Hem de bir günde çok fazla.Üzlüyordum bu haline.Ve ikaz ediyordum.Baktım ki ben ikaz ettikçe o inada bindirdi.Artık birşey dememeye başladım.Ve baktım ki 2 hafta sonra kendiliğinden bıraktı ve artık hiç kullanmıyor.Ayrıca kullanılmayacak kadar berbat olduğu kanısına kendisi vardı.Böylesi daha iyi ve kökten çözüm bence ..Çok konuştum yine.Helal edin . :-\ :-[
saol canım. estğ ne çok konuşması gayet güzel ifade ettin.demek ki ikaz etmelerin de onun bilinç altında bir etki uyandırmış ki, o da kendi kendiyle kalınca bırakma kararı almış. yani tamamen ilgisiz olup, onları kendi hallerine bırakmak, hiç bir şey söylememek, uyarmamak bence çözüm değil. sigara içenleri, onların halet-i ruhiyelerini anlamak çok zor Allah yardım etsin hem uyaranlara hem de uyarılanlara..
Alt 01-10-2008, 18:28   #9
Kullanıcı Adı
ASLAN MASHADOV
paylaşım için sağolun fakat ben şimdi sigaranın 3 adet faydasını belirteceğim ;)

1-gece evinize hırsız giremez,öksürmekten gece uyuyamazsınız
2-yaşlanmazsın,çünkü genç yaşta hayatınızı kaybetme ihtimali var
3-köpekler size saldıramaz,çünkü elinize erken yaşta koltuk deyneklerini alma ihtimaliniz var...

Not:burada yazdıklarım forum içinde çok daha önceden paylaşıldı ama tekrar hatırlatmak istedim
ASLAN MASHADOV isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-10-2008, 18:33   #10
Kullanıcı Adı
aksavaşçı
:D :D :D
aksavaşçı isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)