AK Gençliğin Buluşma Noktası
Protesto Tüm protestolarımızı burada paylaşıyoruz. Küfür ve hakaret etmek yasaktır.

Stil
Seçenekler

Alt 01-19-2011, 13:30   #41
Kullanıcı Adı
EpiVaTeS
Kasımpaşa'mı...
zırt bırt ligden düşüyor...
Eğer Ligde tutulsaydı iki sene önce Konyaspor tutulurdu...
Antalya düşürülürdü...
O kadar komploya batmışsınız ki herkesi kendiniz gibi zannediyorsunuz...!!!
EpiVaTeS isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-19-2011, 17:24   #42
Kullanıcı Adı
rikopasa
Alıntı:
EpiVaTeS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Kasımpaşa'mı...
zırt bırt ligden düşüyor...
Eğer Ligde tutulsaydı iki sene önce Konyaspor tutulurdu...
Antalya düşürülürdü...
O kadar komploya batmışsınız ki herkesi kendiniz gibi zannediyorsunuz...!!!
2007 - 2008 senesinde 1. Lige çıkmış Kasımpaşa. Üstüste alınan şampiyonluklarla 3. ligden gelerek 43 yıl aradan sonra çıkmış 1. lige. Başbakan olmasaydı Kasımpaşa 1. lige falan çıkamazdı, aksini iddia eden kendini kandırır.
rikopasa isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-19-2011, 17:50   #43
Kullanıcı Adı
İntifada
Alıntı:
rikopasa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
2007 - 2008 senesinde 1. Lige çıkmış Kasımpaşa. Üstüste alınan şampiyonluklarla 3. ligden gelerek 43 yıl aradan sonra çıkmış 1. lige. Başbakan olmasaydı Kasımpaşa 1. lige falan çıkamazdı, aksini iddia eden kendini kandırır.
kanıtın ne başbakanın çıkardığına dair...
mesela geçen sene ligde başbakan mı tuttu kasımpaşayı...
yada buca nerelerden geldi lige çıktı...
o kimin sayesinde...
yani saçmalamak için yer arıyorsunuz...
sorarım kasımpaşa yükselirken kaç maçını izledin...
Alt 01-19-2011, 17:54   #44
Kullanıcı Adı
İntifada
Alıntı:
Şuayip, Ak Parti ye oy verenlerin profil analizini ben yapmadım. Sosyologralın incelemeleri ve anketlerde çıkan sonuç bu. Eğitim seviyesi düşük insanlar çoğunlukla Ak Parti ye oy veriyor, bu bir gerçek.
Sizden olmayanların her söylediğine "oyun" demekten bıkmadınız gitti.
Protesto demokratik bri haktır, kimse zorla yuh çekmedi orada, aynısı daha öncede olmuştu eski Ali Sami Yen'de hatırlarsan. O da mı organizeydi ? Türk Milli takımımız basketbol turnuvasındaki protestoda mı organizeydi. İşinize gelmeyenler nasıl es geçiyorsunuz dimi ...

sosyologlar hiç bize sormadı nedense...
bende tam aksine chpnin aldığı oyun ancak yüzde 10 nu eğitim seviyesi yüksek insanlardan aldığını düşünüyorum...
bu partiye sırf atatürkün partisi diye oy veriyor bir çok insan...

İşte cumhuriyet mitinglerinde gördük mikrofon uzatıyorlar niye orada olduğuna dair bilgisi yok adamın kadının...
''bu bir gerçek''demişsin...ne güzel sen gerçek deyince kesinlikmi kazanıyor olaylar
Alt 01-19-2011, 18:12   #45
Kullanıcı Adı
unnamed
bu ricopaşa ne ayak?
neye dayanarak söylüyorsun bu ülkenin çoğunun Ak Partiyi sevmediğini...
o iğrenç düşüncelerinizi burda konuşmayın...
çekilmez varlıklar oluyorsunuz...

Alt 01-19-2011, 19:23   #46
Kullanıcı Adı
Mavera
Alıntı:
o mantiklar bakarsak basbakanin fenerli olmasindan dolayi fener her sene banko sampiyon olmali ayni sekilde basbakanin memleketi rizede birinci ligde banko olmaliydi..
ama sizde o kadar paranoyakluk olusmuski basiniza tas düsse basbakandan bileceksiniz..
ama sizide anliyorum 8 senedir 6 kere sizi bozguna ugrattiz, senin gibilere secim meydaninda ders verdi..
surada cok degil 5 ay kaldi bir daha alacaksin boyunun ölcüsünü o zaman göreceksin halkin cogunlugu basbakani seviyormu, sevmiyor mu diye..
bos gezenlerin olusturdugu trübünlerin egitim seviyesini yüksek gören sahsiyetin olsa olsa hazimla alakali bir sorunu vardirki ona önerecegin tek sey sodadir ;)
Mavera isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-20-2011, 10:04   #47
Kullanıcı Adı
rikopasa
İstediğiniz kadar kabul etmeyin. Eğitim seviyesi düştükçe Ak Parti oyları yükselir.
Sn Başbakan eski sempatisini kaybetti, sinirli çıkışları, asabiyeti bu sonucu doğurdu.
Bu seçimlerde çocuklarının adını Recep Tayyip koyabilecek kadar Başbakan'ı seven tekel işçileri bakalım ne yapacaklar. Bunun gibi birçok kişi var Ak Parti'ye oy verdikleri için pişman olan.
rikopasa isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-20-2011, 10:37   #48
Kullanıcı Adı
Mavera
her secim ayni terane daha referandumun sicakligi gecmedi .. recep tayyib erdogan ben kendi istegimle siyaseti birakmiyorum dedigi sürece bu ülkenin basbakanidir..
birde su tekel iscilerini sömürmeyide birakin türkiye cumhuriyeti bir ciftlik degildir yok öyle yan gelip maas almak!
Mavera isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-20-2011, 10:58   #49
Kullanıcı Adı
unnamed
olaylara bunlar nerden bakiyor bilemiyorum...
arkadas daha dun meclis arastirma komisyonuna hwkkinda dilekce verdiginiz adami bugun partinize aliyorsunuz...
sonra gelip burda ahkam kesiyorsunuz...
siz once bir kendinize ceki duzen verin bakalim...
Alt 01-20-2011, 11:22   #50
Kullanıcı Adı
Şuayip
Alıntı:
Şuayip, Ak Parti ye oy verenlerin profil analizini ben yapmadım. Sosyologralın incelemeleri ve anketlerde çıkan sonuç bu. Eğitim seviyesi düşük insanlar çoğunlukla Ak Parti ye oy veriyor, bu bir gerçek.
Sizden olmayanların her söylediğine "oyun" demekten bıkmadınız gitti.
Protesto demokratik bri haktır, kimse zorla yuh çekmedi orada, aynısı daha öncede olmuştu eski Ali Sami Yen'de hatırlarsan. O da mı organizeydi ? Türk Milli takımımız basketbol turnuvasındaki protestoda mı organizeydi. İşinize gelmeyenler nasıl es geçiyorsunuz dimi ...

Aydın diye kendini karanlığa gömenlerin araştırmaları bizler için mühim değil. Eğitim seviyesi ile alakalı olmayan sandık sonuçlarını hep bu şekilde okursanız korkarım ki azınlıkta kalmaktan kurtulamaycaksınız. Ayrıca eğitim den yoksun olduğu halde kendini geliştirmiş nice insanlar var eğitimli hırsız ve eğitimli despotlardan çok daha faydalı yararlı.

Bizden olmayanı değil demokrasiden yana olmayanlara karşı korkularımız var. Kendi sakat ideolojileri uğruna halkı hice sayan değerlerine küfreden bu zihniyet için sürekli teyakkuzda kalmak insani değilmi.
Şuayip isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)