AK Gençliğin Buluşma Noktası
AK Parti Forum AR-GE Ak Parti Forum Araştırma ve Geliştirme.

Stil
Seçenekler

Alt 09-26-2009, 19:53   #1
Kullanıcı Adı
cihad65
Standart VAN'DA AR-GE
Merhabalar,
Öncelikle Allahın selamı üzerinize olsun...

Değerli abilerim ve kardeşlerim ben VAN Gençlik Kolları AR-GE Birim Başkanı Cihad. Sizin bilgi ve paylaşımlarınızdan yararlanmak için bu konuyu açıyor ve sizlerin desteğini bekliyorum. Biliyorsunuz ki ilimiz sıkıntılı bir bölgede yer alıyor, bu nedenledir ki bizim çalışmalarımızın dinamit niteliğinde olması da gerekiyor. elimziden gelen bütün gayretimizi gösteriyoruz ama demek ki yetmiyor. Ben burada birimim ile ilgili yapabileceğim ne gibi faaliyetler olabileceğini sormak istiyorum, yalnız bu çalışmalarımızın Van'da ses getirmesi gerekiyor. Bu konuda en yakın zamanda cevaplarınızı bekliyorum. lütfen vereceğiniz cevaplarda bölgemizi göz önünde bulundurun. Benden öğrenmek istediğiniz konular varsa sorabilirsiniz. İnşallah güzel paylaşım olacak ve siz değerli abilerim ve kardeşlerimden yararlanacağım. Allah yar ve yardımcınız olsun... Selam ve Dua ile...

cihad65 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Konuyu Beğendin mi ? O Zaman Arkadaşınla Paylaş
Sayfayı E-Mail olarak gönder
Alt 09-28-2009, 11:14   #2
Kullanıcı Adı
@ksen
Van'da ki teşkilat yaşıyormuydu ya.... inanmıyorum çalışmaya karar vermişsiniz.. tabi siz de haklısınız artık çalışma zamanı her yerde ses getirme zamanı çünkü elimizden aldılar kaybettik...millet olarak böyleyiz bazı şeylerin değerini kaybedince anlıyoruz... size önerebileceğim ilk şey Van'da ki teşkilatı kökünden temizlemek...
@ksen isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-06-2009, 14:01   #3
Kullanıcı Adı
cihad65
Merhabalar,

Arkadaşlar Herhalde bu konuda yardımcı olacak kimse yok. Ve @ksen Kardeşim Buraları görmeden bilmeden ve hatta seçimde burada yaşamadan yorum yapmak kolaydır. Bizler burada Seçim Çalışması demiyoruz bu işe bizler için bu çalışmalar Savaş Tatbikatından farksızdır. Bu güne kadar burada sesimizin çıkmaması cepheyi terk edemeyişimizdendir. Herşeye Rağmen zoruda yaşayan rahat içinde de olan varsa hepimiz kardeşiz. Allah yar ve yardımcınız olsun... Selam ve Dua ile...
Alt 10-06-2009, 17:49   #4
Kullanıcı Adı
@ksen
Alıntı:
cihad65 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhabalar,

Arkadaşlar Herhalde bu konuda yardımcı olacak kimse yok. Ve @ksen Kardeşim Buraları görmeden bilmeden ve hatta seçimde burada yaşamadan yorum yapmak kolaydır. Bizler burada Seçim Çalışması demiyoruz bu işe bizler için bu çalışmalar Savaş Tatbikatından farksızdır. Bu güne kadar burada sesimizin çıkmaması cepheyi terk edemeyişimizdendir. Herşeye Rağmen zoruda yaşayan rahat içinde de olan varsa hepimiz kardeşiz. Allah yar ve yardımcınız olsun... Selam ve Dua ile...
Buraları görmeden bilmeden ve seçimde burada yaşamadan yorum yapmak kolaydır demişsinizde... benim orada yaşamadığımı ve seçim zamanın da orada bulunmadığımı nerden biliyosunuz ki bu kadar rahat konuşuyosunuz... ve en son yapılan yerel seçimlerde Van daydım herşeye de tanık oldum.. malesef AK PARTİ adına çalışan kimseyi görmedim.. diğer partiler sokak sokak, ev ev gezdiler.. Ama ben bizden kimseyi görmedim... bu bize ders olsun inanıyorum Başbakan'ımız Van da herşeyi düzeltip herkesi yola getirecek...
@ksen isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-06-2009, 18:01   #5
Kullanıcı Adı
ishakyilmaz
Aleykümselam cihad kardeşim öncelikle aramıza hoşgeldiniz.Güzel bir konu ile başlangıç yaptınız.Bütün gönüldaşlarımızın taşıdığınız hassasiyetti taşımaları gerekmektedir.Bu bağlamda istişare amaçlı fikir talebiniz forumumuzda gerekli ilgiyi görecektir.Farklı görüş ve düşünceler mutlaka sirrayet edecektir.Bizlerde en kısa zamanda ne yapmanız gerekenleri nacizane paylaşacağız inş.
ishakyilmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-11-2009, 15:26   #6
Kullanıcı Adı
Dj_Asi
hg kardesim öncelikle sana sunu sölemek isterim ki orda başarılı olabilmek için gayret gösterdiğiniz doğrudr fakat yeterli olmamıştır.Amasya İl Gençlik Kolları Ar-Ge birimindeyim bende yeni gectim buraya ve birimim ile ilgili henüz calışma yapmadım sordugun soru benim içinde ufkumu acacak bir soru teşşekürler.Ben ce öncelikle oradaki sorunu tespit edin nedir sorun sonrasında alternatif çözüm yolları bulmaya calışın şimdi benim aklıma ilk şey geliyor gençlerle diyalogunuz nasıl?Başbakanımız 29 mart secimlerinden önce ilk defa oy kullanan kardeslerimiz için bir calışma yaptırmıştı siz ne durumdasınız genclerle bunu öğrenebilrmiyim ilk sorum bu sonrasında diğerleri de gelcek teşekkürler...
Dj_Asi isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-30-2009, 08:27   #7
Kullanıcı Adı
EZEL
valla bu konuyu takip ediyorum
EZEL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-31-2009, 11:56   #8
Kullanıcı Adı
cihad65
Merhabalar,

Arkadaşlar öncelikle vermiş olduğunuz cevaplardan ve hassasiyetinizden dolayı teşekkür ederim. İlk olarak bölgemiz sıkıntılı bir bölge ve biz çalışma olarak ilk defa web sitemizi yapıp aktif hale getiriyoruz. Rakip olarak gördüğümüz DTP nin arkasında Pkk var ya bizim arkamızda kim var Şimdi bazı arkadaşlarım Bizim arkamızda Allah var diyecek ama evimde yattığımda da çocuklarımla ilgilendiğimde de eşimle zaman geçirdiğimde de evime ekmek getirdiğimde de Allah arkamda değil miki? O zaman neden işimizi aşımızı ve eşimizi bi kenara atıp burada bekliyoruz. Dedim ya burada yaşamayan burayı bilemez, Hakkaride seçim zamanında Başkanın arabasına roket atarla saldırdılar. Bunu hiç yaşayanınız oldu mu? Allah her zaman için müminlerin arkasındadır. bizler bu arenada arkamızda birazda Allah'ın kullarını görmek istiyoruz. Tüm kardeşlerime desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Allah Razı Olsun. Allah yar ve yardımcınız olsun... Selam ve Dua ile...
Alt 01-27-2010, 15:55   #9
Kullanıcı Adı
turkman
Cool
Sivas'tan Van ilimize tam destek...
Gönüller bir, elimizden gelen bişey olursa yazın lütfen...
turkman isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-27-2010, 16:12   #10
Kullanıcı Adı
turkman
Cool
Sivas'tan Van ilimize tam destek...
Gönüller bir, elimizden gelen bişey olursa yazın lütfen...
turkman isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)