AK Gençliğin Buluşma Noktası
Haberler Dünyadan ve Ülkemizden son dakika haberler burada.

Stil
Seçenekler

Alt 02-12-2009, 10:43   #1
Kullanıcı Adı
Gölge
Thumbs down Uğur Dündar neye uğradığını şaşırdı - İzle
'TARAFLISIN' DİYEN VATANDAŞIN SESİ BAKIN NASIL KESİLDİ

Uğur Dündar neye uğradığını şaşırdı-İzle
Eline mikrofon alıp sokağa çıkan Uğur Dündar, 'taraflısın' diyen vatandaşı bakın nasıl susturdu. İzleyin..

Uğur Dündar, Star Anahaberde bu kez de eline mikrofonu alıp İstanbul Taksim'de halkın nabzını tuttu. Kısa sürede büyük kalabalığın toplandığı röportaj olaylı devam etti. Genelde beyaz eşya yardımlarına karşı olan vatandaşların görüşlerini ekrana taşıyan Dündar "farklı" çıkan sesi uzun sürmeden susturmayı bildi. “Türkiye altı yılda bu hale gelmedi bunu bilin” diyen ve dolaylı da olsa AK Parti'yi destekleyen o vatandaş bakın nasıl susturuldu. İzleyin…

DÜNDAR’IN FIRÇA YEDİĞİ RÖPORTAJ

“Türkiye altı yılda bu hale gelmedi bunu bilin. bunu hiç söylemiyorsunuz Uğur Bey! Ben söylüyorum bakın altı yılda mı bu hale geldi Türkiye?

- Uğur Dündar'a tepki gösteren vatandaşa sözlü sataşmalar burada başlıyor

- Yardım fonundaki paralar nereye gidiyor onu biliyor musun sen! Benim buzdolabı karnımı doyurmuyor tamam mı! Senin karnın tok o zaman! Konuşma fazla beee! Senin karnın tok o zaman? Buzdolabıyla karnın doyuyor mu senin, içi boş.

Peki efendim lütfen gelin size bir soru soracağım! (Yardımları savunan vatandaşa bağırışlar sürüyor)

Dündar ise o eleştirileri izliyor ve tartışmanın devam etmesi için mikrofonu karşılıklı olarak taraflara uzatıyor. O vatandaş da Uğur Dündar'ı eleştirmeye başlıyor.

- Bak kızgın değilim. Uğur Bey sitemim size de var, bunu kesmeyin ve lütfen yayınlayın. Resmen taraf tutuyorsunuz!

- Ben taraf tutuyor muyum arkadaşlar?

- Topluluk: Hayır hayır!

Videoyu izlemek için tıklayın ;

Gölge isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Konuyu Beğendin mi ? O Zaman Arkadaşınla Paylaş
Sayfayı E-Mail olarak gönder
Alt 02-12-2009, 10:52   #2
Kullanıcı Adı
böcük
görüntüyü izleyemedim ama bildiğim bir gerçek var ki uğur dündar artık ismiyle bütünleşen güvenilirliğini tamamen yitirdi!
o artık yandaş medyanın çığırtkanı!
böcük isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-12-2009, 12:54   #3
Kullanıcı Adı
....tuğbA.....
Dün akşam izledik .......
bilinçli bir şekilde ........
Star haberin başına geldiğinden beri Provakatif haber yayıncılığı yapıyor ..........
Yanlı , tarflı,gerçekle hiçbir alakası olmayan haber programları listesi oluşturulsa başı çeker.......
ne yazık ki bu Star haberi izleyip başka kanallarada bakmadan burdaki saçmasapan taraflı haberlerle yetinenler var.......

kendisini bilinçli zannedip Uğur Dündar'dan dolmuş bir Topluluk oluştu..........

Uğur Dündar bir Mehmet Ali Brand iki......bunların yatçak yeri yok......
kanal D , Star v.s medyasının topluma ve milletimize verdiği zararı bir terörist bile veremez.........
....tuğbA..... isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-12-2009, 17:58   #4
Kullanıcı Adı
ak çözüm
Alıntı:
....tuğbA..... Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Dün akşam izledik .......
bilinçli bir şekilde ........
Star haberin başına geldiğinden beri Provakatif haber yayıncılığı yapıyor ..........
Yanlı , tarflı,gerçekle hiçbir alakası olmayan haber programları listesi oluşturulsa başı çeker.......
ne yazık ki bu Star haberi izleyip başka kanallarada bakmadan burdaki saçmasapan taraflı haberlerle yetinenler var.......

kendisini bilinçli zannedip Uğur Dündar'dan dolmuş bir Topluluk oluştu..........

Uğur Dündar bir Mehmet Ali Brand iki......bunların yatçak yeri yok......
kanal D , Star v.s medyasının topluma ve milletimize verdiği zararı bir terörist bile veremez.........

Sonuna kadar haklısın. Adeta ne yapacağını bilmeyen kararsız seçmenin beyinlerini yıkıyorlar. Böyle yaparak bir kısım insanı da ağlarına düşürdüklerini yakınen biliyorum.

Konu ak çözüm tarafından (02-12-2009 Saat 18:00 ) değiştirilmiştir..
ak çözüm isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-12-2009, 18:23   #5
Kullanıcı Adı
FarukARSLAN.
Azgın azınlık da arada nasıl pervasızlığını gösteriyor.. Efendi o yaşına gelmiş hala başını sokacak evi yokmuş.. Baaşbakanın oğlu diyerek giriyor konuya bir de.. E dürüst dediğin Kılıçdaroğlu'na deseydin de seni de kendi oğlu gibi 14'ündeyken sigortalatsaydı bu gün başını da sokacak evin olurdu. Böyle saldırganlıkla sizin yeriniz 'dedikodu muhalefeti'..

Dündar da sıkışınca bindirilmiş tayfaları çığırtıyor..
Ah 29 mart sonrası.. Bakalım hangi deliğe kaçacaksınız..
FarukARSLAN. isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-12-2009, 18:49   #6
Kullanıcı Adı
cartman
İstanbulun nabzı bir taksimde mi atıyor anlamıyorum ki..Eğlence mekanında sorarsan anca boyle adamlar savunur kılıcdaroglunu.. Adamın verdigi cevaba bak kılıcdaroglu gıbı bır aday istiyormus .. Ne istedigini bile bilmiyor ki zavallı ..
cartman isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-13-2009, 04:23   #7
Kullanıcı Adı
Üç mevsim
Olaya bakar mısınız ya, vatandaş diyor "taraf tutuyorsunuz" o mikrofonu kaldırarak etrafta toplananlara soruyor "ben taraf tutuyo muyum arkadaşlar"...

Bu olay bana neyi hatırlattı biliyor musunuz.. Cafcaf dergisinin işte bu karikatürünü

Üç mevsim isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-13-2009, 04:44   #8
Kullanıcı Adı
FarukARSLAN.
Alıntı:
özgün genç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Budur...
FarukARSLAN. isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-13-2009, 14:31   #9
Kullanıcı Adı
tolga_09
Star Tv için,bir akşam yemek yediğim lokantada bir amca dile getirdi."Evladım Chp tvden başka kanal yok mu,başka kanalı açar mısın"....ağzına sağlık amca :D
tolga_09 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-13-2009, 14:34   #10
Kullanıcı Adı
*AZRA*
evet orayı bende gördümm toppplamışlarr chp liyi ben taraf tutuyormuyom diyee etrafındakiler soruyoo tabi derler hayır diyee onlarda senin gibi işte
*AZRA* isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)