AK Gençliğin Buluşma Noktası
Mizah - Komedi AK Parti Forum, Mizah - Komedi içeriklerimiz.

Stil
Seçenekler

Alt 07-13-2008, 23:09   #1
Kullanıcı Adı
Nagihan
Standart Yok Böyle Burç Yorumları (: Asabi Astrolog
Sabırsız Koç
21 Mart-20 Nisan

O-nay-lı-yo-rum
Size akıl sır erdirmek mümkün olmadığından kendi tarifeniz üzerinde rahat bırakıyorum sizleri. Çünkü ne burçlarınızın etkisine ne de başka bir şeye aldırış ediyorsunuz. Kendi kafanızın dikine gitmekten başka yol görünmüyor sizlere. Haliyle nevi şahsınıza münhasır bir denyo olduğunuzu o-nay-lı-yo-rum!

Uyuşuk BOĞA
21 Nisan-20 Mayıs

Erke dönercisi
Kendinizi bu hafta bilimsel olaylara merak sarmış halde bulursanız hemen bu kötü fikirlerinizin cereyan ettiği olay mahallini terk edin. Siz kim, bilimsel merak nire? Sizden çıksa çıksa en fazla erke dönergeci pardon dönercisi çıkar. Bugünlerde dönere fazla abanıyorsunuz, karpuz-peynir yeyin de beyninize biraz sıvı girişi olsun.

Dedikoducu İKİZLER
21 Mayıs-21 Haziran

Günlüklerinizi çıkarın
Uzun zamandan beri günlük tuttuğunuzu biliyorum. ‘Sevgili günlük’ diye başlayan bu günlükleri kamuoyuna sunacak olsam rezil olur, kötü Türkçe ve edebiyatınızla beş paralık olursunuz. O günlüklerden darbe marbe çıkmaz ama aileniz ve dostlarınızla aranızda bir arbede çıkabilir. :D En iyisi vakit varken kaybedin de, adınız dedikoducuya çıkmasın bari

Sarsak YENGEÇ
22 Haziran-22 Temmuz

Sarıkız operasyonunun tam vakti
Memlekette çok önemli gelişmeler olurken sizin de bundan geri kalacağınızı düşünmüyorum elbette. Üstelik güneş de tam sizin burcunuzun üzerinde. Haliyle bu hafta bir ‘sarıkız operasyonu’ da sizden bekliyorum. :D Nasıl mı olacak? Olacak olacak. Bu hafta içinde yaz tatili için memleketinize gidecek ve köyünüzdeki en iyi süt veren ‘sarıkız’ ineğini sağacaksınız. Bundan iyisi Şam’da ayran!

Kabadayı ASLAN
23 Temmuz-23 Ağustos

Deve güreşinden uzak durun
Tatil mevsimi başladığı an bir tuhaf oluyor ve karizmatik kişiliğinizden hızla uzaklaşıyorsunuz. Hele bir de kendinizi bir havuza ya da denize attınız mı sizi tanımak imkânsız hale geliyor. Aman dikkat edin. Gezegeniniz kulağıma hiç de iyi şeyler söylemiyor bu hafta için. Deve güreşi yaparken düşebilir ve ayak bileğinizi incitebilirsiniz. Aslanlığınız ve vakarınızdan taviz verip kuyruğu kaptırmayın.

Kuruntulu BAŞAK
24 Ağustos-23 Eylül

F tipi yaşam
Şu hayat herkes için çekilir ve anlaşılır kılınmış ama nedense siz bunu anlamsızlaştırmak için her şeyi yapıyorsunuz. Hayatınızı F tipi cezaevine çevirdiğinizin farkında mısınız acaba? Normal giden her şeyi alabora etmekte ve komplo teorisi üretmekte üstünüze yok. Bu hafta şok gelişmelere hazır olun. Kaybolan ayakkabılarınızın çete bağlantısını iyi araştırın. :D Ha, telefonlarınızı bu hafta da açmayın. Dinleniyor olabilirsiniz :-X

Dengesiz TERAZİ
24 Eylül-23 Ekim

İfratla tefrit arası tahteravalli
Geçen hafta kaplumbağa gibi kendi kabuğunuza çekilmiştiniz ama bu hafta nedense pek bir açıldınız. Kendinizi sürekli talk show sunucusu gibi hissetmeniz umarım geçici bir rahatsızlıktır. Dengeyi bir tutturup hayatınızı düzene soksanız sizden daha munis biri olmayacak ama mayanızda yok ki böyle bir eşitlik anlayışı. İfratla tefrit arasında tahteravalli biniyorsunuz.

Zehirli AKREP
24 Ekim-22 Kasım

Bu hafta yine fenasınız
Allah sizin öfkenizden ve nefretinizden herkesi uzak tutsun. Bu hafta yine Nemrutluğunuz pek bir üzerinizde. Ancak öfkeyle kalkanın zararla oturacağı gerçeğini atladığınız için başınıza olmadık işler açılabilir. Haliyle evde kırılan tabak çanaklar bütçenizi biraz hırpalayabilir. Hadi bu halledilir de, kırdığınız kalplerin açığını neyle kapatacaksınız, onu bilmiyorum. Çok da umrunuzda sanki ya…

Palavracı YAY
23 Kasım-21 Aralık

Günaydın paşam :-X
Şu yaşınıza geldiniz ve bir baltaya sap olamadığınızı anlayıp kara kara düşünmeye başladınız öyle değil mi? Günaydın paşam, günaydın. Sabah-ı şerifleriniz hayrola! Atı alan Üsküdar’ı geçti; siz de maşallah ne at var ne de köprüyü otobüsle geçecek çift bilet. Yalan dolanla midenin dolmayacağını öğreneceğiniz bir hafta dilerim.

Dikkafalı OĞLAK
22 Aralık-20 Ocak

Kontörleri boşa harcamayın
Bu hafta sizin için ufukta bir kontör kıtlığı görüyorum. Operatörünüzden şikâyetçisiniz maşallah ama çenenize de diyecek yok doğrusu. Sanki New York Borsası’nda hisse senedi takip ediyorsunuz. Oh olsun, biraz kontörsüz kalmak ne demekmiş, görün bu hafta. İnşallah kontörünüz -20’ye kadar geriler.

Terelelli KOVA
21 Ocak-19 Şubat

Durum vahim
Bu hafta rahatınızın kaçacağınızı söyleyebilirim rahatlıkla. Bilinciniz beden içerisinde klostrofobi yaşayacak. Bedene hapsolmuş vicdanınız bu hafta kâbusunuz olacak ve dışarı çıkmaya çalışacak. Onu susturmak için uğraştıkça daha bir dibe vuracaksınız. Bir süre oradan hayata bakmaya çalışın, bakalım ne olacak? Zaten ani gelişmeler nedeniyle uzun zamandır beklediğiniz tatil planları da suya düşecek. Kurumasını bekleyin

Sefil BALIK
20 Şubat-20 Mart

Gel git akıllılar!
Altınızdan su mu çıkıyor, yoksa siz mi çok kaygansınız anlamıyorum. Yaptığınız işte, oturduğunuz yerde sabit kalmayı öğrenemediniz gitti. Tam anlamıyla gel git akıllısınız. Sizi kim nasıl toparlar bilmiyorum ama terazi burcunu aratmayacak kadar dengesizsiniz. Siz en iyisi romantizm sularına yelken açın. Gerçi bu kez de rüzgâr bulamazsınız. Yağmurlu havada su yok size, acıyorum halinize.

Nagihan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Konuyu Beğendin mi ? O Zaman Arkadaşınla Paylaş
Sayfayı E-Mail olarak gönder
Alt 07-13-2008, 23:11   #2
Kullanıcı Adı
Beritan
Zehirli AKREP
24 Ekim-22 Kasım

Bu hafta yine fenasınız
Allah sizin öfkenizden ve nefretinizden herkesi uzak tutsun. Bu hafta yine Nemrutluğunuz pek bir üzerinizde. Ancak öfkeyle kalkanın zararla oturacağı gerçeğini atladığınız için başınıza olmadık işler açılabilir. Haliyle evde kırılan tabak çanaklar bütçenizi biraz hırpalayabilir. Hadi bu halledilir de, kırdığınız kalplerin açığını neyle kapatacaksınız, onu bilmiyorum. Çok da umrunuzda sanki ya…

evet bu günlerde çok asabiyyim..
Beritan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-13-2008, 23:12   #3
Kullanıcı Adı
efser
Dengesiz TERAZİ
24 Eylül-23 Ekim

Geçen hafta kaplumbağa gibi kendi kabuğunuza çekilmiştiniz ama bu hafta nedense pek bir açıldınız. Kendinizi sürekli talk show sunucusu gibi hissetmeniz umarım geçici bir rahatsızlıktır. Dengeyi bir tutturup hayatınızı düzene soksanız sizden daha munis biri olmayacak ama mayanızda yok ki böyle bir eşitlik anlayışı. İfratla tefrit arasında tahteravalli biniyorsunuz.

:o :o
efser isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-13-2008, 23:14   #4
Kullanıcı Adı
özgürtutsak
Dengesiz TERAZİ
24 Eylül-23 Ekim

denge de kalmamış bizde.bu burçlar mahvetti bizi :D
özgürtutsak isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-13-2008, 23:15   #5
Kullanıcı Adı
Nagihan
Sefil BALIK
20 Şubat-20 Mart

Gel git akıllılar!
Altınızdan su mu çıkıyor, yoksa siz mi çok kaygansınız anlamıyorum. Yaptığınız işte, oturduğunuz yerde sabit kalmayı öğrenemediniz gitti. Tam anlamıyla gel git akıllısınız. :'( Sizi kim nasıl toparlar bilmiyorum ama terazi burcunu aratmayacak kadar dengesizsiniz. Siz en iyisi romantizm sularına yelken açın. Gerçi bu kez de rüzgâr bulamazsınız. Yağmurlu havada su yok size, acıyorum halinize.

:'( :'( Moralimi bozdu bu yorum :'(
Alt 07-13-2008, 23:16   #6
Kullanıcı Adı
Sukût-u_Hayal
Kabadayı ASLAN
23 Temmuz-23 Ağustos

Deve güreşinden uzak durun
Tatil mevsimi başladığı an bir tuhaf oluyor ve karizmatik kişiliğinizden hızla uzaklaşıyorsunuz. Hele bir de kendinizi bir havuza ya da denize attınız mı sizi tanımak imkânsız hale geliyor. Aman dikkat edin. Gezegeniniz kulağıma hiç de iyi şeyler söylemiyor bu hafta için. Deve güreşi yaparken düşebilir ve ayak bileğinizi incitebilirsiniz. Aslanlığınız ve vakarınızdan taviz verip kuyruğu kaptırmayın.

:-\ :-\ :-\
Sukût-u_Hayal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-14-2008, 00:10   #7
Kullanıcı Adı
Ömer_Furkan
Kuruntulu BAŞAK
24 Ağustos-23 Eylül

F tipi yaşam
Şu hayat herkes için çekilir ve anlaşılır kılınmış ama nedense siz bunu anlamsızlaştırmak için her şeyi yapıyorsunuz. Hayatınızı F tipi cezaevine çevirdiğinizin farkında mısınız acaba? Normal giden her şeyi alabora etmekte ve komplo teorisi üretmekte üstünüze yok. Bu hafta şok gelişmelere hazır olun. Kaybolan ayakkabılarınızın çete bağlantısını iyi araştırın. Ha, telefonlarınızı bu hafta da açmayın. Dinleniyor olabilirsiniz

:-X :-X
Ömer_Furkan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-14-2008, 00:32   #8
Kullanıcı Adı
Nagihan
:D :D :D
Alt 07-14-2008, 17:45   #9
Kullanıcı Adı
Ak-Cengâver
Sefil BALIK
20 Şubat-20 Mart

Gel git akıllılar!
Altınızdan su mu çıkıyor, yoksa siz mi çok kaygansınız anlamıyorum. Yaptığınız işte, oturduğunuz yerde sabit kalmayı öğrenemediniz gitti. Tam anlamıyla gel git akıllısınız. Sizi kim nasıl toparlar bilmiyorum ama terazi burcunu aratmayacak kadar dengesizsiniz. Siz en iyisi romantizm sularına yelken açın. Gerçi bu kez de rüzgâr bulamazsınız. Yağmurlu havada su yok size, acıyorum halinize.

çok biliyorsun >
Ak-Cengâver isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-14-2008, 18:08   #10
Kullanıcı Adı
Nagihan
Alıntı:
Ak-Cengâver Nickli Üyeden Alıntı
Sefil BALIK
20 Şubat-20 Mart

Gel git akıllılar!

çok biliyorsun >
:D :D :D

İkizler,yengeç ve başak süper..

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)