AK Gençliğin Buluşma Noktası
Yerli Diziler Yerli Diziler ve yorumlarınız,eleştirileriniz.

Stil
Seçenekler

Alt 05-20-2009, 02:09   #1
Kullanıcı Adı
YuZaRSiF
Standart Yaprak Dökümü [ 20.05.2009 ]

Türü: Yerli Dizi

Tarih-Saat: 20.05.2009 20:00

Kanal D’nin başrollerinde Halil Ergün, Güven Hokna ve Bennu Yıldırımlar’ın oynadıkları, izlenme rekorları kıran dizisi “Yaprak Dökümü”nün bu bölümünde; Hayriye Hanım’ın, Ali Rıza Bey’e rağmen, yasaklı Leyla’ya doğru bir adım atması, evde çok büyük bir fırtına kopmasına neden oluyor. Ve bu şiddetli fırtına, Ali Rıza Bey ve Hayriye Hanım’ı ayrı ayrı yollara savuruyor.

Ferhunde’nin, Tekin Ailesi’nin eski gelini olduğunu anlayan Mithat Bey, şüphelerinin üzerine gider. Adım adım Ferhunde’nin izini sürerken kafası iyice karışan Mithat Bey, hikâyedeki boşlukları Ferhunde’nin yalanlarıyla dolduracaktır. Hayriye Hanım’ın, Ali Rıza Bey’e rağmen, yasaklı Leyla’ya doğru bir adım atması, evde çok büyük bir fırtına kopmasına neden olur. Bu şiddetli fırtına, Ali Rıza Bey ve Hayriye Hanım’ı ayrı ayrı yollara savurur. Leyla, Hayriye Hanım’dan aldığı güçle iyileşirken, kendisini böyle bir durumda bile affetmeyen babasına karşı büyük bir öfke duymaya başlar. Necla tarafında da sular bir türlü durulmamaktadır. Cem’le arasını hala düzeltemeyen Necla’nın öfkesi, gün geçtikçe artar. Öte yandan Şevket’le Sedef arasında beklenmedik bir gelişme olur. Yavaş yavaş işlerini düzeltmeye başlayan Şevket, Sedef’in hayatındaki önemini giderek daha iyi anlayacaktır.

Ekolay.net

YuZaRSiF isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Konuyu Beğendin mi ? O Zaman Arkadaşınla Paylaş
Sayfayı E-Mail olarak gönder
Alt 05-20-2009, 02:20   #2
Kullanıcı Adı
Seyyah
Boşver ya öğrenmesin millet. Bi bu dizi bide aşkımemnu bunlar kadar ahlaksız bişi yok nefret ediyorum bunlardan
Seyyah isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-20-2009, 16:52   #3
Kullanıcı Adı
YuZaRSiF
Ben konuyu ekleyimde isteyen öğrenir isteyen öğrenmez !

YuZaRSiF isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-20-2009, 18:35   #4
Kullanıcı Adı
Seyyah
Ekle kardeşim ekle sitemim sana değil bunları izleyen millete..
Seyyah isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler... Lütfen konu içeriği ile ilgili kelimeler ekliyelim
yaprak dökümü, [ 20.05.2009 ]

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)