AK Gençliğin Buluşma Noktası
Yerli Diziler Yerli Diziler ve yorumlarınız,eleştirileriniz.

Stil
Seçenekler

Alt 05-21-2009, 16:12   #1
Kullanıcı Adı
YuZaRSiF
Standart Tek Türkiye [ 21.05.2009 ]

Türü: Yerli Dizi

Tarih-Saat: 21.05.2009 19:40

Dila için artık kimse bir şey yapamaz!.... Tek Türkiye, bu hafta aksiyon ve duygu yüklü muhteşem bir bölümle ekranlara geliyor. Çocuğunu kurtarmak için çeşitli planlar yapan Hatice, bu sefer kurtulamamış ve Zozan’ın eline düşmüştür. Üstelik oğlu Süleyman da ortada yoktur. Şivan ise Botan’dan intikam almaya kararlıdır. Sağlık ocağından Tarık’a çok önemli bir not yazarak kaçar. Örgütün adaletine hala inanan Şivan’ı acı bir gerçek beklemektedir. Tarık ise Şivan’ın notuyla sarsılırken, Zeynep’ in vasiyetini yazdığı bir kağıt, Tarık’ı hepten içinden çıkılmaz bir hale getirir. Zeko’nun düğününü “ koruculuk sistemini” kötülemek için basan eli kanlı katiller ise tam bir katliam gerçekleştirmiştir. Düğünde Tarık, Dila ve Zelal’de vardır. Tarık, örgüt elemanlarının kurşunlarına hedef olurken, masum sevdasıyla herkesi etkileyen Dila, hayatı pahasına Tarık’ı korumaya kalkar ve artık Dila için hayat hiç olmadığı kadar daha zor olur!...Ne Dila’yı insafa gelecek kadar çok seven Şivan, ne Dila’nın kardeşi Yılmaz ne de Dila’nın karşılıksız sevgisini anlayamayan Tarık artık Dila için bir şey yapabilecektir!...

Ekolay.net & STV

YuZaRSiF isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Konuyu Beğendin mi ? O Zaman Arkadaşınla Paylaş
Sayfayı E-Mail olarak gönder
Alt 05-21-2009, 16:37   #2
Kullanıcı Adı
YuZaRSiF
Kendi konuna nasıl saygı ve ilgi göterilmesini bekliyorsan , sende başkalarınınkine öyle davran lütfen !
Alt 05-22-2009, 14:49   #3
Kullanıcı Adı
GüLeR_YüZLüM
bu bölüm cok güzeldi Sabo aga öldü diye sevinirken adam kurtulmus
GüLeR_YüZLüM isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-22-2009, 14:53   #4
Kullanıcı Adı
Zeynep
evet çok heyecanlıydı her zaman ki gibi
Zeynep isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-22-2009, 15:00   #5
Kullanıcı Adı
Fihi Ma-Fih
Valla dün ne bunu nede kurtlar vadisini isledim...
tek aşkımennuyu isledim valla..:D
Fihi Ma-Fih isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-22-2009, 15:23   #6
Kullanıcı Adı
ishakyilmaz
Tek Türkiye yine ezberleri bozan bir bölüm ile seyircilerinin karşısına çıktı..Özelikle mardin'deki katliamı ele alan bölümünde yine ülkemizde ki gizli odakların kurmayı hayal ettikleri kumpasları ifşa etmiştir..Türk TV gruplarının hepsi bu minvelde yayın yapsa inanın sorunlar kendiliğinden çözülecektir..!
ishakyilmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-22-2009, 16:06   #7
Kullanıcı Adı
DadaşAkp
Bende iyi oynarım güneydoğu ortamını bilirim az cok Tek Türkiyede oynasam keşke ah ah keşfedilemedim gitti
DadaşAkp isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-22-2009, 16:13   #8
Kullanıcı Adı
BlueMoon
evet her hafta olduğu gibi bu hafta da tek Türkiye çok heyecanlı idi. özellikle ülke gündemindeki meseleleri işlemesi Tüm türkiyenin konuştuğu bir olay oldu. her hafta perşembe gününü sabırsızlıkla bekliyorum. Bakalım dizinin bundan sonraki bölümü nasıl olacak ? ama bu dizi tatile girecek mi acaba ? merak ediyorum. Bir de karanlık konsey nasıl itiraf etti cumhuriyet mitinginde rezil olduklarını. Bazı pkk nın üst düzey yöneticileri yakalansa da diziye biraz heyecan gelse. Şu çetini durduracak kimse yokmu ? adam önüne geleni öldürüyor. Abdül ise karakola saldırdı. Her bölüm çok daha heyecanlı oluyor
BlueMoon isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-22-2009, 16:17   #9
Kullanıcı Adı
Beritan
tek türkiyeyi hiç izlemezdim fakat ablamda kaldığım sürece izledim..
doğu halkını çok iyi anlatıyor ve pkknın aslında kürt değilde ermeni olduğunu göstermesi gerçekten hoş..
birde dizi arasında kürtçe şarkı söylenmeside ayrıca hoşuma giden yanıydı...
Beritan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-22-2009, 22:23   #10
Kullanıcı Adı
YuZaRSiF
Alıntı:
BozoKLu-DraMa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Valla dün ne bunu nede kurtlar vadisini isledim...
tek aşkımennuyu isledim valla..:D
"isledim" derken neyi kasdettin kardeşim. Anlayamadım

Etiketler... Lütfen konu içeriği ile ilgili kelimeler ekliyelim
tek türkiye, [ 21.05.2009 ]

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)