AK Gençliğin Buluşma Noktası
Haberler Dünyadan ve Ülkemizden son dakika haberler burada.

Stil
Seçenekler

Alt 08-31-2012, 16:41   #1
Kullanıcı Adı
Necip Fazıl
Cool Torun Recep Tayyip Erdoğan Cuma namazında

İstanbul’da bulunan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ı takip eden gazeteciler, beklemedikleri bir sürprizle karşılaştılar. Başbakan’ın Cuma namazı için hangi camiye gideceği belli değilken, Kısıklı caddesi üzerinde Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan ve torunu Ömer Tayyip Erdoğan gazetecilerin karşısına çıktı. Baba oğul yürüyerek evlerinin yakınında bulunan Kısıklı Camisine geldi.

Kameraları karşısında gören Bilal Erdoğan şaşkınlığını gizleyemedi. Bilal Erdoğan gazetecilerden müsade isteyerek "Gafil avlandığımı düşünmeyeyim lütfen" dedi... Baba oğul Cuma namazı için camiye girerken Başbakan Erdoğan'ın da evinin yakınında bulunan Kısıklı Camisi'ne gelmesi beklendi. Ancak Başbakan öyle yapmadı. Erdoğan eski evinin bulunduğu Emniyet Mahallesi'ndeki Akabe Camisi'ne geçti. Erdoğan'ın Cuma namazı sonrasında Hava Harp Okulu Komutanlığına geçmesi ve burada yapılacak mezuniyet törenine katılması bekleniyor.

FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYIN

BAŞBAKAN ERDOĞAN CUMA NAMAZINI ESKİ MAHALLESİNDEKİ CAMİDE KILDI
BAŞBAKAN Recep Tayyip Erdoğan, Cuma namazını eski evinin bulunduğu Üsküdar Emniyet Mahallesi'ndeki Akabe Camii'nde kıldı. Erdoğan, Emniyet Mahallesi'nde otururduğu yıllarda sık sık Akabe Camii'ne gidiyordu. Başbakan Erdoğan, Kısıklı'daki evine taşındıktan sonra ilk kez Akabe Camii'ne gitti.

Oğlu Bilal ve torunu Ömer Tayyip Erdoğan cuma namazı için Kısıklı'daki Abdullah Ağa Camisi'ni tercih edince Erdoğan'ın da buraya geleceği sanıldı. Erdoğan kendisini bekleyen habercileri şaşırtarak Emniyet Mahallesi'ndeki Akabe Camii'ne geçti. Erdoğan, Cuma namazı kılarken, korumaları çocuklara oyuncak dağıttı. Erdoğan'ın kurmayları Başdanışmanı Ankara Milletvekili Yalçın Akdoğan ve Özel Danışmanı Mücahit Arslan camiden birlikte çıktı. İkilinin koyu bir sohbete dalması dikkat çekti. Erdoğan da kısa süre sonra camiden çıktı. Erdoğan'a eşlik eden ekipte yeni özel doktoru Ankara Milletvekili Cevdet Erdöl de vardı.

Habercilerin gündeme ilişkin soru sormak istemelerine saatini göstererek yanıt veren Erdoğan, Hava Harp Okulu'ndaki törene yetişmesi gerektiğini söyleyerek müsade istedi. Erdoğan ardından Millet Parkı üzerinde bulunan özel helikopter pistine geçerek havayoluyla Yeşilköy'deki Hava Harp Okulu'na hareket etti.

Habervaktim

Necip Fazıl isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Konuyu Beğendin mi ? O Zaman Arkadaşınla Paylaş
Sayfayı E-Mail olarak gönder
Alt 08-31-2012, 16:41   #2
Kullanıcı Adı
Necip Fazıl
Alt 08-31-2012, 17:38   #3
Kullanıcı Adı
barayev
Sayın Başakan bu Millete bu Ülkeye HİZMET etmek için geceli gündüzlü koşturuyor ve çoluk çocuğunu görebilmek için yanında taşıyor ..
kim mazlumların çıkarı için Zalimlerle,Katillerle,Canilerle,Mafyacılarla ,DARBECİ GENERALLERle ve İTLERİYLE KÖPEKLERİYLE Kafa kafaya gelir _?
bu iş İMAN VE YÜREK işidir.
barayev isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-31-2012, 19:29   #4
Kullanıcı Adı
ali1986
Alıntı:
barayev Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sayın Başakan bu Millete bu Ülkeye HİZMET etmek için geceli gündüzlü koşturuyor ve çoluk çocuğunu görebilmek için yanında taşıyor ..
kim mazlumların çıkarı için Zalimlerle,Katillerle,Canilerle,Mafyacılarla ,DARBECİ GENERALLERle ve İTLERİYLE KÖPEKLERİYLE Kafa kafaya gelir _?
bu iş İMAN VE YÜREK işidir.
vah vah yazık adamcayıza çoluğu çocuğu gurbet ellerde ayrı demi acıdım bak şimdi bi git allasen
ali1986 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-31-2012, 19:36   #5
Kullanıcı Adı
Necip Fazıl
Alıntı:
ali1986 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
vah vah yazık adamcayıza çoluğu çocuğu gurbet ellerde ayrı demi acıdım bak şimdi bi git allasen

Birilerinin zoruna gitti sanırım...

İrtica hortladı naraları atmanı beklerdim...
Alt 08-31-2012, 21:30   #6
Kullanıcı Adı
ak sevda
türkiye için çok harika bir manzara türkiyenin başbakanı oğlu torunu hepsi cuma namazında işte Osmanlı torunu
ak sevda isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-31-2012, 22:37   #7
Kullanıcı Adı
barayev
Alıntı:
ali1986 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Alisiz sizi kimler ? nerde ? nasıl ? EĞİTTİLER de siz böyle oldunuz ??
Katıksız İslam ve Müslüman DÜŞMANLIĞI sesiyorum ben.. yanılıyor muyum ?
barayev isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-31-2012, 23:16   #8
Kullanıcı Adı
NeSLi11
Sahte Kahramanlar 2 vizyonda.
NeSLi11 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-31-2012, 23:22   #9
Kullanıcı Adı
Necip Fazıl
Alıntı:
NeSLi11 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sahte Kahramanlar 2 vizyonda.

Shte kahramanları benim bildiğim kitaptı...

Necip fazıldan okursan da öğrenirsin sahte kahramanları...
Alt 08-31-2012, 23:35   #10
Kullanıcı Adı
NeSLi11
Alıntı:
Meçhul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Shte kahramanları benim bildiğim kitaptı...

Necip fazıldan okursan da öğrenirsin sahte kahramanları...
Okumuş olabilirsin ama sadece okumuşsun. Okumak anlamak ve entegre etmek mefhumlarını içermiyor. Necip Fazıl şu an yaşasaydı bu iktidarı ayakta alkışlayan bir birey mi olacağını düşünüyorsun. Tam bir gafil okuyucususun o zaman.

Neydi sizin 2023 hedefleriniz, sanki Tayyip değil başka biri olsaydı 2023 hedefleri askıda kalacaktı..

Konu NeSLi11 tarafından (08-31-2012 Saat 23:37 ) değiştirilmiştir..
NeSLi11 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)