AK Gençliğin Buluşma Noktası
Haberler Dünyadan ve Ülkemizden son dakika haberler burada.

Stil
Seçenekler

Alt 08-01-2012, 20:17   #1
Kullanıcı Adı
Garibüzzaman
Standart Tüyü Bitmemiş Yetimin Hakkı Yedirmeyiz ( İşte Belgesi )

KPSS sorularından başlayan ve gençlerin ruhlarında açılan derin güvensizlik çukuru deşilmeye devam ediyor. Meydanlarda, balkon konuşmalarında sürekli hak ve hakikatten bahseden bu partiye teşekkül etmiş bireyler, sonuç şahsi çıkarlara veya yakınlarının çıkarlarına geldiği zaman neden bazı noktaları görmezden gelirler.. İşi ehline vermek ve hak ettiğine vermek dururken, neden birilerinin devreye girdiği şahıslar hak etmedikleri makamlara yükselmektedirler.

Özgürlüğün tadını çıkaracak, alacağı sonuçla ve atanacağı umuduyla son günleri bir kuş misali özgür hissedenlerin kanatlarına neden kurşun sıkılır.

Şimdi birileri yine ve ısrarla diyecek ki, biri siyasi nufüzünu kullanarak, hak etmeyenleri belirli görevlere atadıysa, tüm Ak Parti camiasını bundan sorumlu tutamazsınız ? Ak Parti ismiyle müsemma tertemiz bir partidir..

Bende derim ki, iki kere iki dört eder katiyetince biliyoruz ki, bu tüm partiye yayılmış kirli bir leke..

Konunun sabitlenmesini talep ediyorum..

Konu Garibüzzaman tarafından (08-01-2012 Saat 20:22 ) değiştirilmiştir..
Garibüzzaman isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Konuyu Beğendin mi ? O Zaman Arkadaşınla Paylaş
Sayfayı E-Mail olarak gönder
Alt 08-01-2012, 20:56   #2
Kullanıcı Adı
Yıldırım
Sayın Garibüzzaman siz olayları bayağı geriden takip ediyorsunuz bu konuları bu forumda konuşalı çok oldu hatta Osman Kaçmaz kitabında yer verdiği başka Ak Parti'li isimlerde var fakat ÖLMEZTOPRAK dışında hepsi yalanlandı.Rövanşist iştahınızı kabartmakta istiyorum Cemil ÇİÇEK ile ilgilide bir iddia var fakat yalanlandı.Osman KAÇMAZ'da bir belge sunamadı tabi.Fuat ÖLMEZTOPRAK popiler ve yeni dönemde ki adaylığına garanti gözüyle bakılırken son anda listeden çıkarıldı.

Haberin doğruluğunu biliyorum fakat paylaştığınız resim konusunda şüpelerim var bu yüzden en kısa zamanda kaynak belirtirseniz konunun akıbeti için iyi olur.

Ve kişiler üzerinde bütün bir partiyi karalama çalışmalarınızda ne yazık ki tutmayacaktır.Bunu salt bu konu için demediğimi ve son birkaç haftadır gösterdiğiniz emeğin sonucu olduğunuda belirtmek isterim.

Konu Yıldırım tarafından (08-01-2012 Saat 20:59 ) değiştirilmiştir..
Yıldırım isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-01-2012, 21:07   #3
Kullanıcı Adı
Garibüzzaman
Yook geriden takip etmiyorum. Forumda aradım bulamadım. Malum forumun arama tekniği çok zayıf. Aynı zamanda bu haberleri parti doğrulayacak değil ya... Yalanlaması, bu tür iddiaların önüne geçmesi realitenin gözler önüne serilmesidir.

Şimdi fotoğrafı elime geçti. Aynı zamanda bir rektörün seminerinde bizi aktarılan her Milletvekilinin yaklaşık yirmi tane devlet personeli atama hakkı varr. Bu milletvekilliği haklarından var olan bir şeydir. Onların yalanlaması hiç bir şeyi değiştirmez ki. Yalanlayarak, yalanlarını ilan ederler..

Konu Garibüzzaman tarafından (08-01-2012 Saat 21:11 ) değiştirilmiştir..
Alt 08-01-2012, 23:58   #4
Kullanıcı Adı
Yıldırım
Alıntı:
Garibüzzaman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Yook geriden takip etmiyorum. Forumda aradım bulamadım. Malum forumun arama tekniği çok zayıf. Aynı zamanda bu haberleri parti doğrulayacak değil ya... Yalanlaması, bu tür iddiaların önüne geçmesi realitenin gözler önüne serilmesidir.

Şimdi fotoğrafı elime geçti. Aynı zamanda bir rektörün seminerinde bizi aktarılan her Milletvekilinin yaklaşık yirmi tane devlet personeli atama hakkı varr. Bu milletvekilliği haklarından var olan bir şeydir. Onların yalanlaması hiç bir şeyi değiştirmez ki. Yalanlayarak, yalanlarını ilan ederler..

Şimdi siyasetin ne olduğunu çok iyi biliyorum bu yüzden konudan konuya atlamamanızı öneririm.İstenilen bir torpilden bahsettiniz bende doğrudur dedim ve bu konu eskiyeli bayağı oldu dedim.Sonra bu bilgilerle beraber sunulan ama sizin bilmediğiniz şeylerinde olduğunu söyledim.
1-)Madem milletvekillerinin atama yapma hakkı var neden torpil istesin?
2-)Neyden bahsediyorsunuz torpildenmi atama hakkındanmı?
3-)Atama hakkı olsa neden torpil haberleri olsun?
4-)Cemil CİÇEK'ede aynı suçlama yapıldı dedim ve yalanladı dedim sende "Yalanlayarak, yalanlarını ilan ederler" dedin neye dayanarak dedin? Madem iddia makamı sensin ispatla yükümlü olanda sen değilmisin?
Yıldırım isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-02-2012, 00:57   #5
Kullanıcı Adı
Garibüzzaman
Mevzudan mevzuya atlamıyorum ki, var olan mevzunun hamurunu şekillendiriyorum. Şimdi sormuş olduğun suallere cevap vereyim.

Milletvekilin atama hakkı var derken, kayıtsız, sınavsız, mülagatsiz, muzakeresiz personel yerleştirmesinden bahsediyorum. Bu Milletvekillerinin haklarından biri olduğu bir rektör tarafından zikredildi. Şimdi o kanunun madde ve fıkrasını hatırlamıyorum.

Fakat o zaman diliminde irdelemiştim bu mevzuyu, böyle bir şey var ve buna rağmen ortada dolaşan dedikoduları ''Böyle bir şey olmaz'' diyerek, eğer yapmadılarsa bile var olan kanun hükmünü yok sayarak, bir yalanı başka bir yalanla ikrar ederler.

Cemil çiçek mevzuuna gelirsek, onun zaten yalanlamadığı bir suçlama görmedim..
Alt 08-02-2012, 03:38   #6
Kullanıcı Adı
onurcan
Alıntı:
Milletvekilinin yaklaşık yirmi tane devlet personeli atama hakkı varr. Bu milletvekilliği haklarından var olan bir şeydir. Onların yalanlaması hiç bir şeyi değiştirmez ki. Yalanlayarak, yalanlarını ilan ederler..
Sen neye dayanarak böyle bir saçmalığı paylaşabiliyorsun?
böyle birşey yok vekiller halkın temsilcileridir halkın sorunlarına yardımcı olmaktır görevi
mecliste yasama ve yürütmeye katkıdır görevi
onurcan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-02-2012, 04:18   #7
Kullanıcı Adı
barayev
Alıntı:

KPSS sorularından başlayan ve gençlerin ruhlarında açılan derin güvensizlik çukuru deşilmeye devam ediyor. Meydanlarda, balkon konuşmalarında sürekli hak ve hakikatten bahseden bu partiye teşekkül etmiş bireyler, sonuç şahsi çıkarlara veya yakınlarının çıkarlarına geldiği zaman neden bazı noktaları görmezden gelirler.. İşi ehline vermek ve hak ettiğine vermek dururken, neden birilerinin devreye girdiği şahıslar hak etmedikleri makamlara yükselmektedirler.

Özgürlüğün tadını çıkaracak, alacağı sonuçla ve atanacağı umuduyla son günleri bir kuş misali özgür hissedenlerin kanatlarına neden kurşun sıkılır.

Şimdi birileri yine ve ısrarla diyecek ki, biri siyasi nufüzünu kullanarak, hak etmeyenleri belirli görevlere atadıysa, tüm Ak Parti camiasını bundan sorumlu tutamazsınız ? Ak Parti ismiyle müsemma tertemiz bir partidir..

Bende derim ki, iki kere iki dört eder katiyetince biliyoruz ki, bu tüm partiye yayılmış kirli bir leke..

Konunun sabitlenmesini talep ediyorum..
bunlar Darbecilerin, Balyozcuların,ETÖ cülerin Derin Devletin ve kontgerillanın 80 yıllık KADROLARI...
Bunlar YALANCI,SAHTEKAR VE HAİNDİ...
bunlar DEMOKRASİ ve HALK DÜŞMANI..
Akılın ermiyorsa git okulunda oku veya Tut annenin elinden Parka git KUMDA OYNA da milleti Yalanlarla FESADA düşürmeye çalışma...
Kemal Kılıçdaroğlunu hangi GÜÇ ODAĞI SEKS kasedi ile CHP ye Genel Başkan yaptı onu ÖĞREN ?
barayev isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-02-2012, 04:25   #8
Kullanıcı Adı
Garibüzzaman
Alıntı:
onurcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sen neye dayanarak böyle bir saçmalığı paylaşabiliyorsun?
böyle birşey yok vekiller halkın temsilcileridir halkın sorunlarına yardımcı olmaktır görevi
mecliste yasama ve yürütmeye katkıdır görevi

Milletvekilleri personel görevlendiremez mi ? Bu personelleri istediği yerde ve belirli ölçülerde istediği kurumda istihdam edemez mi ?

Konu Garibüzzaman tarafından (08-02-2012 Saat 04:38 ) değiştirilmiştir..
Alt 08-02-2012, 04:58   #9
Kullanıcı Adı
Garibüzzaman
Alıntı:
barayev Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bunlar Darbecilerin, Balyozcuların,ETÖ cülerin Derin Devletin ve kontgerillanın 80 yıllık KADROLARI...
Bunlar YALANCI,SAHTEKAR VE HAİNDİ...
bunlar DEMOKRASİ ve HALK DÜŞMANI..
Akılın ermiyorsa git okulunda oku veya Tut annenin elinden Parka git KUMDA OYNA da milleti Yalanlarla FESADA düşürmeye çalışma...
Kemal Kılıçdaroğlunu hangi GÜÇ ODAĞI SEKS kasedi ile CHP ye Genel Başkan yaptı onu ÖĞREN ?
Evet evet, bunlar darbecilerin, balyozcuların, etöcülerin, hainlerin halk düşmanlarının, millet düşmanlarının, islamiyet düşmanlarının, hazırlamış oduğu belge,

O imza da ıslak imza değil, milletvekilinin imza kaşesi varmış, darbeciler balyozcular, ergekoncular bu yazıyı gizli ve hain bir şekilde hazırlayıp milletvekiline kumpas kurdular..

o darbeciler, ergenokoncular, balyozcular, çekikciler onlar yaptı bunu
Alt 08-02-2012, 08:24   #10
Kullanıcı Adı
ali1986
türkiyede siyasette bi yerlere gelipte makamını mevkisini kullanmayan varmıki parti ayırt etmiyorum benim vekil tanıdığım olsa etinden sütünden her türlü yararlanırım imkan varsa kullanmak lazım
ali1986 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)