AK Gençliğin Buluşma Noktası
Tartışıyorum AK Partililerin, AK Parti Gençlerinin Seviyeli tartışma bölümü.

Stil
Seçenekler

Alt 05-15-2009, 16:25   #1
Kullanıcı Adı
Yıldırım
Standart Uğur Dündar'ın yırtındığı kadar varmıymış...(BELGELERLE)
ESTÖ SAVCILARI BANA İFTİRA ATIYORLAR DİYE YIRTINAN UĞUR DÜNDAR ANLAŞILIYOR Kİ ÇOK FARKLI AMAÇLARA HİZMET ETMEKTEDİR.İDDİANAMEDE SAVCILARIN DÜNDAR HAKKINDAN YAZDIKLARI BİR TEK SATIR BİLE YOKTUR.DÜNDAR'IN ADI SADECE BAZI ERGENEKONCULARIN SES KAYITLARI ARASINDA GEÇMEKTEDİR.BURADA KENDİ İSMİNİ AĞIZLARINA ALAN ERGENEKONCULARI SUÇLAYIP AYIPLAMASI GEREKİRKEN ONA VERİLEN AVUKATLIK GÖREVİNİ SONUNA KADAR YERİNE GETİRİP KENDİ MÜVEKKİLLERİ SUÇLAMAMIŞ VE DAVAYI YÜRÜTEN SAVCILARI KENDİ MÜVEKKİLERİNİN YAPTIKLARI PİSLİKLERDEN SORUMLU TUTMUŞTUR.

NİÇİN Mİ?

ÇÜN Kİ EMİR BÜYÜK YERDEN....

YORUM SİZİN AŞAĞIDA Kİ İDDİANAMEDEN ALINTILARI OKUYUN BURADA SAVCILARIN NE SUÇU VAR DİYECEKSİNİZ.hURSİT TOLON'U TUNCAY ÖZKAN'I İFTİRA İLE SUÇLAMASI GEREKİRKEN SEN GEL SAVCILARA SATAŞ.....SORMAZLARMI ADAMA SENİ KİM TUTTU DİYE ....SORMAZLARMI SENİN AMACIN HEDEFMİ ŞAŞIRTMAK!

İŞTE UĞUR DÜNDAR'IN İSMİ İDDİANAMEDE NASIL GEÇİYOR

SAYFA : 1232
Alıntı:

“Asala.doc” isimli bir MSword dosyas

ında [email protected] isimli e posta

adresinden [email protected] isimli e posta adresine gönderildi

ği, söz konusu e posta

adresinin

İlhami YANGIN isimli bir şahıs tarafından kullanıldığı, e posta içerisinde İlhami

YANGIN isimli

şahsın, “BTV kanalında haber müdürü olarak göreve başladım.. ama bu özer

çiller çok küfürlü haberler yazd

ırmak istedi. bir müddet sonra yöneticilikten ayrıldım. yne

kütüphaneye kapanm

ıştım. ama bir baktım ki, benim ismim silinmemiş künyeden. ve bütün

mahkemeler bana aç

ılıyor. hemen uğur dündara haber yolladım bana mahkeme açma diye.

TUNCAY ÖZKAN da o s

ıralar arenada çalışıyordu. hemen araya girerek benle görüşmek istedi.

görü

ştük, bana arenaya çıkmamı teklif etti.” “ayrıca uğur dündar ve aydın doğanla ilgili elimde

ciddi belgeler resimler vard

ı. mesela uğur dündarın aile ilişkileri karısının sürekli brezilyaya gidişi

kay

ınvalidesinin evi vs.” “sonra bir kızgınlık anında tuncaya dedim ki tamam bu iş ama bi şartla

para isterim” “ankarada param

ıaldım ve arenaya çıktım. naklen yayın değildi. çillerle ilgili attım

1233
tuttum.” “ertesi hafta ayd

ınlık haber yaptı özer çiller ilhami yangın a 500 bin dolar önerdi diye.

bilsem o paray

ı da alır onu savunurdum..” “eğer bu işi buradakesmez de sabah gazetelerde falan

sürdürürseniz elimde banka dekontlar

ıyla kanal kanal gezer sizi rezil ederim dedim. o sıra tuncay

ankaraya geldi yalvard

ı beni rezil etme diye.” “savcı çağırdı beni ankara basın savcısı çiller

hakk

ında tatbikat yapmak için . anlat bildiklerini de di. ne anlatacağım dedim. basında böyle ne

kadar para verilirse o kadar konu

şuluyor. ben de aldığım para kadar yalan söyledim dedim. savcılık

hiç bir

şey yapmadı.” “bu aydın doğan hep böyle yapıyor baskı ve şantajla insanları kullanıyor.

gerçi ben isteyerek yapt

ım ama yapmasaydım senelerce hapis ve milyarlarca para cezası ödemem

gerekiyordu.” yazd

ığı,

Söz konusu beyanlardan hareketle

İlhami YANGIN isimli şahsın para karşılığında Tuncay

ÖZKAN ile görü

şerek Uğur DÜNDAR’ın Arena programına çıktığı, burada Çiller ile ilgili

iddialarda bulundu

ğu, televizyonda çıkan haber dışında gazetelerde haber yapılmaması için Tuncay

ÖZKAN’a

şantaj yaptığı, basın savcılığı tarafından ifade için çağrıldığında anlatımlarını inkar
ettiği,
SAYFA : 1257
Alıntı:

Tape no: 6445, 17.03.2008 günü saat: 19.50 de Mehmet T. ile yapt

ığı görüşmede özetle;

Halis Yavuz I

ŞIKLAR’ ın “Ben geçenlerde Ankara daydım ya. Eee şey Turgut ÖZAKMAN ın

evindeydim. Oraya U

ğur DÜNDAR’ la şey geldi, Yılmaz ÖZDİL geldiler Ondan sonra bu Star ı

ondan sonra Ayd

ın Doğan demiş ki ulusal bi kanala çevirin bunu demiş, size teslim ediyorum

buray

ı demiş. Ondan sonra dinliyor musunuz Başkanım beni? Ondan sonra şeyi bu akşam Deniz

BAYKAL’ la ilk U

ğur DÜNDAR açılışı yaptı, Eee Star ın çizgisi olduğu gibi değişmiş değişmiş,

bir ana muhalefet ama

şey yok CHP nin kanalı... Yani. Ana muhalefet kanalına getirmişler. Şimdi

Star da o var, yar

ın akşam da haberlerde akşam haberlerinde Turgut ÖZAKMAN konuşacak Uğur

DÜNDAR’ la beraber... Onlar

ı izleyin sonra sizlerle görüşmem gerekli bazı konular var” dediği,
Mehmet T.’ ın “Tamam” dediği tespit edilmiştir.

Konu Yıldırım tarafından (05-15-2009 Saat 16:28 ) değiştirilmiştir..
Yıldırım isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Konuyu Beğendin mi ? O Zaman Arkadaşınla Paylaş
Sayfayı E-Mail olarak gönder
Alt 05-15-2009, 16:36   #2
Kullanıcı Adı
Supraliminal
Arkadaşlar bu konuya ilgi gösterilsin.
Olur olmaz şeylere fikirlerinizi tüketeciğimize bu tür önemli konular hakkında fikir veya yorum üretelim.

Paylaşımın için saol burak kardeşim.
Supraliminal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-15-2009, 17:45   #3
Kullanıcı Adı
ALaGaN
Önce olayın ne olduğuna bir bakalım.

Tansu Çiller'in başbakan olduğu yıllarda Uğur Dündar Çiller ailesi ile ilgili bazı yolsuzluk iddilarını araştırmış ve bu konularda haberler yapmış. Bunun üzerine Uğur Dündar'ın ifadesiyle başına gelmedik şey kalmamış. Üzerine maliyeciler yollanmış, patronu Aydın Doğan'a yayınları engellemesi için baskı yapılmış, hatta promosyon teklif edilmiş. Bu şekilde sonuç alınamamış, bunun üzerine Özer Çiller'e ait olduğu söylenen BTV adlı medya kuruluşunda Uğur Dündar ve ailesi aleyhine yayın yapılmış. Uğur Dündar bu iddia sahiplerini mahkemeye verip bu davaları kazanmış. Açılan davalar BTV haber müdürü olduğu için hukuken İlhami Yangın aleyhine açılıyormuş. Bu şahıs da Uğur Dündar'a haber göndererek, ben oradaki görevimden ayrıldım, ama ismim hala haber müdürü olarak geçiyor, lütfen bana dava açmayın demiş. Özer Çiller'in kendisine küfürlü haberler yaptırmak istediğinden, buna benzer şeyler sonucunda oradan ayrıldığından bahsetmiş.

O sıralar Arena'da çalışan Tuncay Özkan habercilik bombası patlatmak için, İlhami Aşkın adlı şahısa ARENA programına çıkmasını ve Özer Çiller'in bu yaptıklarını anlatmasını teklif etmiş. Adam kabul etmiş ama para talep etmiş. Bu da kabul edilmiş, programa çıkmış ve Çiller aleyhine konuşmuş. Sonra Tuncay Özkan'ı tehdit etmiş, televizyon dışında bu haberler çıkarsa bana ödeme yaptığınızı herkese söylerim demiş. Tuncay Özkan da "aman ne olur yapma" diye güya bu adama yalvarmış. Bu son kısım hiç gerçekçi gelmiyor. Bir kere adam çıktığı televizyonda sipariş üzerine bir şeyler anlatmıyor, zaten Uğur Dündar'a bana dava açmayın diye haber gönderdiğinde ne söylediyse onları ARENA programında anlatıyor. Üstelik programa çıkma karşılığında TV kanallarının ücret ödemesi hiç de anormal bir durum değil. ARENA programı ve Uğur Dündar bundan neden çekinsin?

Konuyu açan arkadaş ise şöyle demiş:

"Hurşit Tolon ve Tuncay Özkan'ı iftira ile suçlaması gerekirken sen gel savcılara sataş."

Durum yukarıda özetli. Bu İlhami Yangın adlı kişinin Ergenekon olarak bilinen davada gözaltına alınan Güler Kömürcü'ye yolladığı bir e-postada bu konular yer almış. E-postada Uğur Dündar'ı eşiyle ilgili alakasız şeyler de yazılıymış. Bunları dava dosyasına ekleyen savcılar değil mi?

Şimdi Uğur Dündar; Tolon veya Özkan'ı iftira ile neden suçlasın?
Ne alakası var?
Bunun bir açıklamasını yapabilir misiniz?
Uğur Dündar bu iki kişiye bu olayla ilgili ne suçlaması yapmalı?
İddialar mı Tolon ve Özkan'a ait?
Yoksa bunları e-posta ile oraya buraya yollayanlar mı Tolon ve Özkan?
Yoksa Tolon ve Özkan savcının yerine geçip bu tamamen ilgisiz şeyleri dava dosyasına mı eklediler?

Evet,
Uğur Dündar bu iki kişiye bu olayla ilgili ne suçlaması yapmalı? Lütfen bu konuya bir açıklık getirebilir misiniz?

Ergenekon davası darbe girişimi ve darbeye zemin hazırlama iddiaları ile ilgili değil mi? Savcıların bu kadar ilgisiz şeyleri, insanların özel hayatları ile ilgili iddiaları dava dosyasına neden eklediğini açıklayabilir misiniz? Bunun doğru bir şey olduğunu, Uğur Dündar'ın bunu eleştirmesinin hatalı olduğunu mu düşünüyorsunuz?

Üstelik bu sadece bir örnek. Dava dosyasının eklerinde insanların eşleriyle, sevgilileriyle mahrem konuşmaları, dava ile en ufak ilgisi olmayan özel şeyleri afişe ediliyor.

Uğur Dündar'ı sevmeyebilirsiniz, hatta nefret edebilirsiniz. Yaptığı haberciliğin Adalet ve Kalkınma Partisi'ne zarar verdiğini düşünebilirsiniz. Ama Uğur Dündar'ın haklılığının bu kadar net olduğu bir konuda böyle bir tutum takınmak adalet ile bağdaşmaz.

Tamamen alakasız bir davada, örneğin iki aile arasındaki bir arazi anlaşmazlığı davasının dosyasında "Burak Bey'in eşi (veya nişanlısı, sevgilisi, artık her neyse) tek başına İspanya'ya gidip geliyormuş, bilemiyorum artık..." gibisinden abuk subuk ve iğrenç imalar yer alırsa siz ne düşünürsünüz? Bu dökümanlar herkesin elinde dolaşırsa, herkesin ağzına sakız olursa siz neler hissedersiniz? Olaya bir de bu açıdan bakın.

Konu ALaGaN tarafından (05-15-2009 Saat 17:53 ) değiştirilmiştir..
ALaGaN isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-15-2009, 18:09   #4
Kullanıcı Adı
Seyyah
Uğur Dündar'ı millet iyi biliyo Facebook gibi sitelerde ''Uğur Dündar tarafsız bir kanala geçsin'' diye gruplar bile oluşmuş açıkcası bu adamın bu denli rahat yalan söylemesi hakaretler etmesi şaşırtıcıydı. Sonunda ununda ne olduğu ortaya cıkmaya başladı kanıtlarıyla. Ne kadar para verirseniz o kadar cok yalan söylerim herşeyi açıklıyor. Doğanda para bol...
Seyyah isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-15-2009, 18:09   #5
Kullanıcı Adı
Yıldırım
Alagan efendi yazmışşın ama boş yazmışsın...
İddianmeyi inceledinmi bilmiyorum ama hursit tolonun yaptığı 3 sayfalık bir telefon görüşmesi var oradada uğur dündarın adı geçiyor.....
yazdığım yazılarıda okumamışşın bak en üstte ne yazıyor bazı ergenekoncuların ses kayıtlarındada ismi geçiyor...

Konu Yıldırım tarafından (05-15-2009 Saat 18:21 ) değiştirilmiştir..
Alt 05-15-2009, 18:36   #6
Kullanıcı Adı
ALaGaN
Alıntı:
bur-AK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Alagan efendi yazmışşın ama boş yazmışsın...
İddianmeyi inceledinmi bilmiyorum ama hursit tolonun yaptığı 3 sayfalık bir telefon görüşmesi var oradada uğur dündarın adı geçiyor.....
yazdığım yazılarıda okumamışşın bak en üstte ne yazıyor bazı ergenekoncuların ses kayıtlarındada ismi geçiyor...
Yazınızı ve alıntıladığınız şeyleri gayet iyi okudum. Uğur Dündar'ın haber bülteninde konuyla ilgili açıklamalarını tekrar dinledim.

Uğur Dündar'ın eleştirdiği konu eşiyle ilgili ipe sapa gelmez lafların iddianame ekinde yer alması değil mi?

Bahsettiğiniz telefon konuşmasında Uğur Dündar'ın eşiyle ilgili bir bölüm var mı?
İnsanlar kendi aralarındaki telefon konuşmalarında Uğur Dündar adı hiç geçemez diye bir kural mı var?
Adının geçtiği yerde Uğur Dündar'a bir iftira mı var?

Hoşunuza gitmeyen şeylere "boş laf" demek yerine neden "boş" olduğunu açıklamanız gerekmiyor mu? Örneğin şu sorulara bir cevabınız var mı?

Alıntı:
ALaGaN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Şimdi Uğur Dündar; Tolon veya Özkan'ı iftira ile neden suçlasın?
Ne alakası var?
Bunun bir açıklamasını yapabilir misiniz?
Uğur Dündar bu iki kişiye bu olayla ilgili ne suçlaması yapmalı?
İddialar mı Tolon ve Özkan'a ait?
Yoksa bunları e-posta ile oraya buraya yollayanlar mı Tolon ve Özkan?
Yoksa Tolon ve Özkan savcının yerine geçip bu tamamen ilgisiz şeyleri dava dosyasına mı eklediler?

Evet,
Uğur Dündar bu iki kişiye bu olayla ilgili ne suçlaması yapmalı? Lütfen bu konuya bir açıklık getirebilir misiniz?
Alt 05-15-2009, 18:56   #7
Kullanıcı Adı
Yıldırım
Alıntı:
Yazınızı ve alıntıladığınız şeyleri gayet iyi okudum. Uğur Dündar'ın haber bülteninde konuyla ilgili açıklamalarını tekrar dinledim.

Uğur Dündar'ın eleştirdiği konu eşiyle ilgili ipe sapa gelmez lafların iddianame ekinde yer alması değil mi?

Bahsettiğiniz telefon konuşmasında Uğur Dündar'ın eşiyle ilgili bir bölüm var mı?
İnsanlar kendi aralarındaki telefon konuşmalarında Uğur Dündar adı hiç geçemez diye bir kural mı var?
Adının geçtiği yerde Uğur Dündar'a bir iftira mı var?

Hoşunuza gitmeyen şeylere "boş laf" demek yerine neden "boş" olduğunu açıklamanız gerekmiyor mu? Örneğin şu sorulara bir cevabınız var mı?
Konu saptırmakta üstünüze yok gerçekten...ne alakası var bütün yazdıkalrınızın.Uğur Dündar yırtınmadımı savcılar iftira atıyor diye bende ispatlı delilli gösterdim kimin iftira attığını...burada savcı ne yapabilir....diyorsunuz ki orayı çıkarsalardı...devlet bilgileri yokki orada sansürlensin....
uğur dündar bu haberi savcılar yazmış gibi göstermedimi...eee daha ne çırpınıyorsunuz.Yok olay şöyle gerçekleşti böyle gerçekleşti diye....

Tek soru bu kadar yırtınacak ne var burada.......
Alt 05-15-2009, 19:37   #8
Kullanıcı Adı
ALaGaN
Alıntı:
bur-AK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Konu saptırmakta üstünüze yok gerçekten...ne alakası var bütün yazdıkalrınızın.Uğur Dündar yırtınmadımı savcılar iftira atıyor diye bende ispatlı delilli gösterdim kimin iftira attığını...burada savcı ne yapabilir....diyorsunuz ki orayı çıkarsalardı...devlet bilgileri yokki orada sansürlensin....
uğur dündar bu haberi savcılar yazmış gibi göstermedimi...eee daha ne çırpınıyorsunuz.Yok olay şöyle gerçekleşti böyle gerçekleşti diye....

Tek soru bu kadar yırtınacak ne var burada.......
Uğur Dündar'ın hassasiyet gösterdiği eşiyle ilgili konuda kim atmış iftirayı, bu konuyu netleştirelim. Hurşit Tolon veya Tuncay Özkan olmadığını kabul ediyorsunuz değil mi? Hurşit Tolon'un olduğu söylenen telefon konuşmasının deşifresinde de eşiyle ilgili böyle bir ifade olmadığını görüyoruz, değil mi?

Bu ifadeler İlhami Yangın adlı kişinin daha önce göz altına alınan Güler Kömürcü'ye yolladığı söylenen bir e-postada yer alıyor. Bu e-postada yer alan ve dava ile tamamen ilgisiz Uğur Dündar'ın eşinin Brezilya'ya gitmesi ile ilgili şeylere dava dosyasının eklerinde yer veren savcılar değil mi?

Uğur Dündar bunlar savcıların iddiası demiyor ki. Dava ile tamamen ilgisiz eşimle ilgili bu iğrenç imalar neden dava dosyasında yer alıyor diyor. Bunun sorumlusu savcılar değil mi? Uğur Dündar'ın bu durumla ilgili kimi eleştirmesini bekliyordunuz, Japonya başbakanını mı?

Dava dosyasında savcıların bu tür şeylere yer vermesini doğal karşılıyorsanız, bunda büyütecek, yırtınacak ne var diyorsanız o sizin görüşünüzdür. Kimse yok böyle düşünemezsiniz diyemez. Ama bir şeyi kesinlikle söyleyebilir: Bu durum adalet duygusu ile, hukuk ile bağdaşmaz.

Ayrıca bu tutumunuzla şunu da onaylamış olmuyor musunuz? Yarın bir gün, örneğin sizinle ilgisiz bir arazi anlaşmazlığı davasında veya buna benzer bir şeyde, soruşturma sırasında e-posta yazışmalarından sizin eşinizle ilgili "Burak Bey'in eşi sürekli tek başına Brezilya'ya gidip geliyormuş" tarzında neyi ima ettiği belli bir ifadeye rastlansa ve buna dava dosyasında yer verilse, bunlar herkesin ağzına sakız olsa siz diyeceksiniz ki:

"Aman canım ne var bunda, bu savcıların iddiası değil ki, birisi söylemiş, onlar da dava dosyasına eklemiş. Yırtınacak ne var bunda..."

Öyle mi?

Eğer öyleyse, benim diyecek bir sözüm yok.
Alt 05-16-2009, 11:12   #9
Kullanıcı Adı
Yıldırım
Alıntı:
Uğur Dündar'ın hassasiyet gösterdiği eşiyle ilgili konuda kim atmış iftirayı, bu konuyu netleştirelim. Hurşit Tolon veya Tuncay Özkan olmadığını kabul ediyorsunuz değil mi? Hurşit Tolon'un olduğu söylenen telefon konuşmasının deşifresinde de eşiyle ilgili böyle bir ifade olmadığını görüyoruz, değil mi?

Bu ifadeler İlhami Yangın adlı kişinin daha önce göz altına alınan Güler Kömürcü'ye yolladığı söylenen bir e-postada yer alıyor. Bu e-postada yer alan ve dava ile tamamen ilgisiz Uğur Dündar'ın eşinin Brezilya'ya gitmesi ile ilgili şeylere dava dosyasının eklerinde yer veren savcılar değil mi?

Uğur Dündar bunlar savcıların iddiası demiyor ki. Dava ile tamamen ilgisiz eşimle ilgili bu iğrenç imalar neden dava dosyasında yer alıyor diyor. Bunun sorumlusu savcılar değil mi? Uğur Dündar'ın bu durumla ilgili kimi eleştirmesini bekliyordunuz, Japonya başbakanını mı?

Dava dosyasında savcıların bu tür şeylere yer vermesini doğal karşılıyorsanız, bunda büyütecek, yırtınacak ne var diyorsanız o sizin görüşünüzdür. Kimse yok böyle düşünemezsiniz diyemez. Ama bir şeyi kesinlikle söyleyebilir: Bu durum adalet duygusu ile, hukuk ile bağdaşmaz.

Ayrıca bu tutumunuzla şunu da onaylamış olmuyor musunuz? Yarın bir gün, örneğin sizinle ilgisiz bir arazi anlaşmazlığı davasında veya buna benzer bir şeyde, soruşturma sırasında e-posta yazışmalarından sizin eşinizle ilgili "Burak Bey'in eşi sürekli tek başına Brezilya'ya gidip geliyormuş" tarzında neyi ima ettiği belli bir ifadeye rastlansa ve buna dava dosyasında yer verilse, bunlar herkesin ağzına sakız olsa siz diyeceksiniz ki:

"Aman canım ne var bunda, bu savcıların iddiası değil ki, birisi söylemiş, onlar da dava dosyasına eklemiş. Yırtınacak ne var bunda..."

Öyle mi?

Eğer öyleyse, benim diyecek bir sözüm yok.
Hurşit Tolon ve Tuncay Özkan konusunda gerekli açıklamayı yukarıda yaptım.

Atılan mail bağlantıları deşifre amaçı taşımaktadır.Gördüğünüz gibi burada Uğur Dündar'a bir şantaj iması var.Sizce savcılar bunu deşifre etmiş olmuyor mu?

Bir diğer hususta Uğur Dündar'ın bu atılan mail ve maili atan kişilerden hiçbir şekilde bahsetmemesi saldırıyı direk olarak savcıya yöneltmesidir.
Alt 05-17-2009, 02:20   #10
Kullanıcı Adı
Yıldırım
Alın iddianameden bir alıntı Uğur Dündar ve CHP....buradaki iddialara yanıt vermesi gerekirken konuyu başka yere çekiyor... pekte mantıklı gelimiyor...
Alıntı:

Tape no: 6445, 17.03.2008 günü saat: 19.50 de Mehmet T. ile yapt
ığı görüşmede özetle;
Halis Yavuz IŞIKLAR’ ın “Ben geçenlerde Ankara daydım ya. Eee şey Turgut ÖZAKMAN ın
evindeydim. Oraya Uğur DÜNDAR’ la şey geldi, Yılmaz ÖZDİL geldiler Ondan sonra bu Star ı
ondan sonra Ayd

ın Doğan demiş ki ulusal bi kanala çevirin bunu demiş, size teslim ediyorum
burayı demiş. Ondan sonra dinliyor musunuz Başkanım beni? Ondan sonra şeyi bu akşam Deniz
BAYKAL’ la ilk Uğur DÜNDAR açılışı yaptı, Eee Star ın çizgisi olduğu gibi değişmiş değişmiş,
bir ana muhalefet ama şey yok CHP nin kanalı... Yani. Ana muhalefet kanalına getirmişler. Şimdi
Star da o var, yarın akşam da haberlerde akşam haberlerinde Turgut ÖZAKMAN konuşacak Uğur
DÜNDAR’ la beraber... Onları izleyin sonra sizlerle görüşmem gerekli bazı konular var” dediği,
Mehmet T.’ ın “Tamam” dediği tespit edilmiştir.

Etiketler... Lütfen konu içeriği ile ilgili kelimeler ekliyelim
adi, ergenekon, kiralık, uğur dündar, yalan

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)