AK Gençliğin Buluşma Noktası
Haberler Dünyadan ve Ülkemizden son dakika haberler burada.

Stil
Seçenekler

Alt 05-03-2011, 10:09   #1
Kullanıcı Adı
HaArP
Standart Şov Başlıyor... !!!
Birileri suçu El Kaide'ye yıkmak üzere ses getiren eylemler gerçekleştirebilir...

Sıcak bir yaza hazır olun..1 Mayıs"ın ardından dünya yeni bir güne Laden"in öldürüldüğü haberi ile uyandı..

Kaddafi, Seyfül Arab"ın ölümünün intikamını nasıl alacak, Libya"da İHH"nın gemisine kim saldırdı, Suriye nereye gidiyor sorularına cevap ararken Laden"in Pakistan"da öldürüldüğü haberi geldi..

İlk haber, Twitter"den, ABD kaynaklı olarak duyuruldu, ardından basında haberler yer almaya başladı ve derken Beyaz Saray"dan bir açıklama geldi..

Haberler durmak bilmedi. Ceset üzerinde gen araştırması yapılmış, öldürülen kişinin Laden olduğu kesinleşmişti.

İlk kuşkular öldürülen kişinin resminin basına tanıtılması ile ortaya çıktı..

Resim, Laden"in 10 yıl önce çekilmiş bir fotografının üzerinde oynanarak elde edilmişti. Yani basına dağıtılan resim bir kurgu idi.

http://tevhidhaber.com/news_detail.php?id=76987

HaArP isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Konuyu Beğendin mi ? O Zaman Arkadaşınla Paylaş
Sayfayı E-Mail olarak gönder
Alt 05-03-2011, 10:12   #2
Kullanıcı Adı
Hüdaverdi
Aga öldü.
Çünkü açıklama yaptı el kaideden birisi.
Fotoyu da abd değil,pakistan hazırlamış.
Valla hacım bizim ülkeye birşey olacaksa kumsallara olsun,doya doya gezeyim yaw bombadan bir de depremden pis korkan biriyim bu yüzden kalabalık ortamlara girmiyorum
Gezeyim dedim bugün eminönünü caycam senin yüzünden bak
Alt 05-03-2011, 10:17   #3
Kullanıcı Adı
HaArP
Hiç sanmıyorum kardeşim...

İşte Sözde 'Ladin Operasyonu'-VİDEO

http://www.habereditor.com/news_detail.php?id=76980

Her zaman olduğu gibi Deccali Medya yalanları ! Perdenin gerisinde dönen Amaç siyaseti !
Alt 05-03-2011, 10:21   #4
Kullanıcı Adı
HaArP
Arka plana dikkat ettiniz mi?

Hangi birini saysak...

Bin Ladin kaç kez öldürüldü. Bu kaçıncı operasyon, kaçıncı şov! Daha olayın ilk günü, servis edilen resimler sahte çıktı. "Denize gömdük" ifadesi şaibeleri, belirsizlikleri daha da artırdı. Bütün sırlarıyla bir senaryo daha pazarlandı. Evet, Bin Ladin öldü. Dün ya da birkaç yıl önce, ne fark eder. İster Barack Obama'nın seçim yatırımı olsun, ister George Bush'un "İslam'la savaş" stratejisinin sonunun geldiğine işaret etsin, asıl teröre karşı savaş verdiği iddiasındaki ülkelerin on yılda işlediği cinayetlerin sorgulanması gerekmiyor mu? Bunların hesabını kim soracak, bu hesap nasıl verilecek?
Bütün dikkatlerin Ortadoğu'ya yöneldiği, Tunus ve Mısır'da değişim sancısının yaşandığı, Libya'nın pis bir iç savaşa sürüklendiği, Suriye'nin bütün bölgeyi sarsacak ölçüde bir senaryonun içine çekildiği, birbiriyle savaştırılan El Fetih ve Hamas'ın sessiz sedasız barıştırılıp siyasi merkezinin Şam'dan Katar'a taşındığı bir dönemde, Bin Ladin öldürüldü haberinin zamanlaması size de tuhaf gelmiyor mu?
İbrahim Karagül / Yeni Şafak
Alt 05-03-2011, 10:24   #5
Kullanıcı Adı
Hüdaverdi
Hacım benim 2 şey dikkatimi çekti.
1. si obamanın açıklaması,''adalet yerini buldu'' diyor.Öldürmekle adalet elde etmek,garip geldi bana.
2.'si israilin başındaki lavuk, ''demokrasi kazandı'' diyor.
Bu iki kişinin kurduğu 2 cümle çok önemli aslında,bana göre önemli en azından.
Alt 05-03-2011, 10:26   #6
Kullanıcı Adı
HaArP
Alıntı:
Hüdaverdi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hacım benim 2 şey dikkatimi çekti.
1. si obamanın açıklaması,''adalet yerini buldu'' diyor.Öldürmekle adalet elde etmek,garip geldi bana.
2.'si israilin başındaki lavuk, ''demokrasi kazandı'' diyor.
Bu iki kişinin kurduğu 2 cümle çok önemli aslında,bana göre önemli en azından.
İsabet buyurdun kardeşim !

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)